11 Во 1 Мобилен Поправка Отворање Алатка За Полнење Поставите Pry Шрафцигер За Телефонот Универзална H02

11 Во 1 Мобилен Поправка Отворање Алатка За Полнење Поставите Pry Шрафцигер За Телефонот Универзална H02

DEN 52.32

Свеж

Во магацинот


Опис 100% сосема нов и висок квалитет Совршен и импресивен квалитет издржливи и корисно Компактен дизајн и лесна Компатибилен со : i Phone, Samsung, Nokia, HTC Мото Sony Универзален Материјал : не ' Рѓосувачки челик и пластични Големина : Како слика што е прикажано(приближно) Боја : Црна + Сина Количина : 1 сет
Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 2 x Пластични Љубопитните Tools-Сина 5 x Шрафцигер 3 x Изберете 1 x Вшмукување чаша

Тип: Рачни Алатки,Screwdrivers
Бренд Име: OOTDTY
DIY Материјали: Електрични
Број На Модел На: D11986
Број на Парчиња: 11 компјутери

Додатоци на производи

PDR Алатка PDR Линија Одбор Рефлектор Одбор со Прилагодлив Држач - Автомобилство Paintless Дент Поправка Алатки (жолт) Свеж Со попуст
Овоштарник електрични кастрење на смолкнување WS P-1,лозови насади електрични pruner,градина pruner,киви дрво ножици Свеж Со попуст
Овоштарник електрични кастрење на смолкнување WS P-1,лозови насади електрични pruner,градина pruner,киви дрво ножици

Параметар Материјал : легура на магнезиум Брзина : 0.35 вториот по намалување(SK5) Максимален Дијаметар на С

DEN 16934.00 21168.00
1PC Пластични Мали филм scraper автомобил филм алатки wiper плоча стакло автомобил налепница алатки Електронски производи екран Свеж Со попуст
LED Светилка Рефлектор Одбор PDR Дент Поправка Алатки LED Светло Одраз Табла со Прилагодлив Држач Страна Постави Алатка Свеж Со попуст
Wozniak НАЈДЕТЕ X365 BGA Плоча Одржување Ротирате Радијатор платформа Jip За IPAD, iPhone 5 5S se 6 6p 7 7p Универзални Држачи Свеж Со попуст
Wozniak НАЈДЕТЕ X365 BGA Плоча Одржување Ротирате Радијатор платформа Jip За IPAD, iPhone 5 5S se 6 6p 7 7p Универзални Држачи

Добредојде ! мои пријатели Се надевам дека секој ден е среќен ден ве Молиме да се соберат нашата продавн

DEN 1241.00 1334.40
4pcs/многу Анти-Статички Четка во Собата Чиста Алатки За Мобилен Телефон Таблета PCB BGA Поправка Алатка Ferramentas Свеж Со попуст
4pcs/многу Анти-Статички Четка во Собата Чиста Алатки За Мобилен Телефон Таблета PCB BGA Поправка Алатка Ferramentas

4pcs / многу ESD Безбедно АнтиСтатички Четка Сет за Чистење Алатка за Мобилен Телефон, Таблет PCB BGA Поправка

DEN 144.00 204.96
Wozniak Мулти-функција за SF / PM / MAX / МТ Моќ IC Stannum Садење Нето 0.12 mm Прецизни Калај Мрежа Челик Нето Алатки Свеж Со попуст
Wozniak Мулти-функција за SF / PM / MAX / МТ Моќ IC Stannum Садење Нето 0.12 mm Прецизни Калај Мрежа Челик Нето Алатки

Добредојде ! мои пријатели Се надевам дека секој ден е среќен ден ве Молиме да се соберат нашата продавн

DEN 482.00 518.40
Автомобил Accessaries Авто Автомобил Течност За Масло Промена Замена Алатка Масло Пумпа За Масло Bleeder Празни Размена Исцедена Свеж Со попуст
6pcs/Set Велосипед Cleaing Алатка Колекции Синџир Почиста+гуми Четки+Велосипед Чистење Ракавици Велосипед Алатки Велосипедизам Свеж Со попуст
1 Buc 6/9/11/14/18 Инчен Тешки C Тип Одредување Стеги за Столарски Машини за Домаќинство Хардвер Алатки Свеж Со попуст
1 Buc 6/9/11/14/18 Инчен Тешки C Тип Одредување Стеги за Столарски Машини за Домаќинство Хардвер Алатки

Превозот : Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 3 дневна По добивме Вашата Исплата Ве Молиме Избе

DEN 470.00 922.56
Види Задниот Поклопец Случај Настроената Смена На Батеријата Промена Часовничар Поправка Алатка За Полнење Капка Брод Свеж Со попуст
Флексибилни Долго се Постигне Ноктот ги Собереш Тесен Наведнуваат Крива Грабител Алатка Пролет Зафат 60cm Канализација берач Свеж Со попуст
PDR Алатки Црна Боја, Лепак Јазичиња Дент Јазичиња Вшмукување Чаша Suckers За Дент Отстранување Paintless Дент Поправка Алатки Свеж Со попуст
DWZ 11pcs Автомобил Терминал Отстранување Алатка Жици Конектор Extractor Puller Pin Порака Свеж Со попуст
DWZ 11pcs Автомобил Терминал Отстранување Алатка Жици Конектор Extractor Puller Pin Порака

Спецификација : Бренд новиМатеријал : АлуминиумБоја : црнаЕдноставен дизајн и практични.Лесен за употре

DEN 153.00 161.28
Milda Алуминиум Една Рачка 90 Степени Право Агол Се Стега Агол Менгеме Дрво Рамка Клип Десен Агол Папка Алатка Свеж Со попуст
Milda Алуминиум Една Рачка 90 Степени Право Агол Се Стега Агол Менгеме Дрво Рамка Клип Десен Агол Папка Алатка

Milda Алуминиум Една Рачка 90 Степени Право Агол Се Стега Агол Менгеме Дрво Рамка Клип Десен Агол Папка Ала

DEN 1086.00 1488.00
SPIFFLYER 10PC XZN Тројно Плоштадот Spline Малку Socket Set Екстра Долг Тип 100mm Краток Тип S2 Малку,Cr-V Приклучок Метрички Свеж Со попуст
SPIFFLYER 10PC XZN Тројно Плоштадот Spline Малку Socket Set Екстра Долг Тип 100mm Краток Тип S2 Малку,Cr-V Приклучок Метрички

1.Екстра Долг Тип ИЗДРЖЛИВОСТ : делови направени од премиум S2 легиран челик за супериорна цврстина кои г

DEN 1008.00 1439.52
Издржливи Мебел Движат Систем Со Lifter Алатка И 4 Тркала Мебел Движат Тешки Животни Се Движат Алатка Дома Комунални Услуги, Свеж Со попуст
HUAFENG ГОЛЕМА СТРЕЛКА 15PC 1/2 Метрички вртежен момент Torx Ѕвезда Вози Штекер Малку Сет CR-V Torx Малку Сет Рака Алатка Поставите Свеж Со попуст