4inch 100mm Дијамант Сегмент Мелење Тркала дупка 22mm Мелење Диск Тркало Сад Форма Мелење Првенство Бетон Гранит Камен Керамика

4inch 100mm Дијамант Сегмент Мелење Тркала дупка 22mm Мелење Диск Тркало Сад Форма Мелење Првенство Бетон Гранит Камен Керамика

DEN 426.72

Свеж

Во магацинот


4 инчен / 100mm Дијамант Сегмент Мелење Тркала
Дупка кол. : 22mm

DIY Материјали: Облицовка
Материјал: дијамант
is_customized: Yes
Број На Модел На: 125mm
Употреба: мелење камен, бетон, тули, плочки
Бренд Име: KATJASKY

Додатоци на производи

Fixmee 10 Компјутери/ 5 Пар Влажни и Суви Хартија Sandpaper Одделение 280 - 2000 Ронки Водоотпорен Свеж Со попуст
Fixmee 10 Компјутери/ 5 Пар Влажни и Суви Хартија Sandpaper Одделение 280 - 2000 Ронки Водоотпорен

Ова е исклучително високо квалитетни материјали Идеален за DIY или Индустриски апликации Силициум Карби

DEN 265.00 288.00
DWZ 50pcs 40/80/120/180/240Grit Глувчето Пескарење Листови Сандер Влошки за Black & Декер Свеж Со попуст
DWZ 50pcs 40/80/120/180/240Grit Глувчето Пескарење Листови Сандер Влошки за Black & Декер

2345tyСпецификација : Бренд новиБоја : како на сликата покажуваМатеријал : алуминиум оксидЛист големина : 95

DEN 588.00 619.20
Fixmee 15pcs висок квалитет Жица Месинг Четка Четки Тркала Dremel Додатоци за Ротари Алатки Свеж Со попуст
Fixmee 15pcs висок квалитет Жица Месинг Четка Четки Тркала Dremel Додатоци за Ротари Алатки

Опис : Воланот дијаметар : 22mm Првенство дијаметар : 12mm Четка дијаметар : 8mm Бунари со дијаметар : 3мм Матери

DEN 163.00 191.52
100pcs 13mm Волна Почувствува Полирање Чистење Тркала Мелење Тркала Полирање Чистење Подлога со 2 Shanks за Абразивни Алатки Свеж Со попуст
6pcs W7~W40 5g 5g orginal BADAK дијамант ставете Чаша/керамика/тешко легури/природни дијаманти скапоцени камења полирање паста Свеж Со попуст
1PC Професионални Боја Црвена Грануларност до w101000 Волна Полирање Алатки Хром оксид материјал Мелење Паста за Полирање Свеж Со попуст
DIALUX Груба Jewelers Груба Полирање Conpound Бело Злато &Silcer Руж Бар Полирање Восок Соединение Франција Свеж Со попуст
DIALUX Груба Jewelers Груба Полирање Conpound Бело Злато &Silcer Руж Бар Полирање Восок Соединение Франција

Пакет се Вклучени 1 x Белата DIALUX РУЖ Ние сме професионални производител на различен асортиман на произво

DEN 321.00 364.32
Острилка Полирање Восок Паста Метали Хром Оксид Зелена Абразивни Паста Свеж Со попуст
Острилка Полирање Восок Паста Метали Хром Оксид Зелена Абразивни Паста

Острилка Полирање Восок Паста Метали Хром Оксид Зелена Абразивни ПастаФункција : ЕкоПријателски Приме

DEN 481.00 616.80
12pcs Дијамант Полирање Lapping Паста Соединение Шприцеви 0.5 ~40 Micron Стакло, Метал Мелење Полирање Абразивни Алатки Свеж Со попуст
12pcs Дијамант Полирање Lapping Паста Соединение Шприцеви 0.5 ~40 Micron Стакло, Метал Мелење Полирање Абразивни Алатки

12pcs Дијамант Полирање Lapping Паста Соединение Шприцеви 0.5 ~40 Micron Стакло, Метал Мелење Полирање Абразивни Ал

DEN 491.00 533.28
6pcs W0.5~W5 Дијамант Полирање Lapping Ставете Чаша Метал Мелење Полирање Абразивни Алатки Свеж Со попуст
6pcs W0.5~W5 Дијамант Полирање Lapping Ставете Чаша Метал Мелење Полирање Абразивни Алатки

6pcs W0.5~W5 Дијамант Полирање Lapping Ставете Чаша Метал Мелење Полирање Абразивни Алаткимасло solubilityТежина : 5g

DEN 369.00 401.28
22mm Carborundum Сечење Диск За Сечење Метал / Стакло/од Пластика/Камен Електрична мини вежба Додатоци алат Додатоци Свеж Со попуст
22mm Carborundum Сечење Диск За Сечење Метал / Стакло/од Пластика/Камен Електрична мини вежба Додатоци алат Додатоци

Диск внатрешен дијаметар : 2mm Диск надворешниот дијаметар : 22mm Диск дебелина : 0.7 мм Поврзување прачка диј

DEN 129.00 215.52
Нови 50pc Пескарење Ракави дијаметар 6.35 mm Резба Одговара ЗА Ротари Алатки Свеж
Нови 50pc Пескарење Ракави дијаметар 6.35 mm Резба Одговара ЗА Ротари Алатки

Добра на метали, шуми, пластика, керамика, итн НОВИ 50pc Пескарење Ракави, 1 / 4"X 1 / 2" со неколку различни жито

DEN 95.52