Нова Топла Продажба Слатки Птици Затворен Автоматско Стакло Птица Форма Едноставна Наводнување Уред за Градинарски Растенија Цвет Вода Систем Дома Декор

Нова Топла Продажба Слатки Птици Затворен Автоматско Стакло Птица Форма Едноставна Наводнување Уред за Градинарски Растенија

49 %

DEN 305.00

DEN 598.08

Свеж

Во магацинот

Опис : Само за Наводнување Sprinkler е едноставен и ефективен начин на наводнување вашиот растенија додека сте на одмор, за 1 месец. Само се наметнува на цевка во почвата. водата ќе биде полека се емитуваат автоматски наводнување вашиот растенија, без потреба да го поставите тајмери или се грижите за електронски уреди се активирани додека сте далеку. Користење не се извор на енергија ова автоматски ќе се задржи potted фабриката почвата при оптимална влажност на ниво. Исто така можете да се меша ѓубриво со вода и со овој скок ѓубриво растенијата automically. Тоа е совршен за наводнување било затворен растенијата. Одлично за луѓе кои патуваат и да сакате да бидете сигурни дека нивните растенија се правилно да се полеваат.
Карактеристики : 100% Сосема нов,рачно изработени, Рака разнесени со висок квалитет Предмет : Автоматско Полевање Материјал : Borosilicate стакло Процес : Вештачки дува Топлина : - 20 ~ 150 Demension : Како на слика во Боја : Јасно Вкупна висина : Околу. Беа 25,5 cm / 10.04 инчен Цевка со Дијаметар : Прибл. 5.5 cm / 2.17 инчен Цевка Должина : Околу. 10см / 3.94 инчен Забелешка : Двете влезот и излезот се мали дупки, па затоа треба да бидете трпеливи кога се наводнување. За да се избегне почвата добива во цевка, на дното на цевката со газа пред да ја вметнете тоа да почвата. Пакетот Вклучува : 1× Стаклена Градина Наводнување Sprinkler
Ве Молиме Прочитајте Го Пред Да Го Купат
ИСПОРАКА
1.Во светот превозот, само освен неколку земји .
2.Повеќето земји ние нудиме Бесплатен Превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , само очекуваме далечински сајтови.
3. Ние ќе брод вашата нарачка навремено по плаќање на проверка.
4.Двојно провери и потврди вашата нарачка адреса натпревар превозот адреса, ние само брод цел адреса.
5.Време На Испорака :
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по 25 работни дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ние и ветуваме ние ќе им помогне додека пратката пристигнува за вас!
Плаќање
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Ние ќе го организира превозот ASSP.
ПО ПРОДАЖБА НА УСЛУГИ
ПОВРАТНИ информации
За вашето задоволство и позитивни коментари ќе бидат многу важни за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5stars ако сте задоволни од нашите услуги.И ние исто така ќе ви понуди 5 ѕвезди повратни информации.
Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас на прво пред да остави негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Тип: Наводнување Колекции
Бренд Име: MagiDeal

Додатоци на производи

30pcs Внатрешен Дијаметар 20mm ПВЦ Цевки Лактот Конектори Висок Квалитет 90 Агол Трајни Градина Микро Наводнување Цевки Конектори Свеж Со попуст
L065 HAIGINT Наводнување Наводнување Распрскувачи 0.4 mm(0.016)систем за ладење на вода магла млазници Свеж Со попуст
L065 HAIGINT Наводнување Наводнување Распрскувачи 0.4 mm(0.016)систем за ладење на вода магла млазници

HAIGINT 0.4 mm(0.015") Низок Притисок Misting Магла Млазницата Карактеристики Направен од 100% бакар со 304 СВ orifice СамоЗ

DEN 52.00 57.60
3/8 Инчи 4-начин Црево Splitter Градина Црево Намалување Tee Barb Конектор 3/8 Инчи да 1/4 Инчи Наводнување капка по капка Вода Свеж Со попуст
20pcs/set 1/2 Градина Sprinklers Микро Проток Dripper Капе Главата Наводнување Алатки Млазници Misting Спреј Млазницата Градина Свеж Со попуст
Телефонот Далечински Контролер Вода Тајмер Интелигентни Smart Наводнување Време Контролер Автоматски Вода Системот на Работа Свеж Со попуст
50/100pcs/многу Градина Магла Систем за Ладење Распрскувачи Микро Sprayer 4 млазници за Вода Спреј Магла цвеќиња стакленички Свеж Со попуст
Градина Агол конектор 3/4 инчи внатрешни и надворешни тема за наводнување систем врски на водовод Свеж Со попуст
Градина Агол конектор 3/4 инчи внатрешни и надворешни тема за наводнување систем врски на водовод

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Безбедно и потребните алатки за домашна градина Добр

DEN 213.00 239.04
5pcs 1/2,3/4,1 Машки Надворешни тема крајот приклучоци ПВЦ Цевка waterstop капи Дупка Печат Тапа Наводнување Цевка Фитинзи Свеж Со попуст
500pcs Свиткана Капка Стрелките на Микро Наводнување Капе Emitter Coonect Со 3/5мм Градина Црево Бонсаи Цвет Овошни Растенија Свеж Со попуст
50pcs Еднакви Дијаметар Права Крстот Конектори За 4/7mm Црево Лесно се Инсталира Одличен Квалитет Градина Наводнување капка Свеж Со попуст
70pcs млазници Висока powerd отворено магла систем за ладење Свеж
70pcs млазници Висока powerd отворено магла систем за ладење

>Магла ладење Системи користи ултрависок притисок и парична казна млазницата отвори во 0.1 mm за да се про

DEN 32640.00
20pcs Црна Бодликава 90 степени Еднакви Лактот 4/7mm Црево Конектори Висок Квалитет Градина Дома Наводнување капка по капка Свеж Со попуст
10pcs 4/7 ПВЦ Месинг Sprinkler Главата Градина Алатка Спреј Misting Млазницата Наводнување капка по капка Градина Наводнување Свеж Со попуст
На 20 милиони Градина DIY Автоматско Полевање Микро Наводнување капка по капка Систем Градина Само за Наводнување Колекции со Свеж Со попуст
100pcs 3/5мм Двојно Кука Бодликава Директно преку Црево Конектори Нов ЈП Материјал Стаклена Градина Микро Наводнување Фитинзи Свеж Со попуст
Наводнување Tee 20mm1/2 Бодликава Tee Прибор за Наводнување на Градинарски Црева Додатоци 2 парчиња Свеж Со попуст
Наводнување Tee 20mm1/2 Бодликава Tee Прибор за Наводнување на Градинарски Црева Додатоци 2 парчиња

Наводнување Tee 20mm1 / 2" Бодликава Tee Прибор за Наводнување на Градинарски Црева Додаток Тип : Градина Вода

DEN 63.00 73.92
Zakka Гроздобер декоративни наводнување лименки тенџере спреј шише притисок sprayer за Вкусен растенија бонсаи цвет градина Свеж Со попуст
25-75FT Проширување Градина Црево Латекс Цевка со 7 во 1 вода пиштол за Брз Полнач за наводнување Наводнување Автомобил Мие Свеж Со попуст
20mm(1/2) Пластична Цевка Унија Конектори Семејство Наводнување Трајни водоводна Цевка Директно Брз Полнач Свеж Со попуст
20mm(1/2) Пластична Цевка Унија Конектори Семејство Наводнување Трајни водоводна Цевка Директно Брз Полнач

20mm(1 / 2") Пластична Цевка Унија Конектори Семејство Наводнување Durable Water Снабдување Цевка Директно Преку

DEN 144.00 191.52
Допрете Конектор 1/2 4/7mm Цевка Млазници Sprayer Sprinkler Наводнување Свеж Со попуст
Допрете Конектор 1/2 4/7mm Цевка Млазници Sprayer Sprinkler Наводнување

Карактеристики : млазницата усвојување на еди дизајн и вграден филтер за да спречите затнување...

DEN 46.00 55.20
6mm Спреј Млазницата Conector Директно Конектор со Навој Agricultura Наводнување Цевка Фитинзи за Употреба за ПВЦ Цевки 500 Свеж Со попуст
50 Компјутери 8 mm / 1/4 микро Наводнување капка по капка Црево Barb Tee Четири Начини Микро Наводнување на Тревникот за Наводнување Свеж Со попуст