Модерната Едноставни 3D Стерео Мода Жолт Цвет Фото Позадина Дневна Соба и трпезарија Позадина Ѕид Mural De Papel Parede Флорални

Модерната Едноставни 3D Стерео Мода Жолт Цвет Фото Позадина Дневна Соба и трпезарија Позадина Ѕид Mural De Papel Parede Флорални

49 %

DEN 459.00

DEN 900.48

Свеж

Во магацинот


Но, било која големина е целокупната шема.
Сепак обично ние ќе им помогне на купувачот да се изјасни пониска вредност за плаќање помалку данок или избегне да биде оданочен.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 4 : која е цената ?
Веб-сајтот цена е само за 1 метар квадратен.
Совети : Бразилски пријател, ве Молиме испратете ни го вашиот CPF број под цел; руски пријател, ве Молиме испратете ни го вашето целосно име и презиме .86 м 2 , Па треба цел 3 метри квадратни. Ние мора да произведуваат според големина.)
Често поставувани прашања.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 1 : Што е со големина на mural позадина ?
Ова е прилагодено mural позадина.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 5 : Е mural позадина самолепливи ?
Нема. Квадратни метри = Цел Количина
Област = 1. Ве молиме изберете количество 3 во ред.
Доколку купите повеќе од 7 метри квадратни, во многу земји, ние може да ви даде бесплатен превозот од express.
DIY за вашата сакана соба, ќе биде најдобар дизајнер за вашиот дом.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 2 : Што е материјал од mural позадина ?
Т тука се 4 материјал на располагање да ги изберат (S traw текстура / 3 D врежана / Имитација на кожа / водоотпорен платно).
Топло-продажба Најпопуларните, ве Молиме Кликнете На Сликата.8 м во ширина и 1,6 m висина. Не постои било лепак или испуштање во прав на задниот дел од тоа.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 7 : Како за данок ?
Било увозни давачки или такси се купувачите одговорности.
Вие треба да ги купите лепак во хардвер вашата локална продавница пред pasting. Како да се цел тоа ?
Област = ширина x висина.Ние не сме одговорни за било царина. На mural позадина не е само-лепило. Ви благодариме !
Производот се покаже
Материјал availab ле
Слама Текстура Имитација На Кожа
3 D Врежана Водоотпорен Платно
Вистински Производ шоу
Ќе треба на овие алатки
. Тоа ќе се намали во неколку парчиња, со цел дека тоа би можело да одговараат за меѓународен превозот.
Опис
Точка Бр : BS59
4 Материјал достапни : 3 D Врежана / Слама текстура / Имитација на кожа / водоотпорен платно
Употреба : дневната соба / Спалната соба / Свадба Куќа / Дете Соба / Студија
Стил : Убави цвеќиња
Боја : Како на сликата sho wn
Големина : стандардната големина е како што е подолу
1 квадратен метар=140cm(W) x 70cm(H) (4'7" x 2'4") ft
2 квадратен метар=200cm(W) x 100cm(H) (6'7" x 3'3") ft
3 квадратен метар=220cm(W) x 140cm(H) (7'3" x 4'7") ft
4 квадратен метар=250cm(W) x 160cm(H) (8'2" x 5'3") ft
5 квадратен метар=280cm(W) x 180cm(H) (9'2" x 5'11") ft
6 квадратен метар=300cm(W) x 200cm(H) (9'10" x 6'7") ft
7 квадратен метар=330cm(W) x 210cm(H) (10'10" x 6'11") ft
8 квадратен метар=360cm(W) x 230cm(H) (11'10" x 7'6") ft
9 квадратен метар=380cm(W) x 240cm(H) (12'5" x 7'10") ft
10 квадратен метар=400cm(W) x 250cm(H) (13'1" x 8'2") ft
11 квадратен метар=420cm(W) x 260cm(H) (13'9" x 8'6") ft
12 квадратен метар=440cm(W) x 270cm(H) (14'5" x 8'10") ft
13 квадратен метар=460cm(W) x 280cm(H) (15'1" x 9'2") ft
14 квадратен метар=480cm(W) x 290cm(H) (15'9" x 9'6") ft
15 квадратен метар=500cm(W) x 300cm(H) (16'5" x 9'10") ft
16 квадратен метар=500cm(W) x 320cm(H) (16'4" x 10'5") ft
(PS : Ние би можеле да го прилагодите било која големина според вашето барање, како и . Ние продаваме страна метри квадратни, а не од страна на ролни.

Димензии: 1 квадратен метар
Функција: Мувла-Доказ,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Водоотпорен,Топлинска Изолација,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Полнење Единица: Јуани/Ролна
Тип: Текстилни Позадини
Функција: Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,Формалдехид-бесплатно
Материјал: Дрво влакна позадина
Стил: Модерна
Шема: Флорални
is_customized: Yes
Број На Модел На: BS59
Употреба: Забава,Трговија,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба: дневна соба
Површински Третман: Печатени
Бренд Име: jiadou
Текстилна Тапета Материјал: Не-плетени

Додатоци на производи

Сопствена Позадина Мурали 3D HD Шума Рок Водопад Фотографија Позадина Ѕидното Сликарство Дневна Соба Троседот Фото Mural Позадина Свеж Со попуст
Обичај фото позадина позадина Европската класична дрвена полица 3d позадина за студии соба de papel parede Свеж Со попуст
Обичај фото позадина позадина Европската класична дрвена полица 3d позадина за студии соба de papel parede

1 квадратен метар = 1pcs Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна Затоа, вашите повратни и

DEN 487.00 785.76
Сопствени 3D Фото Позадина Европски Стил Имитација Мермер Цвет Шема Таванот Оркестарот Mural Позадина За Дневна Соба, Спална Свеж Со попуст
Современото Живеење Соба Троседот во ЖИВО Позадина Ѕид Оркестарот Позадина 3D Врежана Не-плетени Вертикална Шарени Позадина Свеж Со попуст
Обичај фото позадина 3D таванот позадина бамбус позадина зелени предели небото декорација дневна соба mural de papel parede Свеж Со попуст
Обичај Фото Позадина Ретро Тропска Шума Дланка Банана Остава 3D Ѕид Mural Кафе Ресторан на Тема Хотел Позадина Фрески Свеж Со попуст
beibehang позадина посветен врежан дневна соба и спалната соба позадина Европски стил големи ТВ позадина позадина Еп Свеж Со попуст
3D Позадина Кинески Стил Водопади Природа, Пејзаж Вратата Налепница Фото Ѕид Мурали ПВЦ Само Лепило Водоотпорен 3D Дома Декор Свеж Со попуст
Кинески Стил Водопад Крап 3D Кат Mural Позадина Кујна Водоотпорен Дебели самолепливи 3D Подни Плочки ПВЦ Позадини Свеж Со попуст
Сопствени 3D фото позадина светски познатиот слики за позадина van Gogh mural позадина Европски позадина de papel parede Свеж Со попуст
Сопствени 3D фото позадина светски познатиот слики за позадина van Gogh mural позадина Европски позадина de papel parede

За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема даоставете информации

DEN 495.00 707.04
3D Позадина Романтична Трендафил Цвеќе Подни Плочки Mural Дневна Соба се Носат Не се лизга Водоотпорен Задебелена самолепливи Свеж Со попуст
beibehang Позадина спалната соба Карактеристична Дома Декорација ѕид ролни хартија Модел Собираат Класичен de papel parede 3D Свеж Со попуст
beibehang Обичај Фото Позадина 3D Ѕид Мурали Европски Стил Малку Ангел На Небото За Позадина Врежана Mural Ѕид Хартија Свеж Со попуст
Сјајни DIY Декоративни Филм ПВЦ Само лепило Ѕид хартија Мебел Реновирање Ѕид Налепници Кујната Кабинет Водоотпорен Позадина Свеж Со попуст
Обичај фото позадина 3D град ноќ сценографијата позадина ТВ софа во позадина позадина за дневна соба mural Свеж Со попуст
Обичај фото позадина 3D град ноќ сценографијата позадина ТВ софа во позадина позадина за дневна соба mural

2 квадратен метар=2 парчиња Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас Купувачот

DEN 495.00 707.04
Обичај Било која Големина 3D Романтична Розова Шумата Mural Дома Декор Ѕид Хартија се Тркалаат Спалната соба Дневна Соба со Свеж Со попуст
Европски Стил Не-Плетени Позадина 3D Врежана Сребро Злато Лист Скролувајте Ѕид Хартија За Дневна Соба и Спалната соба Луксузни Свеж Со попуст
Сопствени 3D Фото Позадина Модерна Цвет Ѕид Mural Ѕид Хартија Дневна Соба Троседот во ЖИВО Позадина Не-плетени Ткаенини Позадина Свеж Со попуст
Црно И Бело Снег Пејсаж Фотографија Mural Позадина 3D Стерео Дневна Соба и Спалната соба Позадина Ѕид Дома Декор De Papel Parede Свеж Со попуст
3D Ѕид од Тули Камен Позадина Модерна Гроздобер Дневна Соба ТВ Софа во Позадина Ѕид Покривање Сива Ѕид од Тули Трудови De Papel Свеж Со попуст