Црно Масло Протри Месинг Крстот се Справи со Перење Бања Ѕид Поставена Четка Вода Допрете Градина Машина за Перење Бакар Тапа aav112

Црно Масло Протри Месинг Крстот се Справи со Перење Бања Ѕид Поставена Четка Вода Допрете Градина Машина за Перење Бакар Тапа

33 %

DEN 643.00

DEN 959.52

Свеж

Во магацинот


Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба. Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.
Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена откако се расчисти исплата.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет. Ние ќе пораката за одговор ПОБРЗО.
Гаранција :
Сите наши чешми се нудат со 2-години ограничена гаранција и 20-ден политика на враќање.
Нашите чешми/туш сет :
Мешаници квалитет и трајност со елегантен стил.
Опремени со капе-слободен керамички диск вентили за долг живот и мазна се чувствуваат.
Врвен квалитет, Ниска цена.
Answer : ___________________________ Note : жиг подолу нема да се појави на производот во себе.
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Димензија (инчи) :
Ве молиме видете слика; 1 инч=2.54 см=25.4 mm
Материјали :
Месинг.
Боја :
Ве молиме погледнете фотографијата. Connection Type :
Стандардна 1/2" Додатоци :
На сите приклучоци се вклучени.
Други :
Водата под притисок се тестирани за индустриски стандард.
Превозот И Ракувањето Со :
Бесплатен Превозот (Брод на светот).
Комбинираат Превозот :
Доколку купите повеќе од 3 предмети кои имаат превозот postages, Ние ќе ви нудиме 20% попуст на нивниот вкупен на превозот обвиненија за брод заедно на едно патување.
Наплата & Политика На Враќање :
Ако не го добиете вашиот објект или тоа е оштетен во пратката, ве Молиме контактирајте со нас. Ние сме подготвени да се ре-брод нова или целосна наплата на вашата исплата.

Површина По Завршувањето: Дувачкиот
боја: Црна
Тип: Слив Чешми
Инсталација Тип: Монтажа На Ѕид
Вентил Core Материјал: Керамички
Стил: Единствен Носител На Една Дупка
Број на Рачки: Една Рачка
Површински Третман: Electroplated
Топли И Ладна Вода: Yes
Тапа Планината: Една Дупка
Тип: Керамичка Плоча Гајтанот
Стил: Традиционалната
Тежина На Пакет:
Број На Модел На: aav112

Додатоци на производи

Моден порцелан, керамика контра врвот бања тоне се мијат слив Свеж Со попуст
Моден порцелан, керамика контра врвот бања тоне се мијат слив

Објектот Мода порцелан, керамика контра врвот бања тоне се мијат слив Големина Кол.40~42cmx H15~16cm Материјал P

DEN 4540.00 4540.32
60CM SUS 304 од не ' рѓосувачки челик лист е вметнува директно кат туш на мозоци, голем проток туш канал на мозоци Свеж Со попуст
60CM SUS 304 од не ' рѓосувачки челик лист е вметнува директно кат туш на мозоци, голем проток туш канал на мозоци

Видови на Потрошувачка Бренд Hanv физички нерѓосувачки челик Стил Плоштадот Големина Други Перформанси

DEN 2227.00 2447.04
LEDEME Бања Тапа НОВИ Thermostatic Тапа Хром Финиш Миксер Допрете Рачен Туш Ѕид Монтирани Туш Тапа Поставите L2687 Свеж Со попуст
LEDEME Бања Тапа НОВИ Thermostatic Тапа Хром Финиш Миксер Допрете Рачен Туш Ѕид Монтирани Туш Тапа Поставите L2687

Плаќање : Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : со Кредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Тран

DEN 2641.00 5740.80
бања месинг сплит миксер вентил, туш тапа додаток Свеж Со попуст
бања месинг сплит миксер вентил, туш тапа додаток

Функција : Материјал : месинг Нето тежина : околу 370gВе молиме да ми кажете кој модел ќе го посакате кога ќ

DEN 1160.00 1289.28
Бесплатен превозот Бања Слив Тапа Бакар Бродот да Потоне Вода Допрете Миксер Хром Финиш Свеж Со попуст
Бесплатен превозот Бања Слив Тапа Бакар Бродот да Потоне Вода Допрете Миксер Хром Финиш

Ви благодариме за соработката!!!!torneira,тапа,бања тапа,torneira banheiro,миксер,torneiras,torneiras став пиа де banheiro,допрете

DEN 1141.00 1392.00
Бакар Антички Европската Отворен Базен Славина за Вода Допрете Ладна Вода Црна Слив Тапа Ѕид Монтирани Месинг Допрете со долго Свеж Со попуст
WASOURLF пластични тапа pp мини допрете машки конец бела мала Bibcock лесно да ја инсталирате машината за перење на големо градина Свеж Со попуст
WASOURLF слив миксер палубата монтирани солидна месинг допрете за заштеда на вода тапа хром плоча црна бронза бања модерен дизајн Свеж Со попуст
Mayitr Автоматски Сензор Слив Чешми Бања Потоне Тапа Ладна Вода Тапа Допир Вода Допрете Рацете Слободни Висок Квалитет Свеж Со попуст
Deodorant Силикони Core Кујна Бања Цевки за Канализација Анти-мирис Контрола на Штетници Кат Мозоци Додатоци Круг од не ' Рѓосувачки Свеж Со попуст
360 Степени Кујна Распрскувачи Вода Bubbler Вртливата Главата Заштеда Допрете Тапа Aerator Конектор Diffuser Млазницата Филтер Свеж Со попуст
Bagnolux Luxuriy Дизајн Deodorization Модерен Стил Месинг 100mmx100mm Плоштадот Анти-мирис Туш Подот на Мозоци со Плочка Вметнете Свеж Со попуст
Топло-продажба за Заштеда на Вода Тапа Aerator за Бања Тапа допрете M24*1 S5-3 Целосна Поставува Свеж
Топло-продажба за Заштеда на Вода Тапа Aerator за Бања Тапа допрете M24*1 S5-3 Целосна Поставува

Топлопродажба за Заштеда на Вода Тапа Aerator за Бања Тапа допрете M24*1Модел No : S53 LПакување : 20pcs тапа аератор

DEN 1056.00
Бања рака туш вентил агол водовод запре агол тапа додаток bathroon агол вентил месинг проток на вода за контрола на агол Свеж Со попуст
5PCS Туш Регулатор на Проток Регулатори Поставување на Чешми & Туш за Заштеда на Вода Свеж
5PCS Туш Регулатор на Проток Регулатори Поставување на Чешми & Туш за Заштеда на Вода

Заштеда на вода Туш за Миење Модератор За Туш Главата и Црева G1 / 2" 5 L во Минута 2бр / многуМесто овој прото

DEN 264.00
KEMAIDI НАС Акции Калено Стакло, Рачно Насликани Водопад Spout Слив Допрете Бања Потоне Мијалник Бања Месинг Поставена Славина Свеж Со попуст
Солидна Месинг Бања Тоалетот Потоне Pop-Up Мозоци Со/Без Overflow Злато Заврши бања делови тапа додатоци Свеж Со попуст
Солидна Месинг Бања Тоалетот Потоне Pop-Up Мозоци Со/Без Overflow Злато Заврши бања делови тапа додатоци

DesciptionМатеријал : МесингКрај : PVDЗлатен / Chrome / Црна / БронзаПакет вклучува : 1* КОМПЈУТЕРИ Потоне PopUP Мозоци

DEN 734.00 806.40
800mmПатент Стил ' Рѓосувачки Челик 304 Линеарна Туш Одвод, Купатило Туш на Мозоци, Кат Отпад, подот на мозоци, линеарна Мозоци Свеж Со попуст
Црно Масло Протри Месинг Широка Двојна Рачка Бања Перење Слив Миксер Чешми Палубата Монтирани 3 Дупки Тоалетот Потоне Тапа ahg081 Свеж Со попуст
Fapully Луксузни Розово Злато, Бакар Бања Потоне Слив Тапа Двоен Крст Се Справи Со Ладна Вода Една Дупка Миксер Допрете Палубата Свеж Со попуст
Ретро Дизајн Топла И Ладна Вода Миксер Потоне Допрете Еден Справи Со Хром Четка Никел Црна Кујна Славина Се Повлече Од Кујната Свеж Со попуст