20pcs/многу голем мали димензии Застане kraft хартија подарок кутија со јасни прозорец Колачиња, Бонбони складирање кутија DIY Печење пакување

20pcs/многу голем мали димензии Застане kraft хартија подарок кутија со јасни прозорец Колачиња, Бонбони складирање кутија DIY

5 %

DEN 718.00

DEN 756.00

Свеж

Во магацинот


20pcs/број - два големина(S,L) Застане kraft хартија nougat торба со јасни прозорец Подарок торба Колачиња, Бонбони кутија DIY Печење пакување
Големина(S) : ширина 7.3 cm* должина 7.5 cm* висина 16.5 cm (прибл. 2.85"*2.92"*6.43" ) Големина(L) : ширина 7cm* должина од 15cm* висина 18cm (прибл. 2.73"*5.85"*7.02" ) Материјал : Kraft хартија , ПВЦ Количина : 20pieces/многу
Ние ги испратите на кутија за да ви се рамни, треба да се свитка кутии себе, благодарам.
*Трудот полето е празно, без било какви печати и ги красат . Можете да ги красат со лепило налепници, етикети, панделки и сл.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Тип: Складирање Кеси
Обликот: Плоштад
Функција: Виткање,Еко-Пријателски
Форма: Три-димензионални Тип
Применливи Простор: дневна соба
Класификација: Сет
Бренд Име: ЈАС'MFINE
Употреба: Дребулии
Број На Модел На: kraft хартија подарок кутија со јасни прозорец Колачиња, Бонбони кутија за чување
Шема: Три-димензионални Тип
Дебелина: 8 жица
Материјал: Kraft Хартија
Капацитет: 20pcs
Производот: Печење пакување
Спецификација: 20pcs

Додатоци на производи

32*70*12.5 мм 30ml Транспарентни Стаклени Шишиња со Гумена Капа Тегли Ампули за Течни Leakproof Складирање Шише 100pcs Свеж
Креативни Виткање Еко-Пријателски Бебе Бања Мрежа Бања Играчка Складирање Торба Нето Вшмукување Чаша Кошеви Свеж Со попуст
[DROPSHIPPING ДОСТАПНИ] Таложење лен ватенка складирање торба Големи ватенка кеси вода и измијте облека ватенка завршувањето Свеж Со попуст
Складирање Торба Патување Комплет Мала Торба Мобилен Телефон Случај Случај Дигитални Gadget Уред USB Кабел Кабел за Податоци Свеж Со попуст
Десктоп Организатор Складирање Пластична Кутија Канцеларија Десктоп Чување На Кутии Шминка Организатор Складирање Кутија За Свеж Со попуст
360 степени Соларен Погон Jewlery Екранот Стојат Ѓердани Прстени, Обетки Нараквици Ротирање на Екранот Стојат Табела Види Носителот Свеж Со попуст
Симпатична креативна детска соба декорација дрвена полица за бебе соба Дневник борови дрва монистра полици за детска соба Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот!6pcs/многу Правоаголник Багаж Форма Подарок Кутија Метал Складирање Кутија Мода Калај Случај Jewerly Кутија Свеж Со попуст
1Pc Градник долна облека долна Облека Патна Торба за Жените Организаторот на Патувањето Чанта Багаж Патуваат Торба Торбичка Свеж Со попуст
100Pcs Јасно Стенд-ап Пијалаци Пијат Кафе Пластична Амбалажа Кеса, Resealable Zip Заклучување на Жито Бонбони Печење Храна Торбичка Свеж Со попуст