50pcs/многу Goochie Трајна Шминка Тетоважа 5F Игла, Стандард Тетоважа Игла 5 рамни Независни Пакет Бесплатен Превозот

50pcs/многу Goochie Трајна Шминка Тетоважа 5F Игла, Стандард Тетоважа Игла 5 рамни Независни Пакет Бесплатен Превозот

DEN 705.60

Свеж

Во магацинот


Goochie 50 Pcs Трајна Шминка Тетоважа Игла За Стандард Tatoo Игла 5 R Независни Пакет Бесплатен Превозот Опис *супериорен квалитет и во согласност со internatioal козметологијата и медицински барања * Независна пакет, за еднократна употреба. * Меѓународни медицински стандард * Steriled со Гама Зраци Пакет 50 Pcs/Кутија. 31

Тип: Тетоважа Игла
Број На Модел На: 5F игла За goochie трајна шминка
Goochie Трајна Шминка: goochie 5F игла за goochie 2011 или класична машина само
5 линеарни Рамни игла за : goochie 2011, класик пен машина, М9 Пенкало машина
супериорен квалитет и во согласност со: internatioal козметологијата и медицински барања
Независна пакет, за еднократна употреба: Меѓународниот медицински стандард
Steriled со Гама Зраци: 50 компјутери / многу

Додатоци на производи

1000Pcs 8мм Мали Димензии Црвени Пластични Тетоважа Мастило Капа Чаши Снабдување Свеж Со попуст
1000Pcs 8мм Мали Димензии Црвени Пластични Тетоважа Мастило Капа Чаши Снабдување

започнетекрајот добредојдовте во мојата продавницаМатеријал : ПластикаБоја : ЦрвенаВнатрешен Дијамет

DEN 311.00 345.60
Нови Microblading tebori Пенкало PCD Microblade Игла Носителот веѓа Трајна Шминка Прирачник Тетоважа Пен Свеж Со попуст
Нови Microblading tebori Пенкало PCD Microblade Игла Носителот веѓа Трајна Шминка Прирачник Тетоважа Пен

Packge : 2 парчиња * Tebori Microblading Пенкало Microblading tebori Пенкало PCD Microblade Игла Носител на Функција : Прирачник Microbladi

DEN 343.00 527.52
Трајна Шминка Веѓа Тетоважа Сечилото Microblading комплет Игли За Прирачник Тетоважа Пенкало Машина шминка алатки за жени 10 Свеж Со попуст
OPHIR Airbrush Црево 3M 1/8 & 1/8 Најлон Плетенка Airbrush Воздух Цревото за Воздух Боја Додатоци _AC025 Свеж
OPHIR Airbrush Црево 3M 1/8 & 1/8 Најлон Плетенка Airbrush Воздух Цревото за Воздух Боја Додатоци _AC025

Спецификација : Должина : 3mФункција : 1 / 8" монтирање на едниот крај за поврзување со airbrushes1 / 8" монтирање н

DEN 435.84
Wyuen Нов Дизајн Hummingbird Лажни Тетоважа Оригиналниот Цвет Водоотпорен Привремен Рака Tatoo Налепници Телото Уметност Птица Свеж Со попуст
Тетоважа Напојување Професионални Дигитални LCD Дисплеј Мини Тетоважа машина за Напојување за Ротари Тетоважа Машина Пиштол Свеж Со попуст
EZ Нов Кертриџ Тетоважа Машина Traxex И Astral Ротари Тетоважа Машина Германија / Јапонија Мотор За Кертриџ Tattao Машина Зафат Свеж Со попуст
Топла Продажба на Мини Тетоважа Напојување За Тетоважа Машина Подножјето на Возилото Дигитален LCD Моќ Кутија Снабдување Свеж Со попуст
Тетоважа Пракса Кожата 3D Козметички Трајна Шминка на Очите Eyeliner Кожата Силикони За Тетоважа Прирачник Microblading Пенкало Свеж Со попуст
600D-G 9F Усни Веѓа игли Sterilized за Еднократна употреба Трајна Шминка Ротари Тетоважа Машински Игли Свеж Со попуст
600D-G 9F Усни Веѓа игли Sterilized за Еднократна употреба Трајна Шминка Ротари Тетоважа Машински Игли

Она што е повеќе, за еднократна употреба материјал брзо се менува и се овозможува совршен, некомплицира

DEN 1296.00 1727.52
Бесплатен превозот за нерѓосувачки челик premanent шминка игли веѓа игли flex14 /100pcs Свеж Со попуст
Бесплатен превозот за нерѓосувачки челик premanent шминка игли веѓа игли flex14 /100pcs

Бран 14 Игли сечилото Трајна Шминка Веѓа Tatoo Сечилото Microblading Игли x 50pcsИгла тема : (1) Супериорен квалитет и

DEN 562.00 864.00
OPHIR 3-НАЧИН AIRBRUSH ВОЗДУХ ЦРЕВА SPLITTER Повеќе со 2 Airbrushes Adaptors/ Adapters_AC038 Свеж
OPHIR 3-НАЧИН AIRBRUSH ВОЗДУХ ЦРЕВА SPLITTER Повеќе со 2 Airbrushes Adaptors/ Adapters_AC038

Опис : Се користи на повеќе airbrushes од една снабдување воздух црева.Вклучува вклучите приклучоците да се з

DEN 312.00