4 Инчен Дрво-Работа Бар Менгеме Брз Ratchet Ослободување Брзина Стискаш DIY Рака Алатки H02

4 Инчен Дрво-Работа Бар Менгеме Брз Ratchet Ослободување Брзина Стискаш DIY Рака Алатки H02

DEN 137.76

Свеж

Во магацинот


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Повеќе-пргав верзија на ratcheting бар менгеме Пиштол зафат со стискаш предизвика стегната менгеме; брз-копчето за ослободување Лесно да се јават и вилиците се претвора во менгеме ширење стегач или истегнување алатка Мека ПВЦ влошки се обезбеди чувствувате контрола и заштита нежни бои; отстранува и Најтврдокорните челик бар, рѓа отпорни црна оксид заврши; макс. капацитет 4 Инчен Структура : F Менгеме Материјал : не 'Рѓосувачки Челик Употреба : Тешки DIY Материјали : Дрво 4 инчен големина : вкупна должина : 19.5 cm/7.68"; Контрола длабочина : 3.5 cm/1.38"; максимална Стегање растојание : 10см/3.94"; Тежина : 70g Количина : 1 Pc Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен. И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме
Пакетот вклучува : 1 Pc x Дрво F Менгеме


DIY Материјали: Дрво
Структура: F Менгеме
Бренд Име: YOFE
Употреба: Тешки
Standard or Nonstandard: Стандард
Број На Модел На: 517A6A60470
Материјал: Нерѓосувачки Челик

Додатоци на производи

MTGATHER 2 парчиња Триаголен Виткање Заградата Метал Ослободување Фати за Поддршка на Клупата Табела Виткање Полица Заградата Свеж Со попуст
10Pcs 18mm Пролет Клип Гориво Линија Црево водовод Воздух Цевка Стеги Fastener Свеж Со попуст
10Pcs 18mm Пролет Клип Гориво Линија Црево водовод Воздух Цевка Стеги Fastener

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : 65 Mn Пролет Челик Боја : како што е прикажано на сл Од

DEN 76.00 85.92
М3 3мм кол двојно дупка shapeAluminum Ракав Челичното Јаже Прашка Swage Клип Свеж Со попуст
М3 3мм кол двојно дупка shapeAluminum Ракав Челичното Јаже Прашка Swage Клип

8 форма Алуминиум Ferrules Челичното Јаже Алуминиум Ferrules Crimping РакавГолемина : 3ммПакет : 50pcsНашите Услуги 1 Ус

DEN 306.00 599.52
надворешен дијаметар 5mm внатрешен дијаметар 3мм дебелина на ѕид 1mm Должина 300мм 6063 Алуминиум Цевка АЛ Цевка DIY Материјал Свеж Со попуст
2 ПАРЧИЊА KF16 Алуминиум Вакуум Менгеме Пумпа Страната Монтирање Делови w О-прстен и Заградата XWJ Свеж
2 ПАРЧИЊА KF16 Алуминиум Вакуум Менгеме Пумпа Страната Монтирање Делови w О-прстен и Заградата XWJ

Производ : KF16 Алуминиум Вакуум Менгеме Пумпа Страната Монтирање Делови Со Опрстен и Заградата Главен Ма

DEN 547.20
MTGATHER Toggle Менгеме 227KG Одржување Капацитет Брзо Ослободување Вертикален Тип 12132 Toggle Менгеме Поцинкуван Железо Свеж Со попуст
MTGATHER Toggle Менгеме 227KG Одржување Капацитет Брзо Ослободување Вертикален Тип 12132 Toggle Менгеме Поцинкуван Железо

СпецификацииМодел : 12132Боја : СребренаГолемина : 95.2x46x154mmМатеријал : поцинкуван железоСтегање сила : 227 KGБ�

DEN 443.00 520.80
1000PCS М1.5 1.5 mm Алуминиум Жица Јаже Кабел Crimping Копчето Стоп Ракави Клип Фитинзи Свеж Со попуст
1000PCS М1.5 1.5 mm Алуминиум Жица Јаже Кабел Crimping Копчето Стоп Ракави Клип Фитинзи

1000 PCS М1.5 1.5 mm Алуминиум Жица Јаже Кабел Crimping Копчето Стоп Ракави Клип ФитинзиМ1.5 големина На=1.7 ммле

DEN 380.00 431.52
Прилагодливи Ротирачки Бања Туш Главата Страна На Држачот За Ѕид За Правилно Поставена Заградата Сребро. Свеж
10pcs / десетина 13-19mm пластична рачка цевка се стега обрачот обрачот Американски цевка стеги Свеж Со попуст
10pcs / десетина 13-19mm пластична рачка цевка се стега обрачот обрачот Американски цевка стеги

Материјал : Железо Површински третман : цинк позлата 10pcs / десетина Прицврстување дијаметар : 1319 (mm) поле н

DEN 159.00 182.40
50meters 0.8 mm нерѓосувачки челични јажиња со црни најлон/пвц обложени, надворешниот дијаметар 1mm Свеж Со попуст
50meters 0.8 mm нерѓосувачки челични јажиња со црни најлон/пвц обложени, надворешниот дијаметар 1mm

нерѓосувачки челични јажиња со црни најлон / пвц обложени ГОЛЕМИНА : Stianless челични јажиња внатрешен дија

DEN 417.00 474.24
SHGO ЖЕШКО-15 Компјутери од Нерѓосувачки Челик, 6mm да 12mm Цевка Цевка Стеги Клипови Fastener Свеж
SHGO ЖЕШКО-15 Компјутери од Нерѓосувачки Челик, 6mm да 12mm Цевка Цевка Стеги Клипови Fastener

Црвот се вози црево стегач, со 8мм ширина и 0.3 mm дебелина прилагодливи нерѓосувачки челик бенд.Продолжен�

DEN 91.68
6-12 Цевка Стеги Мали Прстиња Црв-Вози Црево Свеж
6-12 Цевка Стеги Мали Прстиња Црв-Вози Црево

Предмет : 612 Мали Прстиња ЦрвВози Црева и Цевки СтегиMeterial Нерѓосувачки ЧеликСе користи за 612mm ДијаметарО

DEN 936.00
50 МЕТРИ/Roll 1.2 mm 7*7 304 од не ' Рѓосувачки Челични Јажиња Вкупно Кол. 1.2 ММ ПВЦ Пластика Обложени wtih 7x7 1.2 MM SS304 Свеж Со попуст
50 МЕТРИ/Roll 1.2 mm 7*7 304 од не ' Рѓосувачки Челични Јажиња Вкупно Кол. 1.2 ММ ПВЦ Пластика Обложени wtih 7x7 1.2 MM SS304

50 МЕТРИ / Roll 1.2 mm 7*7 304 од не ' Рѓосувачки Челични Јажиња Вкупно Кол 1.5 ММ ПВЦ Пластика Обложени wtih 7x7 1.0 MM SS304 �

DEN 777.00 863.52
Мултифункционален Машини за Менгеме Брзо Прилагодливи Бенд Аглите Менгеме Polygonal Клип за Машини Слика Кадрирање Дома Декор Свеж Со попуст
10Pcs 8мм Пролет Клип Гориво Линија Црево водовод Воздух Цевка Стеги Fastener Нови Свеж Со попуст
10Pcs 8мм Пролет Клип Гориво Линија Црево водовод Воздух Цевка Стеги Fastener Нови

Материјал : 65 Mn Пролет Челик Боја : како што е прикажано на сл Одговара за воздух, цевка цевка, водовод, го�

DEN 37.00 49.44
1000PCS М2 2mm Овална Алуминиум Ракави Нерѓосувачки Челични Јажиња Crimping Свеж Со попуст
1000PCS М2 2mm Овална Алуминиум Ракави Нерѓосувачки Челични Јажиња Crimping

2mm Овална Алуминиум Ракави Нерѓосувачки Челични Јажиња CrimpingМ2 големина На=2,5 mmле

DEN 333.00 378.24
40mm Вретено мотор тела алуминиум Стегање Заградата 40mm алуминиум износ заградата За CNC Машини вретено мотор! Свеж
Бесплатен превозот Цевка Менгеме Висок Квалитет на 25 КОМПЈУТЕРИ од не ' Рѓосувачки Челик 304 Еден Уво Црево Стеги Асортиман Свеж Со попуст
1000PCS М2 2mm Алуминиумска Жица Јаже Кабел Crimping Копчето Стоп Ракави Клип Фитинзи Свеж Со попуст
1000PCS М2 2mm Алуминиумска Жица Јаже Кабел Crimping Копчето Стоп Ракави Клип Фитинзи

1000 PCS М2 2mm Алуминиумска Жица Јаже Кабел Crimping Копчето Стоп Ракави Клип ФитинзиМ2 големина На=2.1 mmле

DEN 506.00 575.52
60pcs крајот капи и 60pcs клипови Свеж
60pcs крајот капи и 60pcs клипови

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X16mm X6mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за L

DEN 2880.00
LIXF-2mm Алуминиум Двојно Дупка Челичното Јаже Менгеме Клип Ракав 80 Компјутери Свеж
LIXF-2mm Алуминиум Двојно Дупка Челичното Јаже Менгеме Клип Ракав 80 Компјутери

Име на производ : Челичното Јаже Алуминиум Ракав Главен Материјал : Алуминиум Главната Боја : Сребро Тон

DEN 59.04