НОВИ VSONIC НОВИ GR07 БАС/КЛАСИЧЕН Меѓусебно кабел Високо Динамичен Бучава Изолација Слушалки

НОВИ VSONIC НОВИ GR07 БАС/КЛАСИЧЕН Меѓусебно кабел Високо Динамичен Бучава Изолација Слушалки

DEN 5759.52

Свеж

Во магацинот

VSONIC НОВИ GR07 БАС / КЛАСИЧЕН Меѓусебно кабел Високо Динамичен Бучава Изолација Слушалки Спецификација : Возач : 11mm(CCAW Високо динамичен Вози единици) Номинална отпорност : 50Ω ± 15% ( во 1000 Hz ) Чувствителност : 105d B /m W (на 500 Hz, 1m W 20u ап ) Фреквенциски опсег : 5 Hz-22,000 Hz Нарушување : помалку од 1% ( во 1/3oct 94d B 20upa ) Каналот Рамнотежа : помалку од 1d B(во 500 Hz), помалку од 2d B(во 20 Hz-12.5 KHz) Номинална влезна Моќност : 10m W Максимална влезна моќност : 50m W Plug големина : 3.5 mm dual-канал plug Кабел : 1.30 М TPU кабел, на максимално 82 основни сребро и бакар комбо жица ±3% Пакет 1 PCS VSONIC нови GR07 КЛАСИЧЕН / БАС слушалка 4 пара силиконски eartips(S. M. L) 1 пар на пена eartips 1 PCS торбичката 1 Pair Слушалки кука Забелешка : дизајн на производи и спецификации како и додатоци како што се промена, не дополнителни информации.

Безжичен: No
Линија Должина: 1.3 m
Стил: Во Уво
Број На Модел На: НОВИ GR07
Бренд Име: Vsonic
Со Микрофон: No
Поддршка СТАН: No
Функција: За Мобилен Телефон,HiFi Слушалки,Обични Слушалки,Спорт,За iPod
Контрола На Јачина На Звук: No
Приклучок Тип: L Виткање
Водоотпорен: No
Поддршка Apt-x: No
комуникација: Жичен
Чувствителност: 105dB
Безжична Тип: Никој
Поддршка За Мемориска Картичка: No
Отпорот: 51Ω
Активен Бучава Отказ: No
Конектори: 3.5 mm
Зачестеност Одговор Опсег: 15-22000Hz
Vocalism Принцип: Динамичен
Контрола На Копчето: No

Додатоци на производи

Најновите TRN V10 Замена на Кабел 2Pin Надгради Позлатен Сребрен Кабел се Користи За TRN V10 KZ ZS6/ZS5/ZS3/ZST KZ ZSR RT-1 Свеж Со попуст
Најновите TRN V10 Замена на Кабел 2Pin Надгради Позлатен Сребрен Кабел се Користи За TRN V10 KZ ZS6/ZS5/ZS3/ZST KZ ZSR RT-1

Најновите TRN V10 Замена на Кабел 2 Pin Надгради Позлатен Сребрен Кабел се Користи За TRN V10 KZ ZS6 / ZS5 / ZS3 / ZST KZ ZSR RT1

DEN 336.00 480.00
безжични слушалки со Bluetooth слушалки и слушалки за девојки samsung спорт и SD картичката со микрофон HIFI стерео приклучок Свеж Со попуст
ALLOYSEED 1M Воздух Цевка Слушалка 3,5 мм Анти-Зрачење Една Страна Слушалки на Уво Кука Парфем Глупак Жица Слушалки За iPhone Свеж Со попуст
Најновите TRN V20 DD+BA Хибрид Во Уво Слушалка HIFI DJ Следи Работи Спорт Слушалка Earplug Слушалки Со 2PIN Кабел KZ ZS5 Свеж Со попуст
Најновите TRN V20 DD+BA Хибрид Во Уво Слушалка HIFI DJ Следи Работи Спорт Слушалка Earplug Слушалки Со 2PIN Кабел KZ ZS5

Најновите TRN V20 DD+BA Хибрид Во Уво Слушалка HIFI DJ Следи Работи Спорт Слушалка Earplug Слушалки Со 2 PIN Кабел KZ ZS5О

DEN 912.00 1140.00
Слушалка LS200 За iPhone 6 6S 5 5S Earpieces Со Микрофон 3,5 мм Џек Бас Слушалки За apple Xiaomi sony Huawei Спорт S10 Свеж
Слушалка LS200 За iPhone 6 6S 5 5S Earpieces Со Микрофон 3,5 мм Џек Бас Слушалки За apple Xiaomi sony Huawei Спорт S10

Спецификации : Тип : Клипот Во Уво Слушалка Материјал : Aerospace Метал + TPE Боја : Црна,Бела,Зелена,Сина,Розова

DEN 161.28
Надградба на Слушалки DIY Кабел Кабелот за Слушалки ATH-M40x ATH-M50x ATH-M70x LN005685 Свеж
Надградба на Слушалки DIY Кабел Кабелот за Слушалки ATH-M40x ATH-M50x ATH-M70x LN005685

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Pls ни остави порака за боја сакате.Или на друго место различна бо

DEN 479.52
Најновите KZ ZS6 2DD+2BA Хибрид 3.5 mm Во Уво Слушалка HIFI DJ Monito Работи Спорт Слушалки Earplug Слушалки Earbud Пред-продажба Свеж
ПОПОВА Шарени Најдобри Слушалки Безжична Bluetooth 4.0 Слушалки Вграден Микрофон Мека Earmuffs Спорт Слушалки Стерео Звукот Свеж Со попуст
ПОПОВА L-660 Оригинални bluetooth слушалки со микрофон безжична bluetooth слушалки за Iphone, Samsung Xiaomi приклучок за слушалки Свеж Со попуст
Висока Верност Стерео деца слушалка опкружув. звук за Слушалки Звук Поништување Бучава со микрофон за поддршка на КОМПЈУТЕР, Свеж Со попуст
SAMSUNG Слушалка EHS64 Слушалки со Вграден Микрофон 3,5 мм Во Уво Жичен Слушалка за паметни телефони / Компјутери Официјален Свеж Со попуст
Уво-Кука Безжични Слушалки V4.1 Bluetooth Слушалка Стерео Бас Слушалки Спортски Музика fone де ouvido за Xiaomi Iphone 6/6S/7 Свеж Со попуст