Вештачка Смола Корални Растенијата Аквариум Риба Резервоарот Декорација Подводни Украс-Y102

Вештачка Смола Корални Растенијата Аквариум Риба Резервоарот Декорација Подводни Украс-Y102

9 %

DEN 62.00

DEN 68.16

Свеж

Во магацинот


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет, Обезбедува одлична скривница за рибите Лесно да се исчисти, не исчезнат,не ја загадуваат и повреди за водни суштества. Обезбедува една убава декорација за вашиот аквариум, симулација водни растенија е добар избор Погодна за двете и солена вода Аквариум Корални само, други додатоци демо на сликата не е вклучен! Спецификација : Материјал : Смола Димензии : стан.7cmx3.1cm/2.76"x1.22" Боја : Како на слики прикажани Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 x Аквариум Корални (без мало пакет)

Големина: one size
Бренд Име: HBB
Материјал: Смола
Тежина: 22g
Водни Украси Тип: Украси
Број На Модел На: 517E2S9572
Тип: Риба

Додатоци на производи

20 Компјутери Светат Во Темница Камења Камчиња Рок За РИБА РЕЗЕРВОАРОТ АКВАРИУМ ИЛИ Прекрасни Свеж Со попуст
20 Компјутери Светат Во Темница Камења Камчиња Рок За РИБА РЕЗЕРВОАРОТ АКВАРИУМ ИЛИ Прекрасни

20 Компјутери Светат Во Темница Камења Камчиња Рок За РИБА РЕЗЕРВОАРОТ АКВАРИУМ ГрадинаНие не нудиме из

DEN 67.00 79.20
Протеини Skimmer Морски Аквариум Риба Резервоарот Филтер Систем Додатоци RESUN СК-300 3.5 W 300 L / H Свеж Со попуст
Протеини Skimmer Морски Аквариум Риба Резервоарот Филтер Систем Додатоци RESUN СК-300 3.5 W 300 L / H

барелПротеини Skimmer Морски Аквариум Риба Резервоарот Филтер Систем Додатоци RESUN СК300 3.5 W 300 L / HИме на про

DEN 1425.00 1500.00
Аквариум Резервоарот Cleaning Tool Чаша од Нерѓосувачки Челик Алги Scraper Почисто со Заменливи Ножот со Продолжување Род Аквариум Свеж Со попуст
3in1 Аквариум Водни Живи Растенија Долго се Справи со помош на пинцета Режа Трим Алатка Комплет Наместен Свеж Со попуст
3in1 Аквариум Водни Живи Растенија Долго се Справи со помош на пинцета Режа Трим Алатка Комплет Наместен

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Фалсификувани нерѓосувачки челик материјал се со одлична флекс

DEN 429.00 476.16
Најновите Аквариум Украс Богатство Diver Ловец На Богатство Слика Акција Риба Нуркач Резервоарот Украс Аквариум Пејзаж Свеж Со попуст
Nicrew 12 Бои Подводни Круг Риба Резервоарот Светилка Водоотпорен Воздушни Меури Во Аквариум Подводни Светлина Шарени За Аквариум Свеж Со попуст
Аквариум Симулација Вода Плевели Растенијата Украс Риба Резервоарот Растенија Треви Вештачки Алги Пејзаж Декорација Свеж Со попуст
CO2 долгорочно следење тест за аквариум риба резервоарот водни растенија CO2 индикатор Свеж Со попуст
CO2 долгорочно следење тест за аквариум риба резервоарот водни растенија CO2 индикатор

CO2 долгорочно следење тест за аквариум риба резервоарот водни растенија CO2 индикаторИме на производ : CO2

DEN 319.00 335.52
Нерѓосувачки Челик Еден Начин да се Провери Вентил За Аквариум Co2 Генератор Diffuser Регулатор на Co2 Не-враќање Проверете Свеж Со попуст
Корисни GlassTube Аквариум Свежи/Солена Риба Термометар Температура Подводните Вшмукување Аквариуми Тенкови Оркестарот Функција Свеж Со попуст
Аквариум подводните грејач риба резервоарот греење род експлозија доказ стакло температура прилагодување EHEIM 100W 200W 300W Свеж Со попуст
Жолта Подморница Риба Пештерата Насукаш Аквариум Украс Риба Резервоарот Декорација Свеж Со попуст
Жолта Подморница Риба Пештерата Насукаш Аквариум Украс Риба Резервоарот Декорација

ОписМатеријал : СмолаБоја : Како на Сликата шоу.Димензии(прибл.) : 15*6*8 CM.Нуди природната средина чувство.П

DEN 177.00 252.00
CO2 Таблета Јаглерод Диоксид 36 таблети За Аквариум Риба Резервоарот за Вода на Растенијата 1 кутија на CO2 Таблети (36 табови) Свеж Со попуст
Силиконски Аквариум Риба Резервоарот Вештачки Корални Растенијата Подводни Украс Убаво Декорација Свеж Со попуст
Силиконски Аквариум Риба Резервоарот Вештачки Корални Растенијата Подводни Украс Убаво Декорација

Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации

DEN 50.00 52.80
Аквариум Базен Пумпа Хидропоника Diffuser Риба Резервоарот Меур Воздух Камен Aerator Нов Кислород Минерални Меурчиња Додатоци Свеж Со попуст
Аквариум Стакло CO2 Diffuser Меур Воздух Камен Чистка Кислород Аерација YY56 Свеж Со попуст
Аквариум Стакло CO2 Diffuser Меур Воздух Камен Чистка Кислород Аерација YY56

Карактеристики : во Оваа точка ќе се распушти Јаглерод Диоксид (CO2) speedily во вашиот аквариум или тенк...

DEN 148.00 178.56
Аквариум атман НА 106/at-106 ултра-молчи потопна пумпа риба резервоарот пумпа за вода течност филтер Свеж Со попуст
Аквариум атман НА 106/at-106 ултра-молчи потопна пумпа риба резервоарот пумпа за вода течност филтер

Аквариум атман НА 106 / at106 ултрамолчи потопна пумпа риба резервоарот пумпа за вода течност филтер беспла

DEN 1135.00 1194.72
SUNSUN Аквариум led украсни риби светла креативни светла аквариум светла риба резервоарот светла Бела и сина 110V-240V/5W/USB Свеж Со попуст