1 поставува 1M40t 40 заби челик црв опрема за намалување на размер:1:40 црв род ги понесе големина 8мм

1 поставува 1M40t 40 заби челик црв опрема за намалување на размер:1:40 црв род ги понесе големина 8мм

15 %

DEN 652.00

DEN 767.52

Свеж

Во магацинот

1 : 40 челик црв опрема mod=1
Ве молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат ! црв опрема :
M=1
Забите=40
a=8мм
црв род :
M=1
Забите=1
СОЗДАДЕН ГОЛЕМИНА B=8ММ
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна. W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање. Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

Обработка: Hobbing
Забот Профил: Спирален Опрема
Материјал: Челик
Притисок Агол: 20
Standard or Nonstandard: Стандард
Обликот: Црв
Ветер: Десната Рака
Број На Модел На: 1m40t црв род ги ПОНЕСЕ 8ММ

Додатоци на производи

LUPULLEY Гума V-Појас Тип Z/O Пренос Вози Појас Големини O1041/1067/1092/1118/1143/1168/1194/1219 Внатрешниот Дебелина за Машини Свеж Со попуст
LUPULLEY Гума V-Појас Тип Z/O Пренос Вози Појас Големини O1041/1067/1092/1118/1143/1168/1194/1219 Внатрешниот Дебелина за Машини

LUPULLEY Гума VПојас Тип Z / O Пренос Вози Појас Големини O1041 / 1067 / 1092 / 1118 / 1143 / 1168 / 1194 / 1219 Внатрешниот Дебелина з

DEN 459.00 528.00
MR106ZZ имајќи 6*10*3(mm) ABEC-5 10pcs Метал Запечатени Минијатурни Мини Имајќи Г-дин MR106 MR106ZZ Минијатурни лежишта Свеж Со попуст
MR106ZZ имајќи 6*10*3(mm) ABEC-5 10pcs Метал Запечатени Минијатурни Мини Имајќи Г-дин MR106 MR106ZZ Минијатурни лежишта

Точка бр : MR106 ZZВнатрешен дијаметар : 6 mmНадворешниот дијаметар : 10 mmВисина : 3 ммВид : Еден ред длабоко рита

DEN 151.00 168.00
Mayitr 75pcs Пластични Круна Еден Двоен Црв Grear + Вретено Директно Заб со Појас Макара DIY Алатка За Робот Свеж Со попуст
Mayitr 75pcs Пластични Круна Еден Двоен Црв Grear + Вретено Директно Заб со Појас Макара DIY Алатка За Робот

BI0002087Спецификација : 100% сосема нов75pcs на опрема може да одговараат едни на други, сите комбинираат во зап

DEN 89.00 148.80
LUPULLEY 2 ПАРЧИЊА 2/3/3.175/4/5/6mm Дупка понесе Алуминиум Легура Сина Вратило Моторни Спојка Спојка Должина 20mm Хоби Рака Свеж Со попуст
14mm Силикон Нитрид Керамички Топката Si3N4 Одделение G20 10PCS/Многу се користи во Имајќи,Пумпи,Вентили топката,линеарна лизгачот, Свеж Со попуст
3D Печатач Делови Додаток 2meter GT2-6mm Отвори Времето Појас Ширина 6mm GT2 Појас Hermet Појас Свеж
3D Печатач Делови Додаток 2meter GT2-6mm Отвори Времето Појас Ширина 6mm GT2 Појас Hermet Појас

Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите Ние нема да наплата на превозот об

DEN 76.32
Тркала Дијаметар:50mm (2inch) У Ритам Тркала Најлон Лизгање за Исклучување на Вратата Макара Вратата Имајќи Челик Железнички Свеж Со попуст
LUPULLEY 4/5/6/7/8мм Внатрешна Понесе Дијаметар Месинг Вратило Моторни Крути Цевки Спојка Ширина 14mm Должина 22mm Хоби Рака Свеж Со попуст
Fixmee 2015 YKS 1Pcs 5x6.35 mm Мотор Вилица Вратило Спојка 5mm Да 6.35 mm Флексибилни Цевки OD 19x25mm Сосема Нов Свеж Со попуст
Fixmee 2015 YKS 1Pcs 5x6.35 mm Мотор Вилица Вратило Спојка 5mm Да 6.35 mm Флексибилни Цевки OD 19x25mm Сосема Нов

Карактеристики : Вратило спојка Често се користи за да се поврзете серво мотор, stepper мотор, енкодер, завр

DEN 82.00 96.00
POWGE HTD 3M Времето појас C= 549 552 558 561 ширина 6/9/15mm Заби 183 184 186 187 HTD3M синхрони 549-3M 552-3M 558-3M 561-3M Свеж Со попуст
POWGE HTD 3M Времето појас C= 549 552 558 561 ширина 6/9/15mm Заби 183 184 186 187 HTD3M синхрони 549-3M 552-3M 558-3M 561-3M

ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.Професионална поддршка .Ве молиме имајте во предвид дек

DEN 767.52
4pcs/многу 267-HTD3M-17mm Времето појас должина 267mm ширина 17mm теренот 3мм Гума, Neoprene HTD 3M СПИ S3M појаси за електрични Свеж
Заеднички 85 Видови Пластични Опрема Рек Макара Појас Црв Опрема, Еден Двоен Опрема Заби Свеж Со попуст
Заеднички 85 Видови Пластични Опрема Рек Макара Појас Црв Опрема, Еден Двоен Опрема Заби

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични Боја : како што е прикажано на сл Опис на Пр

DEN 148.00 168.48
1 поставува 1M25t 25 заби 1:25 црв опрема за намалување на размер:1:25 црв род ги понесе 6mm Свеж Со попуст
1 поставува 1M25t 25 заби 1:25 црв опрема за намалување на размер:1:25 црв род ги понесе 6mm

1 : 25 челик црв опрема mod=1 црв опрема : црв род : M=1 M=1Забите=25 заби=1создаден големина : 8mm понесе големина на

DEN 693.00 815.52
85PCS Опрема Комбинации WG031 Сите видови на опрема оска Играчка автомобил прибор за Моторни фитинзи појас Вратило ракав решетката Свеж Со попуст
4PCS/МНОГУ Воланот D:50mm (2inch) V Ритам Најлон Лизгање за Исклучување на Вратата Макара Вратата Имајќи Челик Железнички Тркала Свеж Со попуст