Метал Материјал Капка Форма На Хартија Клипови Злато Сребрена Боја Смешно Kawaii Ознака За Статистика Shool Канцелариски Означување Клипови

Метал Материјал Капка Форма На Хартија Клипови Злато Сребрена Боја Смешно Kawaii Ознака За Статистика Shool Канцелариски Означување

DEN 89.28

Свеж

Во магацинот


Име : Метал Материјал Капка Форма на Хартија Клипови Злато Сребрена Боја Смешно Kawaii Ознака за Статистика Shool Канцелариски Означување Клипови Количина : 40 компјутери Материјал : метал Тежина : 50 G Боја : розова、црна、зелена、жолта、 злато、сребро Големина : 15mm*25мм Забелешка : Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни монитори.

Бренд Име: BLINGIRD
Облик На Хартија Клип: Yes
Магнетно: No
Материјал: Метал
Тип: Хартија Клип
Број На Модел На: 20170307

Додатоци на производи

50PCS 5 бои се Мешаат боја ПВЦ Пластични Клипови За Комбинација за Шиење DIY Занаети, Ватенка Quilting Клип Детелина Прашувам Свеж Со попуст
1 Компјутер Практично Главен Слободни Спојувач Хартија Обврзувачки Врзивно Stapless Канцелариски Свеж Со попуст
1 Компјутер Практично Главен Слободни Спојувач Хартија Обврзувачки Врзивно Stapless Канцелариски

Спецификации : Големина : 5 X6 CMНовиот Бренд И Висок КвалитетБезбедно,животната средина пријателски зеле�

DEN 84.00 87.84
12pcs/многу Тело Форма на Хартија Клипови Интересни Креативни Ознака Клип Мемо Клип во Облик на Хартија Клипови-за Статистика Свеж Со попуст
3/8 1cm снегулка занает алатка scrapbooking удари занает perfurador хартија, машина за сечење furador diy перфоратор 31717 Свеж
3/8 1cm снегулка занает алатка scrapbooking удари занает perfurador хартија, машина за сечење furador diy перфоратор 31717

81cm Употреба : Оркестарот, За подарок Повод : Одмор, Забава Облик : 26 вид Како Подарок За Вашиот Пријател, с�

DEN 95.52
Никогаш не Мермер Врзивно Клипови Злато Метал Клипови документ Хартија Клипови со Клип Носителот Мода Канцелариски Прибор за Свеж Со попуст
! 2(50mm) хартија машина удар за занаети и scrapbooking cortador de papel furador втиснување машина дупка удари R483 Свеж
! 2(50mm) хартија машина удар за занаети и scrapbooking cortador de papel furador втиснување машина дупка удари R483

Вашиот може да уживаат во брзо изразат испорака кога цел износ достигне најниско како 30 врз основа на пр

DEN 489.12
пеперутка удар најновите дизајн супер Спаси напор Shaper Занает Удар Scrapbooking Удари Хартија Перфоратор DIY алатки Свеж
icecream 3/8 1cm занает удар scrapbooking удари занает perfurador хартија, машина за сечење furador diy перфоратор 31719 Свеж
icecream 3/8 1cm занает удар scrapbooking удари занает perfurador хартија, машина за сечење furador diy перфоратор 31719

Единствена цел на канцелариски производи над 100$ ужива слободни изразат испорака за повеќето земји Прев

DEN 95.52
Акрилик Т1.2mm Пластични Јасно Име Карта Сопствениците Знак Цена Етикета ID Покаже Рекламирање на Екранот Хартија Промоција Свеж Со попуст
20 парчиња/многу Канцелариски Прибор Мини Мемо Клип Фото Белешки на Хартија Клипови Папката 6 Бои Дрвена Хартија Клип Бесплатен Свеж Со попуст
20pcs/Мини пакет Обоени Пролет Дрво Клипови Облека Фото Хартија Колче Pin Clothespin Занает Клипови Партија Декорација Свеж Со попуст
20pcs/Мини пакет Обоени Пролет Дрво Клипови Облека Фото Хартија Колче Pin Clothespin Занает Клипови Партија Декорација

Добредојдовте на нашиот Продавница за изборот на "Office & Училиште Материјали" !!Ако сакате да трговија на �

DEN 102.00 112.80