Слатка Пролет Mori Девојка Се Облекуваат Жените Комбинација Гроздобер Plaid Лабава Hoho Симпатична Феста Долго Vestido Женски Прекрасна Резервоарот Фустани U129

Слатка Пролет Mori Девојка Се Облекуваат Жените Комбинација Гроздобер Plaid Лабава Hoho Симпатична Феста Долго Vestido Женски

23 %

DEN 927.00

DEN 1204.32

Свеж

Во магацинот


Пакетот имаат само еден фустан,не вклучуваат јакна
l ength : 110cm
биста : 90cm
Ве молиме погледнете го подолу детали големина информации пред цел.
Прирачник за мерење може да постои мала разлика. Ве молиме овозможи 1-5cm грешка.
Препорачуваме да Изберете малку Поголем големина од вашите standrad големина.
Ние ќе подготви пакет на услуги по плаќање завршиле, Обично ќе чини 3-7 дена.
За руската купувачи, според прилагоди поштенска политика на Русија, име на примачот мора да биде целосно име и презиме (со три зборови име и презиме)
Вашата шопинг искуство е многу важен за нас и за нашите бизнис. Ние би сакале да ве поканиме да ја напушти пет ѕвездички на нашите производи и услугата ако сте задоволни со предмети ќе нареди. Тоа трае само момент, и тоа е одличен начин да им помогне на другите да купат како твое!
Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да замине негативни.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.
Ние гарантираме за сета стока што се продава.Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.
Секој врати треба да бидат засновани на докази со превозот следење на број и преземање на слики. Сите се враќаат трошоците за превозот се resposibility на купувачот.
Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.Сите Ние искрено се надеваме дека може да се најде она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас.Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!

Големина: One Size
Бренд Име: MoriAlice
Материјал: Лен,плетење Памук,Voile,Памук,Mesh,Чипка
Стил: Симпатична
Силуета: Директно
Шаблон Тип: Plaid
Sleeve Должина(cm): Без ракави
Декорација: Возбудува
Фустани Должина: Глуждот Должина
Sleeve Стил: Редовни
Половината: Природни
Деколте: О Деколте
Сезоната: Лето
Број На Модел На: U129
Пол: Жените
Пол: Жените
Ткаенина Тип: Џерси
пред да летаат: Pullover
облека дизајнерски детали: shirring, крпеница
Здолниште тип: кавга здолниште
Комбинација форма: Посебна
тенка ( 12 игла ): кавга здолниште
Половината Тип: лабава-waisted

Додатоци на производи

Свила Сатенски Фустан Жените Свила Фустани Природна Свила Слободни Големина Рачно Изработени Насликани Фустан Трговија Свеж Со попуст
4 Боја Plu Големина S-5XL Нова Мода Женска Секси Bodycon Кратко Sleeve Партија Секојдневен Гроздобер Молив Женски Пролет Лето Свеж Со попуст
2018 нови пристигнување Мода Обичните Лето Жените се Облекува Елегантно Секси Дами Краток Ракав Цврст Канцеларија vestido топла Свеж Со попуст
BKLD Лето прикривање на Плажа Долг Фустан Жени Секси Шупливи Од Чипка Капчиња Длабоко V Види-преку Цветни Фустан Елегантен Boho Свеж Со попуст
Средната возраст на жените летен фустан мајка фустан долг дел на средовечни 40-50 години кратки ракави летен фустан women023 Свеж Со попуст
2018 Лето Флорални Жените Фустани Кратко Sleeve Causual Мода Се Облекуваат Жените Топла Homewear Макси Фустани Свеж Со попуст
2018 Лето Флорални Жените Фустани Кратко Sleeve Causual Мода Се Облекуваат Жените Топла Homewear Макси Фустани

Пакување содржи : 1 x Макси Партија ОблечиТопло совети од дуќанџиите : (ве молиме да земете во две минути з

DEN 465.00 465.12
Преголеми мода чипка фустани woemn голема големина на жените година есен нов Фустан долг ракав шупливи о вратот лабава Свеж Со попуст
Нови 2018 Мода Бохемски Цвет Печати Жените Се Облекуваат Секојдневен Batwing Ракав Chiffon Гроздобер Летен Фустан Плус Големина Свеж Со попуст
2018 Нови жените топла продажба мини фустан лабава V јака печатење фустан модни boho шик синиот фустан strapless празник краток Свеж Со попуст
Мода Лето Жените Асиметрични Комбинација Фустан Шупливи Надвор Долг Ракав V Деколте, Чипка Макси Фустани Свеж Со попуст
Мода Лето Жените Асиметрични Комбинација Фустан Шупливи Надвор Долг Ракав V Деколте, Чипка Макси Фустани

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продав

DEN 340.00 459.84
Моден Жените Асиметрични Повик Краток Ракав V Деколте, Печатени Макси Фустан Со Неврзан Појас Фустан Лето Пролет Женски Фустан Свеж Со попуст
XL-XXXXXL Женска Плус Големина Долг Ракав Boho Цветни Печати Chiffon Фустан Копчето Гроздобер Секојдневен Фустан Лето Пролет Свеж Со попуст
2017 Симпатична Летна Бела Чипка Фустан Јапонски Harajuku Mori Девојка Шпагети Рака Kawaii Алкохол Возбудува Полите Резервоарот Свеж Со попуст
2018 ZANZEA Секси Женска Партија Чипка Капчиња Splice Одблесокот Ракав Мини Кошула се Облекуваат Бела Топка Надвор Лабава Секојдневен Свеж Со попуст
2017 Жените Елегантен Чипка мрежа везови Фустан Лето Femme Кратко Sleeve Розова Долг Фустан сина Одмор Партија дама Фустани Свеж Со попуст
Работа Бизнис Вечер Партија Bodycon Молив Обвивка Заврши Фустан 2018 Жените Пролет Домот Секси V Вратот Belted Долг Ракав Фустани Свеж Со попуст
2018 лето mori девојки женски чипка само-култивирање везови фустан Ponceon нето предиво самовила бохемија празник плажа облечи Свеж Со попуст
Висок Квалитет На Авто-Портрет Фустан Midi Vestidos Секси Ладно Рамо Жените Вечер Партија Чипка Фустани Свеж
Висок Квалитет На Авто-Портрет Фустан Midi Vestidos Секси Ладно Рамо Жените Вечер Партија Чипка Фустани

ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење ГОЛЕМИНА(CM)S Биста 83 Половината 66 Должина 1

DEN 2544.00
НОВА Плус Големина 4XL Жените Pullover Џемпер Фустан Моден Зимски Облечи Геометриски Модели Макси Долги Плетени Фустан Наметка Свеж Со попуст
2018 Нова Пролет Се Вклопува Жените Фустани Патент Стил Долг Ракав Sweatdress Џебови О-Тенок Врат Мини Фустан Свеж Со попуст
Пролет, Есен Жените Џемпер Фустани Зима Божиќ Долги Плетени Џемпери Дебели Топол Џемпер и Pullovers Скокач Жените се Облекуваат Свеж Со попуст
НОВИ Vestidos Секојдневен Фустан Пролет, Есен Жените се Облекуваат Лабава larg големина Долг ракав Цврст Среден-долг Фустан Свеж Со попуст
Нови година мода жените летен фустан жолт лимон шеми за печатење памучни фустани шпагети рака домот повик со копчиња Свеж Со попуст