БЕСПЛАТЕН Превозот со Врвен Квалитет 16ST 16CT везови платно, крстот бод платно крпа бела боја која било големина JCS

БЕСПЛАТЕН Превозот со Врвен Квалитет 16ST 16CT везови платно, крстот бод платно крпа бела боја која било големина JCS

49 %

DEN 427.00

DEN 837.60

Свеж

Во магацинот


Крстот Бод Ткаенина КТ број: 100x150CM, 50x50CM, 200x150CM
Стил: Европа
Шаблон Тип: Сценско
Материјал: 100% Памук
Тип: Пакет
Употреба: Слики
Рамка: No
Платно Пакување Метод: Укината
Бренд Име: oneroom
Надворешното Пакување: opp пакување

Додатоци на производи

Був Животинско DIY рачно изработени Везана Крстот Бод Постави Крст Бод Колекции За Везови Дома Декор Крстот Бод за Полнење Свеж Со попуст
Шарени пеперутки Отпечатена на Платно DMC Смета Кинески Крстот Бод Колекции на печатени Крст-бод поставите Везови Везана Свеж Со попуст
Стаорец подигање на јагоди Отпечатена на Платно DMC Смета Кинески Крстот Бод Колекции на печатени Крст-бод поставите Везови Свеж Со попуст
Среќна Рака во рака Печатени Платно DMC Смета Кинески Крстот Бод Колекции на печатени Крст-бод поставите Везови Везана Свеж Со попуст
Волкот Неколку Модели Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставен Кинески Животни Крст-бод Колекции Везови Везана Свеж Со попуст
Самрак во странска држава,смета отпечатена на платно DMC 11CT Крстот Бод колекции,14CT везови везана Сетови,снег Дома Декор Свеж Со попуст