Оригинални Novatek 96223 Автомобил DVR Камера FH05 Dashcam Full HD 1080P Видео Registrator Рекордер G-сензор Ноќ Визија Цртичка Cam

Оригинални Novatek 96223 Автомобил DVR Камера FH05 Dashcam Full HD 1080P Видео Registrator Рекордер G-сензор Ноќ Визија

40 %

DEN 1363.00

DEN 2271.36

Свеж

Во магацинот

100% Оригинални Novatek 96223 Автомобил DVR Камера FH05 Dashcam Full HD 1080 P Видео Registrator Рекордер G-сензор Ноќ Визија Цртичка Cam
Спецификација : 170 Широк агол Леќа, 3.Царинската :

(1). Ако сакате да ја декларираат стоката како објект име или одредете вредност за обичај, pls да не информирате кога правењето на нарачката. Пониска цена не се одразуваат на вкупната цена сте платиле и пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.
3> ве Молиме да се претвори ниска или исклучување на G-сензор поради високата чувствителност, тоа ќе спаси многу од видеа кои може да се't биде циклус опфатени, па картичка е исполнет целосно наскоро, тогаш тоа ќе престане видео. Затоа ве молиме да ја полните преку автомобил полнач кога се користи. Ние ќе се потрудиме да ви даде најдобри решавање на проблеми, така што ако има некои проблеми, ве молиме да комуницирам со нас, прво, и ние ќе ви ги даде најдобрите решавање. Откако ќе го потврдите вашата предмети, ве молиме одвојте време да го напушти 5 Ѕвезди повратни информации да ни информираат дека сте задоволни со нашите производи и услуги.Се carful постојат многу копии на пазарот. Батеријата е само за да ја снимите видео кога исклучете одеднаш. За да се задржи безбедно возење, како автомобил температура е многу висока кога се на отворено во текот на летото, ако големи батерија, тоа ќе биде лесно да експлодираат,па батеријата на автомобилот DVR се произведуваат многу мали.
Б ве Молиме не го остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да помогне во прв план.Ве молиме да се осигурате предметот ќе биде вратен во добра состојба, со оригинално пакување. Се Враќа И Политика За Наплата :
A Сите се враќа треба да бидат испратени од страна на вашиот локалните регистрирани пост-mail или ЕМС.
Б-Ако брод од DHL, UPS-от или на другите, ние не сме во можност да го добиете тоа се должи на Кина Обичај регулатива. Повратни информации :
A Повратни информации е многу важна за нас. Не полнење преку usb-кабел од компјутер, ве молиме полнење преку автомобил 12 V полнач. Како да се јамка снимањето?
1> ве Молиме да го вклучите јамка снимање во менито на автомобил камера. 5 Ѕвезди Позитивни повратни информации ќе ни помогне да ги подобриме нашите производи и услуги. Тоа треба микро SD картичка, која треба да биде оригинален и со голема брзина C10, 4-32 GB. Известување
A руски Пријател се Обрне Внимание ве Молам : ве Молиме пополнете во примачот име и презиме (вклучува 3 делови најмалку-Прво името+Средно име+Family name)во цел поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно .
Пакет содржи : 1 x Автомобил DVR Камера 1 x Автомобил полнач за цртичка cam 1 x USB кабел за цртичка cam 1 x Заградата за цртичка cam 1 x Прирачник за dashcam 1 x Мало поле за цртичка cam Љубезно ве потсетам :
1. Погледнете Агол :
Аголот покажа во екранот не е поглед агол, ве молиме да го пуштите видео на компјутер, тоа ќе биде поголема и појасна отколку кај матичарот.

Sd Мемориска Картичка: Никој
Тип На Објект: Автомобил DVR
Интерфејс: AV Надвор,USB2.0,Micro SD/ТФ
Видео Формат: AVI
Специјални Функции: Микрофон,Led Дисплеј,Движење Откривање,Широк Динамички Опсег,Време и Датум Екран,Циклус на Снимањето,G-sensor,Цикличното Снимањето,Ноќ Визија
Чипсет Производител: Novatek
Траење На Батеријата: користење со автомобил полнач
Видео Кодот: MJPG
GPS logger: Никој
OSD Language: Руски,Шпански,Италијански,Француски,Јапонски,Германски,Русија,Англиски,Португалски,Корејски,Тајландски
Батеријата: Вграден-во
Агол На Гледање: 170°
Собранието На Чекање: Преносни Снимач
Број На Леќи: 1
Големина На Дисплеј: 3 инчи
Оригиналниот Пакет: Yes
Мемориската Картичка Е Потребно Reding Брзина: Класа 10
Пиксели: 500Mega
Екранот Размер: 16
Камерата Резолуција: 1920x1080
Бренд Име: fumalon
Макс Надворешна Меморија: 32g
Слики Сензор: 1/4 Боја Cmos
Рамки Во Секунда: 30
Екран На Допир: No
Тип На Објект: Автомобил DVR
OSD Language: Кинески (Поедноставен),Кинески (Традиционалните)

Додатоци на производи

Ruckfahrkamera за Sony CCD Citroen Quatre Triomphe C4 C6 Nissan QASHQAI XTRAIL автомобил заден поглед назад до паркинг камера Свеж Со попуст
Ruckfahrkamera за Sony CCD Citroen Quatre Triomphe C4 C6 Nissan QASHQAI XTRAIL автомобил заден поглед назад до паркинг камера

Ако ви треба безжична камера, ве молиме додадете екстра ДОЛАРИ 25 за тоа! Ова е задолжително!!!ПлаќањеПриф

DEN 605.00 864.00
автомобилот задни обратен камера жица авто го користите за Опел Astra H /Corsa D/ Meriva A /Vectra C/Zafira Б/ФИАТ донесе 4 Свеж Со попуст
автомобилот задни обратен камера жица авто го користите за Опел Astra H /Corsa D/ Meriva A /Vectra C/Zafira Б/ФИАТ донесе 4

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА Нашата цел е задоволството на кл

DEN 645.00 1264.32
Lyudmila ЗА Nissan Pathfinder R51 2004~2012 Паркинг Камера / Rear View Camera / HD CCD Ноќ Визија Назад до Обратна Камера Свеж Со попуст
Lyudmila ЗА Nissan Pathfinder R51 2004~2012 Паркинг Камера / Rear View Camera / HD CCD Ноќ Визија Назад до Обратна Камера

Направени од високо квалитетни и издржливи материјали8 Поддржува NTSC ТВ систем6.6) Саудиска Арабија клиен

DEN 899.00 1302.72
FUUWAYDA SONY CCD Автомобил Обратна ретровизорот Слика Со Водич/Help/Паркинг Линија КАМЕРА за Ssangyong Rexton / Ssang yong Свеж Со попуст
FUUWAYDA SONY CCD Автомобил Обратна ретровизорот Слика Со Водич/Help/Паркинг Линија КАМЕРА за Ssangyong Rexton / Ssang yong

Производи Се ПрепорачуваОва е нашата продавница линк : ( http : / / www.aliexpress.com / store / 404383 ) SONY CCD камера е висок

DEN 695.00 858.24
Заден поглед Копија Обратно Паркинг Камера за Nissan Qashqai X Трага X-Trail 2008 2010 2011 2012 Peugeot 307 Hatchback 307CC Свеж Со попуст
Заден поглед Копија Обратно Паркинг Камера за Nissan Qashqai X Трага X-Trail 2008 2010 2011 2012 Peugeot 307 Hatchback 307CC

Вкупно Пиксели : 640*480 пиксели3.Мини Lumination : 1 Во нашето искуство, околу 10% предмети ќе трае подолго отколку

DEN 482.00 720.00
FEELDO Автомобил CCD Rear View Camera Со 4LED За KIA Naza Sorento MK1 2003~2008 Паркинг Копија Камера Полнење FD-4737 Свеж Со попуст
FEELDO Автомобил CCD Rear View Camera Со 4LED За KIA Naza Sorento MK1 2003~2008 Паркинг Копија Камера Полнење FD-4737

Општи Информации Компатибилност За KIA Naza Sorento MK1 2003~2008 Спецификации Image Sensor 1 / 4 инчи CCD Леќа материјали 100%

DEN 529.00 601.44
JIAYITIAN Rear View Camera За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Touareg 7L 2002~2010 MK1 CCD Ноќ Визија Обратна Камера Копија камера Свеж
JIAYITIAN Rear View Camera За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Touareg 7L 2002~2010 MK1 CCD Ноќ Визија Обратна Камера Копија камера

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе

DEN 1231.68
BYNCG РГ1 Авто Автомобил Rear View Camera rearview паркинг HD CCD камера Широк Агол Водоотпорен Универзална Паркинг Обратна Свеж Со попуст
BYNCG РГ1 Авто Автомобил Rear View Camera rearview паркинг HD CCD камера Широк Агол Водоотпорен Универзална Паркинг Обратна

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона (Освен некои земји и APO / FPO)2 Ако не сте доб

DEN 240.00 374.40
Водоотпорен 0Lux/ 4 LED Rear view Camera Копија Обратно Паркинг Камера за TOYOTA Camry 2009 2010 2011 обратна камера 8005LED Свеж Со попуст
Водоотпорен 0Lux/ 4 LED Rear view Camera Копија Обратно Паркинг Камера за TOYOTA Camry 2009 2010 2011 обратна камера 8005LED

0 Vpp композитен видео во 75ohmВажна забелешка : Почитувани купувачи! Ве молиме МОРА да се провери на камерат

DEN 482.00 720.00
За Sony CCD Опел Antara vectra corsa zafira astra haydo Автомобил заден поглед назад до обратна паркинг камера водоотпорен PAL Свеж Со попуст
За Sony CCD Опел Antara vectra corsa zafira astra haydo Автомобил заден поглед назад до обратна паркинг камера водоотпорен PAL

ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички

DEN 726.00 1008.00
LEEWA HD Посебни Задните Видите Копија Автомобил Камера За Toyota Prius 2012 Обратен Паркинг Камера CA5207 Свеж Со попуст
LEEWA HD Посебни Задните Видите Копија Автомобил Камера За Toyota Prius 2012 Обратен Паркинг Камера CA5207

Општи Информации Компатибилност За Toyota PriСпецификации Image Sensor 1 / 4 инчи CMOS PC7070 Леќа материјали 100% Стакло

DEN 554.00 667.20
Анти-притискање Voiture Европската Табличка Рамка W/ 140 Степен Автомобил Rear View Camera Авто Паркинг Помош автомобил стил Свеж Со попуст
Водоотпорен CCD Автомобил Rear view Camera Копија Обратно Паркинг Камера ЗА TOYOTA е корола Автомобил 8285CCD Свеж Со попуст
Водоотпорен CCD Автомобил Rear view Camera Копија Обратно Паркинг Камера ЗА TOYOTA е корола Автомобил 8285CCD

0 ЛуксПараметарот : Напон 9 DCV15 DCVНоминална Напон 12 DVCМоќ цена Max 1 WСлика сензор боја CMOSВкупно Пиксели 640*480

DEN 482.00 720.00
CCD Ноќ визија Автомобил Обратна КАМЕРА за ОПЕЛ Astra H/Corsa D/Meriva A/Vectra C/Zafira Б insignia ФИАТ Гранде Punto задна Свеж Со попуст
CCD Ноќ визија Автомобил Обратна КАМЕРА за ОПЕЛ Astra H/Corsa D/Meriva A/Vectra C/Zafira Б insignia ФИАТ Гранде Punto задна

ве молиме мора да ја напушти mesage за да ни следите вашата нарачкаОпис на камератаКамерата се вклопуваат

DEN 686.00 1248.00
JIAYITIAN rear view camera За Ford C-Max C Max CMax MPV 2003~2010/CCD/Ноќ Визија/табличка Камерата/Backup Паркинг Камера Свеж Со попуст
JIAYITIAN rear view camera За Ford C-Max C Max CMax MPV 2003~2010/CCD/Ноќ Визија/табличка Камерата/Backup Паркинг Камера

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе

DEN 426.00 426.24