3D Шума Птица Силиконски Калапи Фондан Торта Оркестарот Силиконски Калап Полимер Глина Мувла Чоколадо Sugarcraft Мувла

3D Шума Птица Силиконски Калапи Фондан Торта Оркестарот Силиконски Калап Полимер Глина Мувла Чоколадо Sugarcraft Мувла

DEN 527.52

Свеж

Во магацинот


1.29 5.99 10.99 1.44
8.89 2.59 22.54 3.49
Материјал : Висок квалитет на храна одделение флексибилни силикони
Боја : Случајни
Мувла Големина(L*W*H) : 11.1*5.7*5 см (4.37*2.24*1.96 инчи)
Пакетот вклучува : 3 PCS силиконски калап
Употреба : Фондан/глина/Сапун/чоколадо мувла
Пакет : секој производ постави OPP вреќа
Рејтинг на температура : -40 centigrade на+210 centigrade
Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење
Таа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож

Тип: Торта Алатки
сертификација: CIQ,ФДУ,LFGB
Број На Модел На: 1
Материјал: Силикони
Функција: Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип: Габи,

Додатоци на производи

Бесплатен Превозот KYL025U Плоштад со Срцето Чоколадо Силикони Притисни Мувла 15mm - Bakeware Полимер Глина Cabochon Габи, Деко Свеж Со попуст
JYL281U 27mm Божиќ Ѕвона Силиконски Калап - за Фондан, Cupcake Topper, Заболување на Паста, Свеќа, Смола Полимер Глина, Чоколадо Свеж Со попуст
3D Ангелските Крилја Силикони Торта Калапи Сапун Чоколадо Мувла Кујна Печење Глинени Садови Садови Алатка Фондан Декорација Свеж Со попуст
Плоштад круг конкретни свеќа носителот дома свадба декорација цемент светилник силиконски калапи Свеж Со попуст
Плоштад круг конкретни свеќа носителот дома свадба декорација цемент светилник силиконски калапи

Забелешка : Ако купите повеќе,ние може да ви даде бесплатен превозот со брзо express.Плоштад големина 5*5cmКру

DEN 680.00 739.20
Бесплатен Превозот класичен Помош на Силиконски Фондан печење Ставете Мувла DIY Торта Декорирање Полимер Глина Смола Бонбони Свеж Со попуст
Чипка шема граница алатка за декорација Свадба партија торта фондан DIY силикони габи, Полимер Глина Смола Бонбони T0889 Свеж Со попуст
PYL539U 37.1 mm скапоцен камен Мувла - Дијамант Силиконски Калап Cupcake Toppers, Фондан Занает, Смола, Fimo Глина, куклена Свеж Со попуст
PYL539U 37.1 mm скапоцен камен Мувла - Дијамант Силиконски Калап Cupcake Toppers, Фондан Занает, Смола, Fimo Глина, куклена

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика ќе добиваат само на мувл

DEN 67.00 72.48
Топла Добар Квалитет Мото Торба Водоотпорен Мотоцикл Кеси Багаж Црна Еден За Јамаха Мотор Кеси Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
KYL063U 24.6 mm Бонбони Флексибилни Силиконски Калап - Декорација Торта, Фондан Занает, Смола, Fimo Глина, Чоколадо, Заболување Свеж Со попуст
Убава пеперутка Форма фондан силиконски калап кујна печење чоколадо тесто бонбони Глина одлуки cupcake чипка декорација F-0101 Свеж Со попуст
KYL041U 19.1 mm МЛЕЧНО Чоколадо Силиконски Калап - Sugarcraft, Торта Декорирање, Фондан, Бонбони, Смола, Полимер Глина, Cookie Свеж Со попуст
HYL226U 30.6 mm Зголеми Цвет Силиконски Калап - Sugarcraft, Cupcake Topper, Фондан, Scrapbooking, Свеќа, Накит, Смола Глина, Свеж Со попуст
HYL226U 30.6 mm Зголеми Цвет Силиконски Калап - Sugarcraft, Cupcake Topper, Фондан, Scrapbooking, Свеќа, Накит, Смола Глина,

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика ќе добиваат само на мувл

DEN 74.00 80.16
Силиконски калап девојка лице фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо gumpaste мувла глина/гума мувла Свеж Со попуст
Силиконски калап девојка лице фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо gumpaste мувла глина/гума мувла

Опис на Материјалот : Храна одделение силиконски Големина на : 5.5*4.7*2.5 cm Лесно да се користи и чисти,машин

DEN 120.00 185.28