2 парчиња Антички дрвени кутии Latch Поставува кутија заклучување бронза 1.9 долго

2 парчиња Антички дрвени кутии Latch Поставува кутија заклучување бронза 1.9 долго

6 %

DEN 52.00

DEN 55.20

Свеж

Во магацинот

Заклучување има супер заштита од корозија, која може да се осигура позитивен монтажа и openable анти слајд. Совршена алатка за кутија, кутија за накит, ѓердани box, итн. Заклучување има супер заштита од корозија, која може да се осигура позитивен монтажа и openable анти слајд.
Совршена алатка за кутија, кутија за накит, ѓердани box, итн.
Име на производ : антички кутија casket кодот
материјал : метал
боја : Бронзени
вкупна големина : 48 x 38 x 8mm / 1.9 "x 1.5" x 0.3 "(L x W x T)
дупка количина : 6 дупка
дупка со дијаметар : 3 mm / 0.1 "
дупка растојание : 3.5 cm / 1.4" : 2,2 см / 0.9 "(централна да централна)
тежина : 29g
Пакет се Вклучени : 2 x Антички кутија latch со завртка
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

DIY Материјали: Металугрија
Број На Модел На: SZ-EYFL-I009666
is_customized: Yes

Додатоци на производи

1 Сет 200mm Прозорец Restrictor сигурносен Уред за Заклучување на Децата Бебе Безбедност Автомобил Прозорец Вратата Граница Свеж Со попуст
Rarelock Комбинација Патент Багаж Куфер Кутија Патна Торба Брави 3 Цифрениот Код за Заклучување Со Wirerope на Свеж Со попуст
Rarelock Комбинација Патент Багаж Куфер Кутија Патна Торба Брави 3 Цифрениот Код за Заклучување Со Wirerope на

LHX Пријателски Совети : 1, ве Молиме забелешка : Реден Број, Големина или Боја по купувањето Ако не имајте

DEN 273.00 287.52
NAIERDI Camper Автомобил Притисни за Заклучување Дијаметар 26mm RV Караван Брод Моторни Дома Кабинет Фиока Latch Копчето Брави Свеж Со попуст
Lockable Прозорец И Врата за Безбедност Restrictor Кабел за Заклучување на Вратата на Безбедноста Restrictor Дете Соба Анти-кражба Свеж Со попуст
UXCELL поштенско Сандаче Кабинет Вратата Метал Единствена Точка Безбедносни Камери Кодот Свеж Со попуст
UXCELL поштенско Сандаче Кабинет Вратата Метал Единствена Точка Безбедносни Камери Кодот

Име на производ : Cam Заклучување; Модел : MS403 Одговара Панел дебелина : Max 17mm; Конец Кол(Приближно) : 1.6 cm / 0.63

DEN 61.00 110.40
MTGATHER Накит Градите Кутија Куфер Случај Багажникот Токи Toggle Hasp Latch Фати Затворач 27X29MM Бронза Злато Свеж Со попуст
MTGATHER Накит Градите Кутија Куфер Случај Багажникот Токи Toggle Hasp Latch Фати Затворач 27X29MM Бронза Злато

Карактеристики : 1.Крај : Хром,Злато позлата2.Најчесто се Користи За : Случаи, Градите, Водови, итн.3.Боја : з

DEN 22.00 25.44
Прозорецот Вратата за Безбедност Restrictor Дете Бебе Безбедност Безбедност Кабел за Заклучување Фати Жица М13 dropship Свеж Со попуст
DC 12V Мини Мали Димензии Електромагнетниот Електромагнетни Електрична Контрола на Вратата Фиока за Заклучување за DIY Проект Свеж Со попуст
LHX MMS415 4 Боја Сферични Внатрешни работи Заклучување на Вратата со Копчиња и Knob Едноставен Стил Office Home Security Хардвер Свеж Со попуст
Топ Безбедност на Превозот Сад Гаража Приколка Катанец Тешки со 3 Копчиња Свеж
Топ Безбедност на Превозот Сад Гаража Приколка Катанец Тешки со 3 Копчиња

Супер тешки врвот безбедност катанец, идеален избор за ролери ролетни, превозот сад, магацини, гаражи, к

DEN 470.40
Седум Основни Слива Заклучување Цилиндри Транспарентен Видливи Ги Собереш Фрак Пракса Видите Катанец Обука За Вештини За Locksmith Свеж Со попуст