2017 Нови Thicking Полиестер ФОЛИЈА SIVER Затемнување Завеса Drape За Спалната соба Прозорец Слепи Сопствени Направени

2017 Нови Thicking Полиестер ФОЛИЈА SIVER Затемнување Завеса Drape За Спалната соба Прозорец Слепи Сопствени Направени

30 %

DEN 1132.00

DEN 1617.60

Свеж

Во магацинот


Материјал : 100% Полиестер
Важно :
1.Цената е за 1 парче/панел завеса Или Tulle, ако треба еден пар како слика,ве молиме цел 2, завесата и tulle одделно
2.Висина може да биде било помалку од 270cm max,ако повеќе од 270cm,ве молиме контактирајте со нас
3.Завеса ширина треба да биде 1.5~2 пати како Прачка/Железнички ширина за добра pleats
4. Цената не вклучува tassel, дното чипка и сл.,
5.Сите предмети се вистински фотографии,сепак,различни монитор може да се разликува малку
Поради царинење,Ние секогаш напишете вредност 20-50 американски долари.
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачите одговорност.
Обработка

Големина: 1pc W150cm x 250CM H, 1pc W200cm x 250CM H, 1pc W250cm x 250CM H, 1pc W300cm x 250CM H, 1pc W350cm x 250CM H, 1pc W400cm x 250CM H, 1pc W450cm x 250CM H, 1pc W500cm x 250CM H
Обработка: Кука, Се Повлече Pleated Лента, Grommet Врвот
Локација: прозорецот
Применливи Прозорец Тип: Станот Прозорецот
Употреба: Хотел,Дома
Стил: Американски Стил
Тип: Завесата
Формат: јаже
Бренд Име: Пливање Риба
Техника: Ткаени
Материјал: Крпа Завеса
Инсталација Тип: Надворешноста Инсталација
Шаблон Тип: Флорални
is_customized: Yes
Обработка Додатоци Цена: Вклучени
Функција: Blackout
Број На Модел На: C17030901
Отворање и Затворање на Метод: Лево и Десно Biparting Отвори
Шема: ФОЛИЈА SIVER

Додатоци на производи

Зелена Завеса Од Тебе Печати Voile Завеса Модерна Прозорец Дневна Соба Tulle Завеси Drapes Сива Ткаенина Cortinas Т&185 30 Свеж Со попуст
Зелена Завеса Од Тебе Печати Voile Завеса Модерна Прозорец Дневна Соба Tulle Завеси Drapes Сива Ткаенина Cortinas Т&185 30

Опис На Производот1 Обработка : 2 Цената е само за Едно Парче на завесата( не е достапно ) Tulle и Завеса Крпа

DEN 241.00 354.24
Бонбони Боја Симпатична Срцето Линија Tassel String Вратата Завесата На Прозорецот Соба Divider Завеса Valance Свежи Едноставен Свеж Со попуст
2018 Нови Пристигнување Флорални Везени Voile TULLE ЗАВЕСИ за Дневна Соба и Спалната соба Балкон Прозорец Вратата Дома Декорација Свеж Со попуст
Целосно затемнување завеси Солидна боја завеси за Дневна Соба Квалитет Бесплатен Превозот во Спалната соба, Кујна Завеса Вратата Свеж Со попуст
Зелена Tulle Завеса Бела Чиста Завеса Везени Трева Voile Tulle Кука Grommet врвот на Растенијата panel Прозорецот Третман WP271 Свеж Со попуст
Нови пристигнување Пастирски Прозорец Завеси За дневна Соба/ кујна соба Дебели затемнување Завеси Прозорецот Третман Бесплатен Свеж Со попуст
DSinterior 70-80% засенчување затемнување полиестер жакард завеса модерна лист дизајн Свеж Со попуст
DSinterior 70-80% засенчување затемнување полиестер жакард завеса модерна лист дизајн

Препорачуваме ПроизводиПочитувани купувачи : 1 Цената е за 1 парче подготвени направи завеса.2 За големи

DEN 1116.00 1508.64
Дома Текстил Цвет Везени луксузни 3D Voile Завеси ткаенина Tulle Чиста Завеси За Кујна, Спална соба Дневна Соба Свеж Со попуст
Дома Текстил Цвет Везени луксузни 3D Voile Завеси ткаенина Tulle Чиста Завеси За Кујна, Спална соба Дневна Соба

Пријател, и Ако ви се допаѓа овој објект, ве молиме да го додадете во вашите "Wish List" Доколку ви се допаѓа н

DEN 207.00 264.96
Модерната Шарени Печатени Сива Прозорец Завеси За Дневна Соба Затемнување Завеси Ткаенина Tulle Cortinas Drapes За Спалната Свеж Со попуст
tulle чиста завеса за спалната соба дневна соба одделување на прозорецот завеса за кујна солидна боја завеси на прозорците Свеж Со попуст
година Нови Романтична Флорални Лозата Voile Tulle Врата, Прозорец Завеса Панел Drape Чиста Valances 08WG Свеж Со попуст
година Нови Романтична Флорални Лозата Voile Tulle Врата, Прозорец Завеса Панел Drape Чиста Valances 08WG

Спецификација : Карактеристики романтична флорални лозата завеса, создавајќи прилично модерен прилог

DEN 164.00 164.16
Новите Европски Стил Завеса Ткаенина Везови Завеси за Живеење трпезарија Спална соба Свеж Со попуст
Новите Европски Стил Завеса Ткаенина Везови Завеси за Живеење трпезарија Спална соба

Карактеристики : Тип : Прозорец Завеси / Tulle / ValanceМатеријал : 100% ПолиестерЗа нега на настава : Машина за ми

DEN 855.00 1296.00
Бавно Душата Бела Кафена И Темно Сина, Густо Предиво Крстот Завеса Јапонија Стил Солидна Завеси Tulle За Дневна Соба И Кујна, Свеж Со попуст
DSinterior природен стил полиестер лен tulle чиста завеса за спална или во дневна соба прозорецот Свеж
DSinterior природен стил полиестер лен tulle чиста завеса за спална или во дневна соба прозорецот

Препорачуваме ПроизводиПочитувани купувачи : 1 Цената е за 1 парче подготвени направи завеса.2 За големи

DEN 312.00
DIY Sequins Завеса Внатрешна декорација пластични завеса, Хотел спалната соба на Сцената Декорација Завеса Свеж Со попуст
DIY Sequins Завеса Внатрешна декорација пластични завеса, Хотел спалната соба на Сцената Декорација Завеса

Име на производ : завесаМатеријал : ПВЦ (sequins)Големина : sequins големина 50mm+20mmПакување : 1 сет вклучуваат : 5 ле

DEN 265.00 379.20
Нови Пристигнување Домот Европа Шарени Геометриски Завеса За Врата Дневна Соба, Спална соба, Кујна Прозорец Завеса Drape Панел Свеж Со попуст