COSRX Акни Pimple Господар Печ 1pcs (24 Парчиња )Лицето за Нега на Кожата, Против Акни Pimple Третман Blemish Акни Смена Кореја Козметички

COSRX Акни Pimple Господар Печ 1pcs (24 Парчиња )Лицето за Нега на Кожата, Против Акни Pimple Третман Blemish Акни Смена Кореја

10 %

DEN 384.00

DEN 426.72

Свеж

Во магацинот

COSRX Акни Pimple Господар Печ 24patches * 1sheet Лицето за Нега на Кожата, Против Акни Pimple Третман Blemish Акни Смена Оригинални Кореја Козметички
Старата верзија ,Нова верзија случаен испорака
Опис :
Штити повредени или на нестабилниот регион од влошува и ја одржува влажноста на кожата за побрзо закрепнување. Тоа е лепенка со минимизирање на воспаление и се грижат оштетена кожа. Hydrocolloid тип. квази-дрога
Карактеристики
1. Hydrocolloid штити рани од прашина и вирусите во воздухот.
2. Итни & Разноврсна & Концентрирани грижа со различни големини – 7mm, 10мм, 12mm.
3. Практично користење.
4. Ниска иритација.
5. Јасно – Тоа е во ред да се стави на шминка кога ќе излезе. 24patches * 1sheet
[ТОА КАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ]
1. Чистење на областа околу акни флеки, pimple и целосно сува површина.
2. Одберете спротивно на поголема големина на акни флеки, pimple и да го прикачите на крпеница за областа.
3. Не се менуваат закрпи додека големината на акни флеки, pimple добива намалена, така што печ може да ги апсорбира нечистотиите доволно.

Тип На Објект: Третман & Маска
Функција: Навлажнувачки,Масло контрола,Анти-Стареењето,Пигментацијата Пенкалата,Белење,Длабочина Надополнување,Третман на Акни
Земја/Регион на Производство: Кореја
Пол: Унисекс
Број На Модел На: АКНИ PIMPLE ГОСПОДАР ПЕЧ
НЕТО-WT.: 24 Закрпи
Сертификат Број: COSRX АКНИ PIMPLE ГОСПОДАР ПЕЧ
Бренд Име: Cosrx
Состојка: АКНИ PIMPLE ГОСПОДАР ПЕЧ
Формулирањето: Гел
Употреба: Целото Лице
Тип: Завиткани Маска

Додатоци на производи

Секси Брада Мустаќи Градите Раст на Косата Суштината Течни Подебели Суштината Масло Подобрувач 40ml Крем Дебели Издолжување Свеж Со попуст
BIOAQUA Полжав Спиење Лицето Маска Навлажнувачки Хидратантен Масло за Контрола на Лице Маски за Нега на Кожата, Против акни Свеж Со попуст
2017 Побрзаа 1 Сет Од 5 Компјутери Носната Стап Длабоко Чистење Прочистување Соголување Црна Кал Лицето Лицето Маска За Да Се Свеж Со попуст
BIOAQUA Црно око маска Хидратантен прецизен мазна Слабее, Темно Круг Око Торба Анти-Брчки Влажна Заличи Око Нега Свеж Со попуст
Оригиналниот Кореја Козметика Tomatox Магија Масажа 80g Пакет за Спиење Маска, Лицето за Нега на Кожата на Лицето Спиење Маски Свеж Со попуст
FEG Веѓите Eyelash Подобрувач Feg Оригинални Зголемувањето на Веѓа Раст Серум Долго Подебели Козметика Поставите crescer sobrancelha Свеж Со попуст
ZANABILI Оригинални Кореја Вода Спиење Маска на Лицето Маска за Лицето за Нега на Кожата Кревање Зацврстување Белење Крем Намали Свеж Со попуст
Козметички Лице Лицето Маска Хијалуронска Киселина Суштината на Влага Хидратантен Лист Маска за Длабоко Чистење Хидратантен Свеж Со попуст
0.5 Килограм ОРГАНСКИ ЧИСТ Шеј Путер Нерафинирано Свежи Увоз Од Африка 500g трговија на Големо Свеж Со попуст
0.5 Килограм ОРГАНСКИ ЧИСТ Шеј Путер Нерафинирано Свежи Увоз Од Африка 500g трговија на Големо

Африкански Шеј Путер Увезени од Гана100% АвтентичниПриродна и ОрганскаСуровини и НерафинираноБоја : Как

DEN 730.00 768.00
BIOAQUA 1/еез Хидрантни Маска Ance Третман Алги Хијалуронска Киселина Хидратантна Маска Масло за Контрола на Лицето Маски Свеж Со попуст
24K Злато Колаген Анти-Навремено се Соочуваат со Кревање Зацврстување Кора Off Маска за Нега на Лице Навлажнувачки Белење на Свеж Со попуст
Marigold Цвеќиња Екстракт Лутеин 100g Чисто Растителна Прав рачно изработени Сапун Адитиви Свеж
Marigold Цвеќиња Екстракт Лутеин 100g Чисто Растителна Прав рачно изработени Сапун Адитиви

Нарачки ќе бидат обработени и испратени во рок од 2448 часа по уплатата е јасно Ако не примите објект во ро

DEN 810.24
450g Салон за Убавина Црвено Калинка Guava Лицето Маска Прав Навлажнувачки Надополнување Масло Контрола Намали Порите Колаген Свеж Со попуст
10 Пара Око за Око Маска за нега на кожата закрпи Длабоко навлажнувачки Моќна Анти стареење навремено Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
1KG Хијалуронска Киселина Хидратантна Маска 1000g Белење на Заклучување на Вода Поправка Расположливиот Спиење Козметичкиот Свеж Со попуст
EFERO 5pairs Елиминира Темни Кругови Кристал Колаген Око Маска Подлога Розова Гел за Око Закрпи Маски Навлажнувачки Анти-Стареењето Свеж Со попуст
ТАЕН КЛУЧ Црна Надвор Пора Минимизирање на Пакет 100g Црна Маска за Лице Главата Акни Maske Јаглен Кора Исклучување Masker Убавина Свеж Со попуст
10pcs=5bag=5pair Топла продажба BIOAQUA Кристал Колаген Око Маска Налепница анти-стареење, анти-подпухналост темни кругови навлажнувачки Свеж Со попуст
Природни 5ML Eyelash Раст Течни Подебели Повеќе Тенки 7days Имаат Ефект на Растот На Трепките Свеж Со попуст
Природни 5ML Eyelash Раст Течни Подебели Повеќе Тенки 7days Имаат Ефект на Растот На Трепките

Висок Квалитет на Природен 5 ML Eyelash Раст Течни Подебели Повеќе Тенки7days Имаат Ефект на Растот На Трепките

DEN 165.00 235.20