10 Пара 20 Компјутери Во Уво Слушалки на Уво, влошки За Samsung Опрема Круг R130 Eartips Опфаќа слушалки Earpads Earbuds Силикони

10 Пара 20 Компјутери Во Уво Слушалки на Уво, влошки За Samsung Опрема Круг R130 Eartips Опфаќа слушалки Earpads Earbuds Силикони

25 %

DEN 396.00

DEN 527.04

Свеж

Во магацинот

10 Пара 20 Компјутери Во Уво Слушалки на Уво, влошки За Samsung Опрема Круг R130 Eartips Опфаќа слушалки Earpads Earbuds Силикони Опис : 100% Висок квалитет и Сосема нов. Мека, висока еластичност, комфорни и издржливи. Заштита на вашата слушалка од нечистотија. Бучава изолација. Лесен за употреба. Боја : Црна, Бела,Транспарентен,Сина, Црвена ( ве Молиме оставете порака за бојата што сакате, кога ќе го поставите цел, во спротивно ние ќе испорака за вас по случаен избор.) Одговараат За Samsung опрема круг R130 Забелешка : не се вклучени слушалки!! 1 Piar = 2 парчиња Пакет се Вклучени : 10 Пар x Уво Совети Забелешка : Оваа точка да дојде без мало кутија, но ние ќе се спакуваат и пред превозот. Драги Пријатели, Добар ден! Добредојдовте на нашата Продавница на aliexpress. Ние сме професионална снабдувач на електронски производи во Шенжен. Обезбеди добри производи со трговија на големо цена. Ве молиме следете нас на aliexpress, ние обично испраќате нови производи во продавницата. Превозот Однос На сопствени даноци не се вклучени. (тоа зависи од вашиот локален обичај) Нормално ние ги испратите на поштенските. Бесплатен превозот е секогаш малку бавно, и не може да се следи, па ви препорачуваме да се обрне на registerted воздух пошта која може да се следи, како што се Кина пост воздух mail, Aliexpress стандард превозот, e Packet , Сингапур пост Ако ви треба брза испорака, ве молиме изберете Aliexpress премиум превозот, DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS и сл. Но, тие не се слободни. Политика на враќање Ние ќе им даде на наплата ако не го добиете вашиот парцела. Понекогаш поштенски е малку одложи за испорака на пратката, ако не ја добиете вашата цел пред заштита времето е завршена, Можете да побарате од нас да се прошири на времето. Повратна информација за Вашето задоволство е наша конечна цел. 5 ѕвезди позитиви feeback ќе биде прифатена. се надевам дека ќе може да ве запознаеме со нашата продавница до вашите пријатели. Ве молиме не остави никакви негативни повратни информации или да се отвори спорот без комуникација, ви благодарам. Никакви негативни или спор ќе му наштети на двете страни, и нема да дозволиме проблем навистина да се реши. Ако имате било какви прашања , ве молиме слободно контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ви посакам сите најдобрите

боја: Црвена,Сина,Црна,Бела
Број На Модел На: JX00278-10Pair
Бренд Име: Jninsens
Материјал: Силикони
Пакет: No
Тип На Објект: Слушалка Силикони Случај
Објектот: earbuds

Додатоци на производи

Сребро Аудио Кабел Жица За SONY XBA-Z5 XBA-H2 H3 XBA-А3 А2 XBA-N3AP N1AP XBA-300AP СЛУШАЛКИ Свеж
Сребро Аудио Кабел Жица За SONY XBA-Z5 XBA-H2 H3 XBA-А3 А2 XBA-N3AP N1AP XBA-300AP СЛУШАЛКИ

Earmax SE silvering линии : зајакнување на шприцоване процес, мултиканал топлина се смалуваат цевки за полнење, в

DEN 815.52
Ново 1 до 2 Двокреветни Слушалка Слушалки Y Splitter Кабел Кабелот Адаптер Приклучок За компјутерот за Мобилен телефон за MP3 Свеж Со попуст
NVAHVA Bluetooth Слушалки MP3 Плеер, 3.5 мм ПОМОШЕН Кабел FM Картичка за MP3 Слушалки, Безжична Bluetooth Слушалка За Телефонот Свеж Со попуст
NVAHVA Bluetooth Слушалки MP3 Плеер, 3.5 мм ПОМОШЕН Кабел FM Картичка за MP3 Слушалки, Безжична Bluetooth Слушалка За Телефонот

Микро SD Картичка за MP3 Плеер + 3.5 mm ПОМОШЕН Кабел за Слушалки + Bluetooth Безжични Слушалки На Слушалка поддржу

DEN 898.00 1727.52
1pair Бел Еар влошки перница покрие earpad пена и замена на делови за Удира MIXR beatsmixr MIXR Слушалки Свеж Со попуст
1pair Бел Еар влошки перница покрие earpad пена и замена на делови за Удира MIXR beatsmixr MIXR Слушалки

1pair Бел Еар влошки перница покрие earpad пена и замена на делови за Удира MIXR beatsmixr MIXR Слушалки Состојба : Brand N

DEN 369.00 409.44
Замена Аудио Сребро Кабел со Далечински Микрофон За Зајнхајзер HD 2.30 HD 2.20 s Over/На Уво Слушалки Свеж
Замена Аудио Сребро Кабел со Далечински Микрофон За Зајнхајзер HD 2.30 HD 2.20 s Over/На Уво Слушалки

Замена Аудио Sliver Кабел со Далечински Микрофон За Зајнхајзер HD 2.30 HD 2.20 s Over / На Уво Слушалки Лизгачки конт

DEN 815.52
LEORY Трајни 4pcs Црна Големи Случај Говорникот Кабинети Гума Нога Амортизерите Подлога База 38mm x 15mm Свеж Со попуст
LEORY Трајни 4pcs Црна Големи Случај Говорникот Кабинети Гума Нога Амортизерите Подлога База 38mm x 15mm

4pcs 38mm x 15mm Големи Случај / Звучници Кабинети Гумени Нозе Амортизерите Подлога База ЦрнаСостојба : 100% Сос

DEN 126.00 155.52
1pcs црна 3.5 mm 1 во 2 парови аудио линија Earbud Слушалки Слушалки Слушалка Splitter За подлога Андроид Телефон Мобилен MP3 Свеж Со попуст
Уво влошки замена за Philips SHL3200 слушалки Оригинални earmuffs(earcaps/уво покрие/Перница) Свеж
Уво влошки замена за Philips SHL3200 слушалки Оригинални earmuffs(earcaps/уво покрие/Перница)

Опис На ПроизводотПакет се вклучени : 1 Замена Earpads Компатибилни Со Philips SHL3200 Мека Удобно Earpads( nondestructive ква

DEN 335.52
за Зајнхајзер HD598 HD558 HD518 HD 598 приклучок за Слушалки за Замена на Кабел Слушалка Слушалки 3.5 мм до 2,5 mm Стерео Бас Свеж Со попуст
за Зајнхајзер HD598 HD558 HD518 HD 598 приклучок за Слушалки за Замена на Кабел Слушалка Слушалки 3.5 мм до 2,5 mm Стерео Бас

за Зајнхајзер HD598 HD558 HD518 HD 598 приклучок за Слушалки за Замена на Кабел Слушалка Слушалки 3.5 мм до 2,5 mm Стер�

DEN 349.00 513.60
Нова Жешка Торба Торбичка за JBL Полнење 3 Патување Заштитна Маска Случај За JBL Charge3 Bluetooth Звучник Екстра Простор Plug Свеж Со попуст
Lavalier Микрофон Пена ветробранското стакло, Беж боја WS-0212 2mm внатрешен дијаметар & 12mm внатрешна должина , 10 компјутери Свеж Со попуст
1pcs Knurled Целосна Алуминиум Волумен Knob Дијаметар:44mm Висина:25мм Засилувач Knob Злато / Сребрена / Црна Свеж
1pcs Knurled Целосна Алуминиум Волумен Knob Дијаметар:44mm Висина:25мм Засилувач Knob Злато / Сребрена / Црна

Детали за производот : Материјал : Алуминиум со Дијаметар : 44mm месо тело со дијаметар : 34mm Максимална : 25мм

DEN 432.00
Аудио Adapeter Bluetooth Музички Приемник 2in1 Bluetooth Аудио Приемникот transmitterfor Звучен Систем Рецептор Bluetooth B6 Свеж Со попуст
Аудио Adapeter Bluetooth Музички Приемник 2in1 Bluetooth Аудио Приемникот transmitterfor Звучен Систем Рецептор Bluetooth B6

Б6 2 во 1 Bluetooth Предавател & Безжичен Приемник со A2 DP Bluetooth Аудио Адаптер Пренослив Аудио Плеер Помошен 3,5 м�

DEN 163.00 254.40
Finlemho 2 ПАРЧИЊА говорникот прашина капа поправка за woofer и subwoofer говорникот 90mm-150mm DIY поправка бесплатен превозот Свеж Со попуст
Finlemho 2 ПАРЧИЊА говорникот прашина капа поправка за woofer и subwoofer говорникот 90mm-150mm DIY поправка бесплатен превозот

Се инсистира на аудио бизнис 20 години само за најдобра опција денес Спецификација на Производот Произв�

DEN 335.00 335.04
Висок Дигитален оптички излез верност Bluetooth 4.0 Музички Приемник Apt-X 3,5 мм РКА Излез За Медиуми iPhone, iPad говорникот Свеж Со попуст
Висок Дигитален оптички излез верност Bluetooth 4.0 Музички Приемник Apt-X 3,5 мм РКА Излез За Медиуми iPhone, iPad говорникот

Bluetooth Музички Приемник Aptx Безжична Bluetooth4.0 аудио адаптер Дигитален оптички коаксијален аналоген 3,5 мм из

DEN 1143.00 1545.12