Вештачки Цвеќиња Промоција 2017 Нов Тревник Високо Квалитетни Пластични Вештачка Трева Тепих За Градина Оркестарот Gramado Хеџ Трева

Вештачки Цвеќиња Промоција 2017 Нов Тревник Високо Квалитетни Пластични Вештачка Трева Тепих За Градина Оркестарот Gramado Хеџ

5 %

DEN 389.00

DEN 409.44

Свеж

Во магацинот


започнете
крајот на Високо Квалитетни Пластични Трева Вештачка Трева Тепих За Градина Декорација Пластични Хеџ Пластични Вештачка Трева Тепих
А
Б
C
Pla stic Вештачка Трева Мат,тревата тепих,трева трева
Спецификации
1.УВ или Не УВ,Оган Retardent
2.Фабриката директно
3.Висок квалитет ниска цена
Главно извоз на велика БРИТАНИЈА,САД,Пазарите на ЕУ.
М руда предмети ве молиме кликнете тука :

Тип: Декоративни Цвеќиња & Венци,Лист-форма
Повод: Денот На Планетата Земја
Бренд Име: Seaflowers
Број На Модел На: CP002
Стил: Цвет
is_customized: Yes
боја: Зелена
Големина: 25*25cm
Стил: домашна градина оркестарот
Пакет: OPP вреќа
Количина: 1 buc
Цел: Декорација или како подароци даде пријатели

Додатоци на производи

Вештачка Свила грав растенијата ѕид Виси Лозата Лажни Цвеќиња Флорес Ратан со Зелени Лисја растенија За Дома Свадба Декорација Свеж Со попуст
2 парчиња / многу (6-7 главата) МИНИ вештачки цреша овошје, бобинки stamens вештачки цвеќиња свадба букет Божиќ декорација пена Свеж Со попуст
10Pcs/многу Вештачка Свила Цвет Роза Топки Свадба Централен Pomander Букет Партија Украси DIY Булчински Цвеќе Оркестарот Свеж Со попуст
10 компјутери чипка сатен лента цвет лакови партија занаети свадба appliques B48 Свеж Со попуст
Трговија на големо 100pcs 7.5 cm DIY Цвет Вештачки Пена Зголеми Глави Остар Агол За Бакнување Топката Свадба Дома Декорација Свеж Со попуст
144Pcs 2*2.5 cm рачно изработени Мини Calla Лили ЈП пена вештачки цвеќиња свадба декорација DIY Букет симулација Цвеќе Оркестарот Свеж Со попуст
24 Компјутери/многу Свила Чај Торба Лажни Зголеми Флорес Вештачки Цвеќиња Евтини За Дома Свадба Оркестарот DIY Венци Материјал Свеж Со попуст
2 парчиња/многу Вештачки Лажни Свила Зголеми Цвет Ivy Лозата Виси Флорални Гарланд Свадба Партија Дома Декор Декоративни Цвеќиња Свеж Со попуст
5pcs (8 cm/a) симулација на вештачка свила свила крпа на главата/свадба брошеви се зголеми шапка wreathe DIY колаж на подарок Свеж Со попуст
11 Парчиња/ многу Свадба Зголеми Гранка Свежи зголеми Вештачки Цвеќиња lifelike Рози цвеќиња За Украсување Дома Партија Свадба Свеж Со попуст
10 компјутери чипка сатен лента цвет лакови партија занаети свадба appliques A048 Свеж Со попуст
1000pcs Свила Ливчиња од Роза Вештачко Цвеќе Свадба Корист Оркестарот Булчински Туш Aisle Вазна Оркестарот Confetti Levert Dropship Свеж Со попуст
DoreenBeads Вештачко Цвеќе Сина Daisy Цвет Глави Денот на Вљубените Нова Година Свадба Декорација Подарок За Љубител 31cm Долго,1PC Свеж Со попуст
Бесплатен превозот DIY рака венец материјал Европската убава кадрава зголеми цвет раководител цвет 2 парчиња Свеж Со попуст