ANGELCZ Лето Најновите Модни 925 Фунта Сребрен Накит Домот Круша Намали Жолта Австриската Кристал Жените Тенис Нараквици AB003

ANGELCZ Лето Најновите Модни 925 Фунта Сребрен Накит Домот Круша Намали Жолта Австриската Кристал Жените Тенис Нараквици AB003

25 %

DEN 331.00

DEN 441.60

Свеж

Во магацинот


ANGELCZ Лето Најновите Модни 925 Фунта Сребрен Накит Домот Круша Намали Жолта Австриската Кристал Жените Тенис Нараквици AB003

Тип : Жолта Кристал Нараквица , Кристално Тенис Хривнија
Дизајн : 925 Фунта Сребрени Нараквици , Лето Нови Хривнија
Материјал : Стерлинг Сребро 925
Главниот Камен Материјал : Австриската Кристално
Главниот Камен Боја : 5 Бои
Облечен Повод : Свадба / Партија / Ангажирање / Годишнината / Подарок / Секојдневно Носење
Подарок За : Девојка , Жена , Мајка , Невестата , Љубовник Големина : 18 CM + 3 CM ПРОДОЛЖЕН ЗАТВОРАЧ

Тип На Објект: Нараквици
Парична казна или Моден: Моден
Метали Тип: Сребро.
Материјал: Кристално
Пол: Жените
Број На Модел На: AB003
Затворач Тип: Скриени-безбедност-затворач
Стил: Тренди
Нараквици Тип: Синџир & Линк Нараквици
Поставување Тип: Prong поставување
Синџир Тип: Линк Синџир
Обликотшема: Капка Вода
is_customized: Yes
Компатибилност: Женски
Функција: Моден
Метална боја: фунта сребро 925
Главниот камен материјал: австрискиот кристално
Повод: Свадба , Забава , Ангажирање , Подароци , Дневна
Тип На Објект: Жолта Кристал Нараквица , Кристално Тенис Хривнија
квалитет: Елегантна , Благородна , Прекрасни
дизајн за: 925 Фунта Сребрени Нараквици , Лето Нови Хривнија
Главниот Камен Боја: Црвена , Жолта , Розова , Виолетова , Бела
Подарок за: Девојка , Жена , Мајка , Невестата , Љубовник
Стил: Руски , Американски , Британски , Корејски
Хривнија ДИЗАЈН: Класичен Круша Намали

Додатоци на производи

MELIHE Кристално Срце Хривнија За Жени Фунта Сребро 925 Монистра Нараквици Накит Мода Diy Накит SBR160293 Свеж Со попуст
MELIHE Кристално Срце Хривнија За Жени Фунта Сребро 925 Монистра Нараквици Накит Мода Diy Накит SBR160293

Име : Божиќ Кристално Срце Хривнија За Жени Фунта Сребро 925 Монистра Нараквици Накит Мода Diy Накит SBR160293 М

DEN 192.00 239.52
Класичната Нерѓосувачки Челик Љубители' Ткаенината Накит Мода Црна/Розово Злато боја Гроздобер неколку Накит Едноставен Дизајн Свеж Со попуст
LongWay Пеперутка Шарм Нараквици За Жените Божиќ Златна Боја Кристал Нараквици & Алки Еластична Синџир Накит SBR150161 Свеж Со попуст
2 Бои Женски 18mm Метал Snap Копчиња СТП Кожна Чанта Копчето Паричникот DIY Прилепува Накит женски Чанти, Модни Хривнија ZN003 Свеж Со попуст
Новиот Дизајн жешка Мода Шарм Рачно ткаени Мажите Хривнија накит Кожа Јаже Легура Геометрија Крстот Нараквици за жени Свеж Со попуст
Нови Mens Готски Злато, Две Тон Нерѓосувачки Челик Черепот Црна Плетенка Вистинска Кожа Хривнија 12mm8.66 Свеж Со попуст
Нови Mens Готски Злато, Две Тон Нерѓосувачки Челик Черепот Црна Плетенка Вистинска Кожа Хривнија 12mm8.66

Стил : мода накит pendant Материјал : висок квалитет 316 L не ' рѓосувачки челик Големина : 12mm(ширина); 22cm(8.66 инчи

DEN 499.00 623.52
Моден beaded нараквици 6mm сина природни lapis lazuli полу-скапоцени камења круг бисери на жените накит одлуки 7.5 инчен B1927 Свеж Со попуст
WOSTU Автентични 925 Фунта Сребрена Круна Мед Пчела Синџир Линк Хривнија За Жени Голем Камен Кристал Хривнија Накит за Подарок Свеж Со попуст
2017 најновите накит кристал кристал immitation кожа бесконечност хривнија за мажите и жените 17 бои по случаен избор бесплатен Свеж Со попуст
Vnox Мода Стрелка Природен Камен Нараквици & Накит за Жените од не ' Рѓосувачки Челик Триаголник Жените Ткаенината Хривнија Свеж Со попуст
Сосема Нов Дизајн Луксузни Бесконечност Нараквици Кристал Монистра DIY Срцето Шарм Нараквици За Вљубените Подароци Свеж Со попуст
LNRRABC 1PC Мода Етничка Деликатна Јаже, Верига Легура Монистра Жени Мажи Љубовникот Нараквици Трендовски Jewery Црвено Црн Свеж Со попуст
100pcs Мешана боја на Кожа Плетенка Шарм Хривнија За Мушка hummer Затворач Канапи 18cm ,бесплатен превозот, FB-886 Свеж Со попуст
100pcs Мешана боја на Кожа Плетенка Шарм Хривнија За Мушка hummer Затворач Канапи 18cm ,бесплатен превозот, FB-886

50 / многу500 парчиња / многу кога производите беше оштетен додека превозот или испратени погрешно по гре

DEN 583.00 648.00