Глуварче Лен Маса Крпа Земја Стил Цвет Печати Мултифункционален Правоаголник Табела Покрие Tablecloth со Чипка Работ

Глуварче Лен Маса Крпа Земја Стил Цвет Печати Мултифункционален Правоаголник Табела Покрие Tablecloth со Чипка Работ

5 %

DEN 273.00

DEN 287.52

Свеж

Во магацинот

modname=ckeditor
Име : Квалитет лен tablecloth
Материјал : Памук и лен
Стил : chrysanthemum
Технологија : животната средина печатење и боење
Карактеристики : Одберете висок квалитет на памук и лен ткаенини, таписерии изработка, обезбедување на квалитет, оваа позадина стил да се пробие на повеќе традиционални елементи да chrysanthemum како креативна, уникатен стил на публицитет, убава позадина мода, се сече картичка заштита на животната средина, , Влага пропустливост и други карактеристики.

Спецификација: 70x70cm, 90x90cm, 100x140cm, 120x160cm, 140x140cm, 140x180cm, 140x200cm, 140x220cm
Шема: Крпеница
Бренд Име: ISINOTEX
Стил: Dobby
Употреба: Дома,Хотел,Партија,Банкет
Техника: Ткаени
Број На Модел На: табела платно
Обликот: Плоштад
Шаблон Тип: Plaid
is_customized: Yes
Материјал: ПАМУК&ЛЕН
Функција: Декорација

Додатоци на производи

Божиќ Стил Дома Текстил Елени Шема Фрли Перница Перница 45Cmx45Cm Плоштадот Кроења рачно изработени Перница Случај Свеж Со попуст
Декоративни Фрли Перница Перница Покрие Геометриски Lumbar Шарени Подароци За Перници Дома Правоаголник Свеж Со попуст
Декоративни Фрли Перница Перница Покрие Геометриски Lumbar Шарени Подароци За Перници Дома Правоаголник

Декоративни Фрли Перница Перница Покрие Геометриски Lumbar Шарени Подароци За Перници Дома ПравоаголникН

DEN 159.00 186.72
Лист Музика Перница Перница Гитара Перница Покрие Saxophone Кревети Претставува Портокал Фрли Перница Опфаќа Акварел 43x43cm Свеж Со попуст
Акварел Магла Морето на Облаци Розова Сино Зелена Перница Покрие Фрли Перница Памук, Лен Перница Случај Троседот Дома декор Свеж Со попуст
Подарок Симпатична Американски Кловн Перница Покрие Фрли Случај 17.7 Инчен Памук, Лен Негативец Дом Украсување Lumbar Перница Свеж Со попуст
Дијамант Табела 4.75x108(W x L) Bling Bling Свадба Дијамант Кристал Кристал Пенливи Табела Тркач Свадба Партија Decors Свеж Со попуст
Дијамант Табела 4.75x108(W x L) Bling Bling Свадба Дијамант Кристал Кристал Пенливи Табела Тркач Свадба Партија Decors

2.54 / дворДијамант Табела 4.75"x108"(W x L) Bling Bling Свадба Дијамант Кристал Кристал Пенливи Табела Тркач Свадба П

DEN 318.00 624.00
Црна и Бела Едноставна Геометрија Фенер Една Страна Печатење Дома Декор Троседот столче Декоративни Перница Покрие Перница Свеж Со попуст
45x45cm Dachshund Перница Покрие Фрли Цртан филм Декоративни Pillowcase Памук, Лен Колбас Куче Перница Случај Свеж Со попуст
45x45cm Dachshund Перница Покрие Фрли Цртан филм Декоративни Pillowcase Памук, Лен Колбас Куче Перница Случај

Големина : 45cm X45cm / 18" Количина : 1 buc Пополнување : НЕМА ( Фил не се вклучуваат ) Материјал : Памук, Лен невидл

DEN 220.00 239.52
Нови Чипка Везени Флорални Стол Перница Опфаќа Поставување Прашина Доказ Покритие за Стол Дома Партија Свадба Декорација Висок Свеж Со попуст
1 Парче Везени сомот перници без внатрешниот кинески класичната декоративни фрли перница цвет cojines гроздобер дома декор Свеж Со попуст