МАПА на Сензор на Внесувањето Воздух Зголеми Притисокот Цела Апсолутна Druck Испраќачот За Chevrolet Монте Карло Пикап S10 16187556 12614973

МАПА на Сензор на Внесувањето Воздух Зголеми Притисокот Цела Апсолутна Druck Испраќачот За Chevrolet Монте Карло Пикап S10 16187556

20 %

DEN 365.00

DEN 456.00

Свеж

Во магацинот


Ве Молиме имајте на ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате, инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!
Гаранција : Да, 1 година гаранција
Дел Материјал : Пластика
Состојба : Висок Квалитет, Во парк, Бренд-нови
Карактеристики & Придобивки : Високо ниво на точност Со температурна компензација Верзија со дополнителни интегриран сензор на температура на
Апликации : 2005-2007 За Buick Привлечност 1997-2005 За Buick Век 2005-2006 За Buick Лакрос 1996-2005 За Buick Lesabre 2006-2011 За Buick Луцерка 1996-2005 За Buick Парк Авенија од 2004 до 2007 година За Buick РЕНИЕ 1996-2004 За Buick Regal 1996-1997 За Buick Ривиера
1995-1996 За Кадилак Concours 1995-2011 За Кадилак Deville 2006-2011 За Кадилак DTS 1995-2002 За Кадилак Eldorado 2007-2008 За Кадилак Escalade 1995-2004 За Кадилак Севиља 2004-2009 За Кадилак SRX 2005-2010 За Кадилак STS 2004-2009 За Кадилак XLR
1996-2005 За Chevrolet АСТРО 1999-2008 За Chevrolet ЛАВИНА 1996-2005 За Chevrolet ПАЛТО 1996-1999 година За Chevrolet C1500 1996-2000 За Chevrolet C2500 1996-2002 За Chevrolet C3500 1995-2002 За Chevrolet Camaro 2003-2004 За Chevrolet Cavalier 2005-2007 За Chevrolet Кобалт 2008-2009 За Chevrolet КОЛОРАДО 2000-2005 година За Chevrolet Impala 1996-1999 Година За Chevrolet K1500 1996-2000 За Chevrolet K2500 1996-2000 За Chevrolet K3500 1996-2001 За Chevrolet Lumina 1996-2005 За Chevrolet Монте Карло 2001-2003 За Chevrolet Пикап 1996-2004 За Chevrolet S10 1999-2008 За Chevrolet Silverado 1999-2008 За Chevrolet Silverado 2500 2001-2008 За Chevrolet Silverado 3500 1999-2007 За Chevrolet Silverado, СКОПЈЕ 2003-2008 За Chevrolet РБС 1996-2008 За Chevrolet ПРИГРАДСКИ 2007-2008 година За Chevrolet Приградски 2500 1996-2008 За Chevrolet Тахо 2003-2008 За Chevrolet ПИОНЕР
2003-2009 За GMC C4500 1999-2009 За GMC C6500 1999-2009 За GMC C7500 2003-2009 За GMC C8500 1996-1999 Година За GMC Напред Контрола 1996-2008 За GMC SAVANA 1999-2002 За GMC Училишниот Автобус 2007-2008 За GMC Сиера 2007-2008 За GMC Сиера 2500 2007-2008 За GMC Сиера 3500 2006-2008 За GMC YUKON
2003-2008 За Hummer H2 2008-2009 За Hummer H3
2003-2005 За ISUZU ASCENDER 1997-2000 За ISUZU HOMBRE
1996-1999 Година За Oldsmobile 88 1996-1997 За Oldsmobile 98 1995-2002 За Oldsmobile Аурора 1996-1997 За Oldsmobile Cutlass 1998-2002 За Oldsmobile Интрига
1996-2005 За Pontiac Bonneville 1995-2002 За Pontiac Firebird 1996-2006 За Pontiac Гп
Од 2004 До 2007 Година За Сатурн Ion
1. Ако има било кој квалитет на проблем, ве молиме контактирајте со нас во 7 дена по приемот.
За било која причина, ако се разочарани, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни. За било која причина, сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас на прво место во 7 дена по приемот, и одржување на производи во оригинал, кога се врати ве молиме да го плати превозот цена, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, ви Благодарам. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса
*Над превозот времето е само за референца, купува сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ .
*Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена. Ние ќе го реши проблемот. Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, Сепак, некои може да добијат оштетување за време на транзитот.

Повторливост: Цела Апсолутен Притисок Мапата Сензор
Резолуција: 9359409, 213-796, MS15, AS155, AS49, 213-4434
Тип: Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Hysteresis: PS10000-11B1, 7472328, 8093594090, 8162499390, PS1000011B1
Мерен Опсег: 20-100 kpa
Тип На Сензор: Piezoelectric
Тип На Сигнал: Напонски Сигнал
линеарна: 09359409, 89052738, 2134434, 213796, 8161875560, PS10000
Бренд Име: IVOK
Стил: Capacitance Тип
Чувствителност: 16187556, 12614973, 16249939, 19236265
Тип Име: 1 Бар Цела МАПА Сензор
Атрибут: IVOK Бренд Опрема
Потекло: Кина
Pin Брои: 3-иглички
Притисок Опсег: 20-100 kpa
Напон ограничување (mV): 298-4750 mv
Производство Дел Број: 16187556, 12614973, 16249939, 19236265
Заменливи Дел Number1: 9359409, 213-796, MS15, AS155, AS49, 213-4434
Заменливи Дел Number2: 09359409, 89052738, 2134434, 213796, 8161875560, PS10000
Другиот Дел Број: PS10000-11B1, 7472328, 8093594090, 8162499390, PS1000011B1

Додатоци на производи

МАПАТА Притисок Сензор За Hyundai Акцент Atos Elantra Coupe Getz Матрица Santa fe Trajet Tucson Kia Cerato Рио Picanto 39300-38110 Свеж Со попуст
МАПАТА Притисок Сензор За Hyundai Акцент Atos Elantra Coupe Getz Матрица Santa fe Trajet Tucson Kia Cerato Рио Picanto 39300-38110

Состојба : Висок Квалитет , Бренднови , 100% фабрика тестирани Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери Број на С

DEN 185.00 205.44
CITALL 059919501A Coolant Сензор на Температура на Вода За ФОЛКСВАГЕН Голф Passat Jetta Audi A4 A6 A8 Quattro Седиште Леон 1999 Свеж
CITALL 059919501A Coolant Сензор на Температура на Вода За ФОЛКСВАГЕН Голф Passat Jetta Audi A4 A6 A8 Quattro Седиште Леон 1999

Coolant Сензор на Температура на Вода се Префрлите w / Клип за "ФОЛКСВАГЕН" Голф Jetta Audi A4 A6 Седиште 059 919 501 A " Сп

DEN 239.04
Цела Апсолутна МАПАТА Сензор Турбо Притисок Drucksensor Испраќачот На FORD BA BF Сокол XR6 4.0 l 3R239F479AA BA9F479A Свеж Со попуст
Цела Апсолутна МАПАТА Сензор Турбо Притисок Drucksensor Испраќачот На FORD BA BF Сокол XR6 4.0 l 3R239F479AA BA9F479A

8 JTD Моќ Дизел RWD 05 / 2004 08 / 2006 За FIAT DUCATO Автобус (244, Z_) 2.2006 За MARCOPOLO Volare V6 2.Ве Молиме Имајте На Ум : pls проверите

DEN 645.00 758.40
Бесплатен Превозот! НОВИ Вистински Кислород Сензор NTK610-W2-5640 Воздух Гориво Сооднос Сензор За Chevrolet Captiva Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот! НОВИ Вистински Кислород Сензор NTK610-W2-5640 Воздух Гориво Сооднос Сензор За Chevrolet Captiva

Бесплатен Превозот! НОВИ Вистински Кислород Сензор NTK610W25640 Воздух Гориво Сооднос Сензор За Chevrolet CaptivaПро

DEN 1541.00 1771.20
0005428418 Нови Надвор на Воздух Температурата Сензор За Мерцедес-Бенц Maybach OE 0075421318 / 0001198V003/ 5428418 / 26086 Свеж
0005428418 Нови Надвор на Воздух Температурата Сензор За Мерцедес-Бенц Maybach OE 0075421318 / 0001198V003/ 5428418 / 26086

Овој дел го заменува OE # : Автомобил Компатибилност За Maybach : · 57 : 20032009 · 62 : 20032009 За МерцедесБенц : · C220 : 199419

DEN 210.24
Турбополнач Турбо Брзина Сензор За Dodge Ram2500 Ram3500 Ram4500 Ram5500 68039104AA SSC151 Свеж Со попуст
Турбополнач Турбо Брзина Сензор За Dodge Ram2500 Ram3500 Ram4500 Ram5500 68039104AA SSC151

l6 ДИЗЕЛ OHV Turbocharged2010 Dodge Ram меморија 2500 SLT Стандард Кабината Камионот 2Врата 6 l6 ДИЗЕЛ OHV Turbocharged2011 Ram мемориј

DEN 354.00 393.60
НОВ УДАР ДЕТОНАЦИЈАТА СЕНЗОР ЗА 1983-1992 PONTIAC CHEVY GMC V6 V8 ПРИГРАДСКИ 10456017 10456205 10456287 1997562 KS6017 5S2155 Свеж Со попуст
НОВ УДАР ДЕТОНАЦИЈАТА СЕНЗОР ЗА 1983-1992 PONTIAC CHEVY GMC V6 V8 ПРИГРАДСКИ 10456017 10456205 10456287 1997562 KS6017 5S2155

V6 ГАС OHV 1983 Oldsmobile Cutlass Ciera 2 V6 ГАС OHV 19861987 Pontiac гп 5.8 L 3800 CC 231 Cu V8 ГАС 1990 GMC C6000 7 V6 ГАС OHV 19851992 Chevrolet Camaro 5 V6 ДИЗЕЛ OHV

DEN 406.00 431.52
Задните L/R ABS Тркала Брзина Сензор За ФОРД ФОКУС C-MAX ГАЛАКСИ KUGA MONDEO S-MAX VOLVO C30 C70 S40 V50 3M5T-2B372-ЗК 3M5T2B372BC Свеж Со попуст
Задните L/R ABS Тркала Брзина Сензор За ФОРД ФОКУС C-MAX ГАЛАКСИ KUGA MONDEO S-MAX VOLVO C30 C70 S40 V50 3M5T-2B372-ЗК 3M5T2B372BC

0 TDCi G6 DA 1997 CC 100 KW Конвертибилна 20062011ФОРД ФОКУС II Имот (DA_) 1.5 ST HYDA 2522 CC 166 KW Hatchback 20052012ФОРД ФОКУС II Конвертиби

DEN 480.00 532.80
Вратило Позиција Сензор За Рено Clio Megane Twingo 8200436025 8200396919 7700101969 23798-00QAC 2379800QAC Свеж Со попуст
Вратило Позиција Сензор За Рено Clio Megane Twingo 8200436025 8200396919 7700101969 23798-00QAC 2379800QAC

6 16 V 1998 / 092016 / 12 1598 кзм, 79 KW, 107 ГЛАСАЧКО место"Рено" Clio II BB0 / 1 / 2_, CB0 / 1 / 2_ 1.Производите на компанијата се покр

DEN 363.00 403.20
28600-RCL-004 95% Нови Оригинални Пренос 2 / 3 Притисок на Маслото Испраќачот Сензор За Хонда Спогодба Акура RSX TSX 2.0 L 2.4 Свеж
0280217107 За Рено Volvo 850 C70 V70 S70 XC70 2.0 2.3 2.4 2.5 Маса Проток на Воздух Maf Сензорот Метар 7403507697 0281002195 Свеж Со попуст
0280217107 За Рено Volvo 850 C70 V70 S70 XC70 2.0 2.3 2.4 2.5 Маса Проток на Воздух Maf Сензорот Метар 7403507697 0281002195

4 Турбо Б 5254 Т 2435 142 193 Имот 97 / 01 00 / 03V70 јас (НН) 2.Една година Гаранција2.Водич за справување со проблемите к

DEN 1296.00 1439.52
LARBLL Нов Автоматски Менувач Брзина Сензор За ФОЛКСВАГЕН Mk4 G68 Jetta Голф Буба 2000-2006 01M927321B 01M927321 Свеж Со попуст
LARBLL Нов Автоматски Менувач Брзина Сензор За ФОЛКСВАГЕН Mk4 G68 Jetta Голф Буба 2000-2006 01M927321B 01M927321

Состојба : НоваДел број : 01 M 927 321 BFitment : За Фолксваген Буба 20002004За V olkswagen Голф 20002006За "Фолксваген" Jetta 20002005О

DEN 541.00 575.52
Вратило позиција сензор За МЕРЦЕДЕС БЕНЦ ACTROS ATEGO AXOR CITARO LK/LN2 UNIMOG A0011532120,A0011533120,340804078001Z Свеж Со попуст
Вратило позиција сензор За МЕРЦЕДЕС БЕНЦ ACTROS ATEGO AXOR CITARO LK/LN2 UNIMOG A0011532120,A0011533120,340804078001Z

Дел Број : 0011532120 0011533120 A0011532120 9461532120 A0011533120 340804078001 Z способен да : ЗА МЕРЦЕДЕСBENZ ACTROS MP2 / MP3 1850 АК, 1851 АК 15928cc 37

DEN 254.00 282.24
YAOPEI ЗА FORD TRANSIT MK7 VII 2.2 2.4 TDCI ГОРИВО ЖЕЛЕЗНИЧКИ ПРИТИСОК ОЛЕСНУВАЊЕ ВЕНТИЛ ГРАНИЧНИК СЕНЗОР 6C1Q-9H321-AB Свеж Со попуст
4 БАР МАПАТА Цела Притисок Сензор за Peugeot KIA citroen hyundai 80018383 5WK96841 2045431 5WY2833A употреба CNG мотор Свеж
4 БАР МАПАТА Цела Притисок Сензор за Peugeot KIA citroen hyundai 80018383 5WK96841 2045431 5WY2833A употреба CNG мотор

Забелешка!!!!!! ШОПИНГ ВОДИЧ ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ,УВОЗ ТАКСИ,купувачот ќе ги сно

DEN 432.00
Бренд Нови CKP CMP Вратило Camshaft Позиција Сензор За NISSAN Обратно Tiida 1.6 L 2009-2013 23731ED02A 23731ED015 Свеж
Бренд Нови CKP CMP Вратило Camshaft Позиција Сензор За NISSAN Обратно Tiida 1.6 L 2009-2013 23731ED02A 23731ED015

Зошто треба да го користите FONAN сензори Висок квалитет на производство Се обезбедат оптимални перформа

DEN 412.80
0281002438 Доза Цела Притисок МАПАТА Сензор За ОПЕЛ ОПЕЛ ASTRA G VECTRA Б ZAFIRA 2.0 2.2 DTI 16V 24420761 0851365 Свеж Со попуст
0281002438 Доза Цела Притисок МАПАТА Сензор За ОПЕЛ ОПЕЛ ASTRA G VECTRA Б ZAFIRA 2.0 2.2 DTI 16V 24420761 0851365

Висок Квалитет Бренднови 100% фабрика тестирани Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери Дел Број : 24420761, 851365, 7472

DEN 423.00 480.48
Масовен Проток на Воздух Maf Сензорот Метар За МЕРЦЕДЕС БЕНЦ W210 W203 CL203 S203 C209 S210 W463 W163 W220 A6110940048 722684070 Свеж Со попуст
Масовен Проток на Воздух Maf Сензорот Метар За МЕРЦЕДЕС БЕНЦ W210 W203 CL203 S203 C209 S210 W463 W163 W220 A6110940048 722684070

Висок Квалитет Бренднови 100% фабрика тестирани Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери Број на Столбови : 5 де

DEN 541.00 569.76
На задното Десно ABS Тркала Брзина Сензор За МИЦУБИШИ LANCER OUTLANDER PAJERO 4670A584 4670A158 SU12617 5S11164 Свеж Со попуст
На задното Десно ABS Тркала Брзина Сензор За МИЦУБИШИ LANCER OUTLANDER PAJERO 4670A584 4670A158 SU12617 5S11164

2 НЕ 4 WD 4 N14 2268cc 130kw Затворени OffRoad Возило 20062012МИЦУБИШИ OUTLANDER II (CW_W) 2.8 V6 (V87 W, V97 W) 6 G75 3828cc 184kw Затворени OffRoad Воз

DEN 564.00 625.92
Stenzhorn 89421-20210,079800-5130,Одговара за Тојота доза притисок сензор Свеж
Stenzhorn 89421-20210,079800-5130,Одговара за Тојота доза притисок сензор

OENO : 8942120210,0798005130Висок квалитет, конкурентна цена, со висок квалитет на услуга брз време на испоракаАко с

DEN 767.52
LOREADA Брзина Сензор ЗА TOYOTA Land Cruiser 1985-2011 Lexus LX450 8973657430 8972565260 8971297270 83181-20040 949973-0510 Свеж Со попуст
LOREADA Брзина Сензор ЗА TOYOTA Land Cruiser 1985-2011 Lexus LX450 8973657430 8972565260 8971297270 83181-20040 949973-0510

V8 ГАС DOHC Природно Aspirated2003 Toyota Land Cruiser База Спорт Комунални 4Врата 4.7 L 4663 CC 285 Cu.се надеваме дека ќе може да с

DEN 570.00 704.16