HH Бебе Зимска Облека Девојка Romper Топло jumpsuit бебе комбинезони Долг Ракав Маскирани Outerwear Snowsuit бебе момче зима комбинезони

HH Бебе Зимска Облека Девојка Romper Топло jumpsuit бебе комбинезони Долг Ракав Маскирани Outerwear Snowsuit бебе момче зима

48 %

DEN 729.00

DEN 1402.08

Свеж

Во магацинот


Име на производ : HH Бебе Зимска Облека Девојка Romper Топло jumpsuit бебе комбинезони Долг Ракав Маскирани Outerwear Snowsuit
бебе момче зима комбинезони
Одговараат на толпата : 0 M-24 M
Внимание : големина има само 4 големини(80,90 ,100 и 110)
материјал : памук
Погодни за возраста
облека должина
Погоден за висина
(cm)
Градите
(cm)
Должина на ракав
(cm)
Ознака големина
(cm) 3 M 52 см 70-80см 64cm 24 см 80 6 M-9 M 57 см 80-90cm 69cm 27 см 90 12 M 62 см 90-100cm 74cm 30 см 100 18 М-24 M 67 cm 100-110 cm 79 цм 33 cm 110
Единица cm грешка од ± 2 (Забелешка : на Одделот за рачно мерење
не е грешка, тоа е нормално)
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме.
Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
Околу 3-7days
www.dhl.com
EMS
За 3-7 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух
За 10-30 дена
www.17track.net/Index En.html
e Packet
За 7-15 дена
www.usps.com
Забелешка : Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
П : Се производ фотографии вистински?
A : Да,на Сите фотографии на екранот се 100% реално.и фотографии се преземени од себе.Но, можеби постојат и некои боја сенчење, бидејќи на монитори.
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; пари booker, T/T;western union .
П : Кога на испорака?
A : ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-7 дена(според цел е количество )по уплатата.Но, во случај на било топло производи се привремено надвор од акциите,ние ќе го контактот што побрзо да побара продолжување или промена други предмети или некој од вашиот предлог.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната.објектот што би сакале да ги купите тежи повеќе од 2kg.
Можете да поставите наредби одделно, правејќи се дека секоја цел тежи помалку од 2kg, да ги искористат предностите на бесплатен превозот.
Можете или да изберете друг изразат превозникот, може да брод на пакет преку Fedex/DHL/UPS-от за вас пакет!
П : дали постои следење на број за мојот објект ?
A : Да, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,ние брод секој ред со нивниот следење на број и можете да го видите!
но,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,тоа само може да се следи во текот на Кина.Мислам тоа нема следење на информации кога пристигнува вашата земја.
Но, ве молам, не грижете се за тоа .Ќе добиете пакет нормално. Ако сте загрижени во врска со вашиот производ ќе се изгубат во испраќањето, јас ви препорачуваме да изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, Што е трговија на големо цена?
A : ви Благодариме за вашето барање. ако сакате да се купи голема количина, ве молиме Контактирајте со нас .ние ќе ви даде најдобра цена. ви благодариме

Дете НИ Големина: 3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името: Бебето
Тип На Објект: Rompers
Sleeve Должина(cm): Целосна
Број На Модел На: H1000087
Пол: Унисекс
Бренд Име: HH
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип: Цртан филм
Затворање Тип: Опфатени Копчето
Материјал Состав: Полиестер
Јака: Маскирани
Материјал: Памук,Полиестер
бебе момче облека: зимски бебе romper
Бебе Момче: бебе момче jumpsuit
Бебе Девојка: бебе момче зимска облека
Бебе Девојки Облека: деца romper
бебе облека: бебе момче облека
новороденче snowsuit: бебе девојка облека
облека за новороденчињата: зимски комбинезони за деца

Додатоци на производи

Во Близина На Cutest Памук Бебе Romper Есен Новороденче Памук Тело Долг Ракав Долна Облека Бебе Момче Девојче Пижами Облека Свеж Со попуст
Новороденото Бебе Девојка Момче Облека Romper Ракави Jumpsuit Playsuit Симпатична Памучна Облека Бебе Момчиња Rompers Облека Свеж Со попуст
Цветни Бебе Romper Jumpsuit Новороденче Девојки Цвет Долг Ракав Возбудува Rompers Лето Едно Парче Облека На Облека Playsuit Свеж Со попуст
Во близина на Cutest 5pcs/многу Бебе Облека Бебе Момче Девојка Бебе Romper Краток Ракав Памук Тело Одговараат на Новороденче Свеж Со попуст
2017 Бебето Rompers Зимски Дебели Топло Бебе момче Облека Долг Ракав Маскирани Jumpsuit Новородените Деца Outwear за 0-12M Свеж Со попуст
2017 Бебето Rompers Зимски Дебели Топло Бебе момче Облека Долг Ракав Маскирани Jumpsuit Новородените Деца Outwear за 0-12M

8 собата, вклучувајќи : romper =1 парче Совети : 1) големината на табелата се мери со раце ,13 СМ грешки е дозволе

DEN 479.00 532.32
Новороденото Бебе Бебе Девојки Облека Чипка Цвет Romper Кратко Sleeve Backless Возбудува Чипка Симпатична Облека Бебе Девојка Свеж Со попуст
Ново Родено Бебе Облека Руно Комбинезони Зимски Бебе Момче Девојка Rompers Животинско Бебе Облека Meninas Памук Топло Новороденче Свеж Со попуст
бебе облека Констелација дизајн на 3D Улога игра костим cosplay фотографија Свеж Со попуст
бебе облека Констелација дизајн на 3D Улога игра костим cosplay фотографија

Answer : ___________________________ Note : облека за 012monthes имаат нога,облека за 1324monthes не треба нога.Леопард дизајн на 3 D бе

DEN 1551.00 1915.20
2018 бебе rompers руно jumpsuit удобно облека за нова родени бебиња 0-1Y бебе облека , новородено бебе облека bebes Свеж
2018 бебе rompers руно jumpsuit удобно облека за нова родени бебиња 0-1Y бебе облека , новородено бебе облека bebes

Материјал : Руно Големина : 3 M 6 M9 M12 M Ние и ветуваме да понудат врвен квалитет, конкурентна цена, добра ком

DEN 475.20
2018 Бренд Бебе Rompers Господин Костими Партија Свадба Tuxedo Одговараат Bowtie Бебе Момчиња Облека Црно Бела Новородено Бебе Свеж Со попуст
Симпатична Бебе Девојки 3D Цртан филм Еднорог Romper Новороденче Девојки Кратко Sleeve Romper 2018 Нови Bebes Памук Jumpsuit Свеж Со попуст
Симпатична Бебе Девојки 3D Цртан филм Еднорог Romper Новороденче Девојки Кратко Sleeve Romper 2018 Нови Bebes Памук Jumpsuit

Ние исто така снабдување со DHL, UPSот, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат исп

DEN 187.00 217.44
Ново 3 Парчиња/Многу Бебе Rompers Новородено Бебе Облека Младата Jumpsuit Животни Печатени Следната Тело Бебе Custome Зима Целокупната Свеж Со попуст
Бебе Rompers Лето Бебе Девојки и Момчиња Писмо ЕДЕН Првиот Роденден на Romper Облека Кратко Sleeve Бебе Девојка Облека Младата Свеж Со попуст