beibehang Модерна обичен розева позадина мрачно класичен розова ѕид хартија шарени не-плетени wallcovering розова de papel parede

beibehang Модерна обичен розева позадина мрачно класичен розова ѕид хартија шарени не-плетени wallcovering розова de papel parede

13 %

DEN 1327.00

DEN 1525.44

Свеж

Во магацинот


Материјал : Собираат не-плетени метрички големина : 10m(должина)*0.53 m(ширина)=5.3 квадратни метри кралскиот големина : 32.8 ft(должина)*1.738 ft(ширина)=57.05 квадратни метри Боја : Розева Позадина лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата. Цел доволно количество на време за да се избегне боја разлика од различни серија. Позадина ќе добиете може да има некои брчки на тоа, или и двете цели, но тоа не ефект во потрага по лепење на ѕидот.
↓↓↓Боја 1↓↓↓
↓↓↓Боја 2↓↓↓
↓↓↓Боја 3↓↓↓
↓↓↓Боја 4↓↓↓
↓↓↓Боја 5↓↓↓
Материјал потрошувачка :
Ве молиме погледнете го следново лесен начин за како да се пресметување на користење на позадини,со цел да се добие право количина на производ со нарачување.Оваа формула може да се користи за општа calulating но, за какви и да било посебни отпечатоци,или големи печатење повтори големини,ве молиме контактирајте со нас ако не сте сигурни точната количина,ви благодариме~
Испорака :
Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач. Па нормално превозот време : во САД се : 7-23 работни дена АУ : 7-23 работен ден Европа : 7-25 работни дена Бразил : 30-60 дена руски : 30-90 работни дена Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки.
Данок : Ние не сме одговорни за било царина. Било увозни давачки или такси се купувачот 's одговорност. Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата.Русија клиент бара целосно име и презиме. Повратни информации :
1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.
3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро.
1

Димензии: 5.3㎡
Функција: Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип: Природен Материјал Позадини
Полнење Единица: Јуани/Ролна
Функција: Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Употреба: дневна соба
Употреба: Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Стил: Класичен
Природен Материјал Позадина Материјал: Растенијата
Бренд Име: beibehang
Материјал: Растенијата
Површински Третман: Exfoliator
Шема: Цврста
Број На Модел На: lan
is_customized: Yes

Додатоци на производи

beibehang врежана спалната соба позадина Модерна damask позадината бела wallcovering класичен ѕид трудови 3d позадина за дневна Свеж Со попуст
ПВЦ самолепливи Позадини Ролни Модерна Кујна Ѕид Трудови Шкафот Кабинет Мебел Налепници Соба Ѕид Трудови Дома Декор Свеж Со попуст
Обичај фото позадина позадина Европската класична дрвена полица 3d позадина за студии соба de papel parede Свеж Со попуст
Обичај фото позадина позадина Европската класична дрвена полица 3d позадина за студии соба de papel parede

1 квадратен метар = 1pcs Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна Затоа, вашите повратни и

DEN 487.00 785.76
beibehang дома декор Стадото Зборови Текстура Писма позадина за покривање на ѕид Дома Декорација de papel parede 3d ѕид хартија Свеж Со попуст
Сопствени 3D Фото Позадина Европски Стил Ретро Улица Кафе Ресторан Позадина Декорација Mural Ѕид Хартија De Papel Parede Sala Свеж Со попуст
beibehang Обичај големи mural хотел спалната соба дневна соба во ЖИВО позадина позадина гроздобер наутички светската мапа позадина Свеж Со попуст
beibehang Обичај Фото Позадина Mural HD 3D Среќа Дрво Боја Резба во ЖИВО Позадина 3d позадина de papel parede papier peint Свеж Со попуст
beibehang Обичај Фото Позадина Mural HD 3D Среќа Дрво Боја Резба во ЖИВО Позадина 3d позадина de papel parede papier peint

Било која големина на mural позадина е за целата шема Обичај позадини се состои од многу мали парчиња...

DEN 726.00 1296.00
Сопствени 3D Mural Позадина Ретро Стил Паун Позадина Ѕидни Декорации Големи Ѕидното Сликарство Троседот во дневната Соба Спална Свеж Со попуст
Beibehang Прилагоди на Подземната вода Водопад Шума Зелена Позадина Фантазија 3D Бањата Подот на Спалната соба Selfadhesive Свеж Со попуст
Европски Стил 3D Бели Цвеќиња Накит Луксузни Тапети Фото Мурали Дневна Соба ТВ Троседот Хотел Позадина Ѕид Хартија Дома Декор Свеж Со попуст
Обичај фото позадина 3D таванот позадина бамбус позадина зелени предели небото декорација дневна соба mural de papel parede Свеж Со попуст
Обичај Ѕид Mural Позадина Модерна Едноставни 3D Прозорец Градина Мала Река Цвет Трева Фреско Дневна Соба и Спалната соба Фото Свеж Со попуст
Обичај Mural Позадина Модерната Мода Албум Колаж Позадина Бар Кафе КТВ Дневна Соба Позадина Mural Ѕид Трудови Дома Декор Свеж Со попуст
Сопствени 3D Ѕид Мурали Позадина Европски Стил Ретро Апстракт Цвет Mural Уметност Дневна Соба и Спалната соба Не-плетени Позадина Свеж Со попуст
Ретро Тропска Шума Дланка Банана Остава Mural Позадина Дневна Соба Ресторан Креативни Позадина Покривање На Ѕид Дома Декор Свеж Со попуст
Сопствени 3D Фото Позадина Сценографијата За Ѕидови 3D Magnolia фреска Спална соба во ЖИВО Позадина Дома Декор Ѕид Хартија Wallcoverings Свеж Со попуст
Custom Size 3D Фото Позадина Ајфеловата Кула Livingroom Влезот Коридор Ѕид Декоративни Mural Позадина Не-плетени од Ѕидното Свеж Со попуст
Обичај mural Сопствена позадина mural салата 3D стерео спортски магазин салата ѕид игралиште позадина Свеж Со попуст
Beibehang Европската луксузни луксузни Lingge дневна соба во ЖИВО позадина позадина 3D стерео мека лак елени кожа 3d позадина Свеж Со попуст
Гроздобер Позадина Модерна 3D Врежана Имитација на Дрво Текстура Ѕид Хартиени Ролни За Ѕидови Ресторан, Кафе Позадина Ѕид Cocvering Свеж Со попуст
3d позадина обичај фото mural Европски стил граница луксузни зголеми позадина ѕид 3d ѕид мурали ѕид хартија за ѕидови 3 d Свеж Со попуст
Сопствени 3D Таванот Mural Фото Позадина Дневна Соба Тема Хотел Таванот и Ѕидот Оркестарот Сино Небо Бели Облаци Плажа Дрво Свеж Со попуст
Сопствени 3D стерео ѕид од тули лили цвет позадина mural за дневна соба и трпезарија ТВ позадина 3D позадина винил тапет Свеж Со попуст