YINHE 982 (1 Ply Hinoki) Тенис на Маса Сечилото Солидна Чемпрес Јапонски Penhold ЈС Рекет Пинг-Понг Лилјак

YINHE 982 (1 Ply Hinoki) Тенис на Маса Сечилото Солидна Чемпрес Јапонски Penhold ЈС Рекет Пинг-Понг Лилјак

DEN 2393.76

Свеж

Во магацинот


YINHE 982 (1 Ply Hinoki) Тенис на Маса Сечилото Солидна Чемпрес Јапонски Penhold ЈС Рекет Пинг-Понг Лилјак
- Високиот Степен на ДРВО, им даде на овој нож е убаво чувство. Овој Нож тежи околу 96 грама. Е Произведен да Yinhe е висок Стандард, со користење на 1 ply Американски Hinoki.
Ply : 1 Ply Hinoki
Тежина : ~96 ± 3g
Дебелина : ~8.8 ± 0.2
Брзина : 10
Контрола : 7
Тип : Брз напад/јамка

Бренд Име: YINHE
Baseboard Слој Број: 1
дното: Кинески Чемпрес
Број На Модел На: 982
Тежина: Heavy Tip Light Handle (Offensive)
Гума: Други
Контрола Средства: Други

Додатоци на производи

61second Лилјак Покрие 8021 Тенис на Маса Додатоци во Собата за Тенис на Маса за Пинг Понг Рекет Свеж
61second Лилјак Покрие 8021 Тенис на Маса Додатоци во Собата за Тенис на Маса за Пинг Понг Рекет

61second Лилјак Покрие 8021# Тенис на Маса Додатоци во Собата за Тенис на Маса за Пинг Понг Рекет1x 61second Лилјак

DEN 342.72
RITC 729 Пријателство 802-40 802 40 Мистерија III Краток Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума со Сунѓер дебелина 2.2 mm Свеж Со попуст
RITC 729 Пријателство 802-40 802 40 Мистерија III Краток Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума со Сунѓер дебелина 2.2 mm

729 80240 Мистерија III Краток PipsOut Тенис на Маса Гума со СунѓерГума технологија за третман ја прави гума со с

DEN 564.00 656.64
Про Тенис на Маса PingPong Комбо Рекет Галакси 988 Ножот со 61second LM ST Гума Јапонски Penhold ЈС Свеж Со попуст
Про Тенис на Маса PingPong Комбо Рекет Галакси 988 Ножот со 61second LM ST Гума Јапонски Penhold ЈС

ДОЛАРИ, 15.42 Про Тенис на Маса Ping Pong Комбо Рекет Галакси 988 Ножот со 61second LM ST ГумаСобрани ! само еден црвено

DEN 1488.00 1729.44
DHS МОЌ Г-7 PG7 СТР.7 СТР 7 Долго Shakehand-FL со НЕО TG2 и НЕО Hurricane3 2015 Фабрика за Директна Продажба Свеж Со попуст
DHS МОЌ Г-7 PG7 СТР.7 СТР 7 Долго Shakehand-FL со НЕО TG2 и НЕО Hurricane3 2015 Фабрика за Директна Продажба

DHS МОЌ.Г7 Тенис на Маса Ножот Со НЕО TG2 и НЕО Hurricane3 Со Сунѓер за РекетСобрани ! Две rubbers веќе биле залепени в

DEN 2387.00 2875.20
Huieson 50Pcs/Pack 3 Ѕвезда Нов Материјал Пинг-Понг Топки 40+ ABS Пластика Пинг-Понг Топки за Пинг-Понг Додатоци Свеж Со попуст
Huieson 50Pcs/Pack 3 Ѕвезда Нов Материјал Пинг-Понг Топки 40+ ABS Пластика Пинг-Понг Топки за Пинг-Понг Додатоци

Huieson 50 Pcs / Pack 3 Ѕвезда Нов Материјал ПингПонг Топки 40+ ABS Пластика ПингПонг Топки за ПингПонг Додатоци Опи

DEN 624.00 831.36
2x Реактор Corbor Јамка + Напад Pips-во Тенис на Маса Гума Со Сунѓер Свеж Со попуст
2x Реактор Corbor Јамка + Напад Pips-во Тенис на Маса Гума Со Сунѓер

ДОЛАРИ 9.75 2x Реактор Corbor Јамка + Напад Pipsво Тенис на Маса Гума Со СунѓерБрзина : 10Контрола : 10Спин : 11Тип : Ј

DEN 427.00 507.84
YINHE 986 Кореја Стил Јаглерод Тенис на Маса Нож (5+2 Јаглерод) Јапонски Penhold (ЈС) се Справи со Рекет Пинг-Понг Лилјак Свеж
Меч SCYLLA долго pips-out тенис на маса pingpong врвот лист гума без сунѓерот Свеж Со попуст
Меч SCYLLA долго pips-out тенис на маса pingpong врвот лист гума без сунѓерот

ДОЛАРИ, 15.42 Меч SCYLLA Долго PipsOut Тенис на Маса Гума без СунѓеротГума само, Без сунѓеротОпремени се игра : Ко

DEN 407.00 472.80
Оригиналниот Galaxy Yinhe уран стаклени влакна вакуум горат U-1VB тенис на маса сечилото брз напад со јамка табела тениски рекети Свеж Со попуст
DHS Ураганот 3 (H3 Новата Верзија) Тенис на Маса Гума Pips-во Пинг-Понг Сунѓерот Свеж
DHS Ураганот 3 (H3 Новата Верзија) Тенис на Маса Гума Pips-во Пинг-Понг Сунѓерот

DHS Ураганот 3 PipsВо Професионалниот Тенис на Маса Гума Мозолчиња Во ПингПонг Гума "Ураганот III" е дизајнир

DEN 956.64
YINHE Т-4 T4S Тенис на Маса Нож (5+4 Јаглерод ) T4 Рекет Пинг-Понг Лилјак Свеж
YINHE Т-4 T4S Тенис на Маса Нож (5+4 Јаглерод ) T4 Рекет Пинг-Понг Лилјак

YINHE Т4 T4 S Тенис на Маса Нож (5+4 Јаглерод ) T4 Рекет ПингПонг Лилјак Ултра Брза со добра контрола, одличен за

DEN 1754.40
DHS МОЌ-12 G (PG12, со Оригинална Кутија) СТР 12 (5+2 Стакло Јаглен), Тенис на Маса Сечилото Рекет Пинг-Понг Лилјак Свеж
DHS МОЌ-12 G (PG12, со Оригинална Кутија) СТР 12 (5+2 Стакло Јаглен), Тенис на Маса Сечилото Рекет Пинг-Понг Лилјак

DHS PG12 (МОЌ12 G) СТР 12 Тенис на Маса Сечилото Рекет ПингПонг ЛилјакPly : 5+2 Стакло ЈаглеродТежина : околу 90g±5gДе

DEN 1487.04
Joola ИЗРАЗАТ X-Plode Чувствителни (Спин & Контрола) Тенис на Маса Гума Мозолчиња Со Сунѓерот Пинг-Понг Гума Свеж
Joola ИЗРАЗАТ X-Plode Чувствителни (Спин & Контрола) Тенис на Маса Гума Мозолчиња Со Сунѓерот Пинг-Понг Гума

Joola ИЗРАЗАТ XPlode Чувствителни (Спин & Контрола) Тенис на Маса Гума Мозолчиња Со Сунѓерот ПингПонг Гума На

DEN 1812.00
Оригиналниот DHS 3002 и 3006 табела тениски рекети со 3 ѕвезди DHS рекети за пинг понг paddles рекети спорт Свеж Со попуст
Оригиналниот DHS 3002 и 3006 табела тениски рекети со 3 ѕвезди DHS рекети за пинг понг paddles рекети спорт

W elcome до нашата продавницаОбјектот Модел : DHS 3002 и 3006Се справи со : 3002 shakehands(долга рачка)FL или3006 penhold(краток

DEN 703.00 1049.76
Оригиналниот STIGA БЕСКОНЕЧНОСТ VPS V тенис на маса сечилото stiga рекети рекети спортови пинг-понг paddles stiga табела тениски Свеж Со попуст
Joola ИЗРАЗАТ X-plode (Брзина & Спин) Тенис на Маса Гума Мозолчиња Во Пинг-Понг Гума Со Сунѓер Свеж
Joola ИЗРАЗАТ X-plode (Брзина & Спин) Тенис на Маса Гума Мозолчиња Во Пинг-Понг Гума Со Сунѓер

Joola ИЗРАЗАТ Xplode (Брзина & Спин) Тенис на Маса Гума Мозолчиња Во ПингПонг Гума Со Сунѓер Претходно познат

DEN 1716.00
Оригиналниот STIGA КРИСТАЛ СО 4 ЅВЕЗДИ табела тениски рекети за офанзива завршила рекети рекети спортски pingpong paddles Свеж Со попуст
Оригиналниот DHS 3002 и 3006 табела тениски рекет со 3 ѕвезди заврши рекети рекети спортски pingpong paddles Свеж Со попуст
Оригиналниот DHS 3002 и 3006 табела тениски рекет со 3 ѕвезди заврши рекети рекети спортски pingpong paddles

Долу се вчита СТАН, ќе заштедите повеќеОд сега на април 01, на aliexpress само ќе дозволете ни да промоција на С

DEN 708.00 1335.36
2 Парчиња/многу YINHE Мини Пинг-Понг HINOKI Сечилото 7052 Смешно Колекција Keychain Pendant Пинг-Понг Лилјак Свеж
2 Парчиња/многу YINHE Мини Пинг-Понг HINOKI Сечилото 7052 Смешно Колекција Keychain Pendant Пинг-Понг Лилјак

2 Парчиња / многу YINHE Мини ПингПонг HINOKI Сечилото 7052 Смешно Колекција Keychain Pendant ПингПонг Лилјак Мини HINOKI но

DEN 575.52
Оригиналниот DHS 5002 и 5006 табела тениски рекети со 5 ѕвезди DHS рекети рекети спортови пинг-понг paddles Свеж Со попуст
Оригиналниот DHS 5002 и 5006 табела тениски рекети со 5 ѕвезди DHS рекети рекети спортови пинг-понг paddles

W elcome до нашата продавницаОбјектот Модел : DHS 5002 и 5006Се справи со : 5002 shakehands(долга рачка)FL или5006 penhold(краток

DEN 1769.00 2640.00
Palio ИСЕЦКА-НЕ.1 Одбранбени Долго Shakehand FL тенис на маса pingpong сечилото Свеж
Palio ИСЕЦКА-НЕ.1 Одбранбени Долго Shakehand FL тенис на маса pingpong сечилото

ДОЛАРИ, 15.42 Palio ИСЕЦКА БР.1 Одбранбени Тенис На Маса СечилотоОпремени се игра : се Исецка / ОдбранаБрзина

DEN 1391.52
Оригиналниот 10x DHS D40+ 3-Ѕвезда Бело Пинг-Понг Топки Свеж
Оригиналниот 10x DHS D40+ 3-Ѕвезда Бело Пинг-Понг Топки

10x DHS D40+ 3Ѕвезда 3 Ѕвезда 3 Star Бела Тенис на Маса за Пинг Понг ТопкиЖИЦА, а потоа ФОКУСОТ, и ПРЕЦИЗНИЌЕЛИЈАС

DEN 591.36