15pcs/многу Стрелките на електронски коса цевка загрева Големи електрични апарати ролери стапови 15 тркалаат круша Freeshipping

15pcs/многу Стрелките на електронски коса цевка загрева Големи електрични апарати ролери стапови 15 тркалаат круша Freeshipping

20 %

DEN 1804.00

DEN 2255.52

Свеж

Во магацинот


производ опција листа
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации . опции количество biaopei 7 мали тркалаат + 8 џамбо група e 58 детали за производот
( кина салон за убавина асоцијација iesca , национално ccc сертификат , најдобро продаваните производи мода )
електронски коса со ролери сет
jf-1088 ( еднаш може да се загрева 15 тек )
сет на 15 коса curlers , 7 8 голема две мали moodels ( џамбо дијаметар 3cm , мал волумен дијаметар од 2,5 cm ) / појавување hairpin вториот торба
стандард : производи gb4706.15-2003 / напон : 220v 50hz / : моќност 30w-100w / : температура 30 степен - 160 степен
: загреете 2 минути , а потоа од штекер отстрани тек на косата , како и поддршка hairpin може да клип во живо на косата , 30 - 120 unhang секунди 'll ok (ок). тоа е најголемиот тоа е особеност апсолутно не да му наштети на косата , може да некогаш се 'll перм за коса создаде многу macrolesion и поразен , но губење на ролери за коса не еден свила штета ! ! ! голем сет 15 тркалаат ( 8 џамбо и 7 мал волумен ) & mdash . mdash & . контактот може истовремено 15 коса curlers , џамбо ролни со дијаметар од 3 cm , мал волумен дијаметар од 2,5 см .

Материјал на термална плоча/лента: Турмалин керамички
Max. температура: 160 °C
Извор На Енергија: Електричен
Напон: 100-240v (Dual voltage)
Димензии На Греење Плоча: Други
Кабелот За Напојување Опашка Собранието На Чекање: 360° Rotatable
температурата контролер: Thermostatic
Материјал: Пластични
Дијаметар на термички проводник: Помалку than15 mm
Термостат На Вредноста Сегменти: Други
сертификација: CE
Бренд Име: SZSYR
Стоковните Квалитет, Сертификација: 3C
моќност: Помалку од 25 W
Мин. температура: 180 °C
Животен век на термална плоча/лента: Повеќе од 50,000 пати
Применливи коса: Сува & влажни
Број На Модел На: 005
Тип: Monofunctional curler
коса со ролери топлина дијаметар на проводник: 15mm подолу
термички тело материјал: Турмалин керамички
моќност: 25W-39W
најдобар стил време: 1 - 2 минути
анти-кражба вид уред: една функција на коса со ролери
Коса: влажни и суви
температурна калибрација: Други
боја: Светло сива
Тип На Објект: Губење На Ролери
Тип: Magic Leverag

Додатоци на производи

2017 Вистински Црна Керамички Виткање На Косата Железо Бран Машина Про Спирала Curlers Ролки Стапче Стил Алатки Lcd Фризерски Свеж Со попуст
Професионални Електрични Cordless Коса Clipper Батерија Хлапак Веѓа Бричење Trimer Брада Сечење Поставува за Уво Нос Коса Машки Свеж Со попуст
Забниот Конец Орална Нега Спроведување Вода Flosser Наводнување Вода, Џет Стоматолошки Irrigator Flosser Заб Почиста Свеж
Професионални Коса curler мажите виткање железо коса стапови ultrafine став 9mm deepwave виткање на косата се држиме curlers Свеж Со попуст
Професионални Коса curler мажите виткање железо коса стапови ultrafine став 9mm deepwave виткање на косата се држиме curlers

Сите Налози оригиналната Кутија! Функција : Постојат 6брзински прилагодлива температура, може да според

DEN 1009.00 1108.80
Мини Розова Керамички Електронски Коса Straightener Железо Chapinha Зацврстување Брановидни Песна Коса Crimper Стил Алатки 100~240V Свеж Со попуст
Kemei КМ-585 Седум во едно мулти-функција фен Виолетова Свеж
Kemei КМ-585 Седум во едно мулти-функција фен Виолетова

ПРИТИСНИ копче за пуштање за замена на делови, интерфејс користи ротирачки дизајн, кои ќе ви помогнат че

DEN 1435.20
Професионални Салон Керамички виткање на косата железо 360 ротирачки curler виткање на косата песна 28mm Голем Бран на косата Свеж Со попуст
Професионални Пареа коса четка Steampod брзо Губење на Straightener Електрични ionic Чешел Спреј Пареа инфраред Рамен Железо Свеж Со попуст
Мултифункционален Ionic Коса Straightener Коса Curler Контрола На Температурата Брзо Загревање Виткање Железо Rectifier Corrugation Свеж Со попуст
Про Автоматско Титаниум Коса Curler Губење на Косата Styler Алатки Turling Железо Напон Со LCD Екранот ЕУ НИ АУ велика БРИТАНИЈА Свеж Со попуст
Kissbeauty Пареа Коса Straightener Рамна Коса Железо Турмалин Керамички Пареа Коса Зацврстување Песна За Нега На Коса Стил Алатки Свеж Со попуст
професионални IPX7 перат бебе коса clipper вакуум помалку неред деца hairdress тример бебе апсорбира косата baber алатка Свеж Со попуст
професионални IPX7 перат бебе коса clipper вакуум помалку неред деца hairdress тример бебе апсорбира косата baber алатка

професионални IPX7 перат бебе коса clipper вакуум помалку неред деца hairdress тример младата косата baber алаткава

DEN 1847.00 2198.40
Високо Квалитетна Професионална 110-220V Виткање на Косата Железо Керамички Тројно Барел Коса Curler Коса Поколеба Стил Алатки Свеж Со попуст
Професионален Фен За Коса Машина 3 Во 1 Мултифункционален Косата Алатки Фен Про Коса Curler Straightener Фен Чешел Четка Свеж Со попуст
Професионални Водоотпорен Електрични Коса Clipper Батерија Жилет Коса Тример Губење На Машина За Сечење Брада Trimer Дете Мажите Свеж Со попуст
4-во-1 Меѓусебно Плочи Брзо Губење на Straightener Рамен Железо Фризерски Стил Бран Перм Род Пченка Коса Клип Curler Производител Свеж Со попуст
2 парчиња Коса Clipper Сечилото Коса Тример Главата Нерѓосувачки Челик Нож Одговараат за Kemei КМ-605 и KAIRUI HC-001 Перат Свеж
NuMe Професионални Пареа Straighteners брзо губење на straightener Керамички Пареа Рамен Железо Коса Зацврстување Железо За Свеж Со попуст
NuMe Професионални Пареа Straighteners брзо губење на straightener Керамички Пареа Рамен Железо Коса Зацврстување Железо За

Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информа

DEN 1905.00 3341.76
TOUCHBeauty 360 Ротари Обраснат на лице-Чистење со Четка со Двојна Брзина, Водоотпорен, Свилен-услужни влакната,се Соочуваат Свеж Со попуст
Хлапак Тример Глави Електрични Брада Намали Додаток За Philips RQ11 RQ12 S5000 YS Свеж Со попуст
Хлапак Тример Глави Електрични Брада Намали Додаток За Philips RQ11 RQ12 S5000 YS

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : се користи за да Се младоженецот вашиот sideburns и мустаќи;

DEN 72.00 96.00
Kemei 6 во 1 Коса Тример Титаниум Коса Clipper Електрични Хлапак Брада Тример Мажите Стил Алатки за Бричење Машина 100-240v Свеж Со попуст
CHJ Електрични Коса за Сечење Машина За домашно Милениче Коса Тример Професионални Коса Clipper За Куче Електрични Животинско Свеж Со попуст
TOUCHBeauty Лице-Чистење со Четка Осцилирачки со PBT Четка Главата, 2 изборни работни брзини батеријата лицето четка ТБ-1487 Свеж Со попуст
Професионални Коса Curler Железо Ролки Керамички Виткање на Косата Песна Стапче LCD Дисплеј Коса Кадрава Железо Поколеба Моден Свеж Со попуст
AZDENT Топла Стоматолошки Вода Flosser Орален Irrigator Џет Интерденталните Четка за Заби Стоматолошки Flosser СПА Почисти Заби Свеж Со попуст
CkeyiN Професионални Коса Straightener Бранови Железо 220V-240V Брзо Рамен Зацврстување Брановидни Железо Коса Салон Стил Алатки Свеж Со попуст
220-240V Електрични Фен Curler фен Styler Коса Удар Фен Машина Четка Чешел Straightener Diffuser Стил 7 In1 Свеж Со попуст
220-240V Електрични Фен Curler фен Styler Коса Удар Фен Машина Четка Чешел Straightener Diffuser Стил 7 In1

Опис : Овој производ содржи 7 заменливи машина глави, кои се во различни форми Без разлика дали се долги и

DEN 1635.00 2919.84
Топла Продажба Електрични Бран Керамички Топла Коса Кадрава Чешел Curlers Песна Поставите Коса Стапови Виткање Freeshipping Свеж Со попуст