Врвен Квалитет на Деца Сандали Вистинска Кожа Деца Чевли За Девојки Момче Sandalias Исечок Сандали дизајнер Деца Сандала за 4 - 1

Врвен Квалитет на Деца Сандали Вистинска Кожа Деца Чевли За Девојки Момче Sandalias Исечок Сандали дизајнер Деца Сандала за

37 %

DEN 700.00

DEN 1110.72

Свеж

Во магацинот


НИ големина
ЕУ големина
Должината на чевли во внатрешноста (cm)
8
25
15.7
9
26
16.3
10
27
16.9
11
28
17.5
11.5
29
18.1
12.5
30
18.7
13.5
31
19.3
0
32
19.9
2
33
20.5
3
34
21.1
3.5
35
21.7
4.5
36
22.3
Политика На Враќање
Ако купувачот добива еден објект за кој не одговара на описот на својата оглас или има квалитет проблем :
Ние се стреми да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти, но во ретки случаи, можно е дека ние правиме грешки. Ние се извинуваме за тоа и сте посветени да го надминете тоа што е можно побрзо. Ве молиме контактирајте со нас во 7days по приемот на пратката,покажува фотографијата на defectiveness и ние ќе го организира замена или враќање на средствата.
Ако купувачот добива точен објект како што е опишано во листата, но купувачот сака да се врати за други причини :
Еднаш во некое време ние имаме купувачи кои сакаат да се врати ставки иако не постојат проблеми со предмети. Ние разбираме дека може да биде лични причини, и затоа ние сме подготвени да прифатат се врати. Ве молиме испрати назад на чевли за да ни се на прво место. Откако ќе се врши увид на објектот и ја потврди тоа се уште е во чистото состојба со оригинално пакување, ние ќе рефундирање на целиот износ со одземање на превозот цена за вас. Со други зборови, купувачот ќе бидат одговорни за превозот на трошоците кои настануваат во процесот.
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay, Western Union, TT, QIWI паричник, Банкарски трансфер, ВИЗА, Мастеркард, и повеќе ќе бидат на располагање и во иднина.
За Повратни Информации
Кога сте примиле пакетот и се допаѓа, ве молиме потврдете го доби цел и остави позитивни повратни информации со целосна ѕвезди за нас,Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти сиромашна повратни информации, ние и ветуваме да ги реши сите проблеми за вас, ви благодариме!

Чевли Големина: 1, 2, 3, 3.5, 4.5, 8, 9, 10, 11, 11.5, 12.5, 13.5
Одделот За Името: Деца
Тип На Објект: Сандали
Пол: Унисекс
Пета Форма: Рамни Потпетици
Пета Тип: Станот со
Бренд Име: КЛОВН ПАТКИ
Кожа Стил: Мека Кожа
Outsole Материјал: Гума
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Декорација: Обична
Затворање Тип: Кука & Јамка
Горниот Материјал: Вистинска Кожа
Обвивка Материјал: PU
Сандала Тип: Глуждот-Заврши

Додатоци на производи

Принцезата Чевли Пролет и Есен 2017 Сите натпревар Со Цвет Мека Outsole СТП Кожа На Бебето, Девојки и Деца Дете Големина 26-35 Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот 1 пар Ортопедски девојка Деца вистински кожени Сандали лак поддршка Летни Чевли Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот 1 пар Ортопедски девојка Деца вистински кожени Сандали лак поддршка Летни Чевли

во принцип , ние recommand големинаЧевли големина = нога должина+(0.5+1)cmако вашите деца нога тенка , чевли голем

DEN 802.00 1002.72
winter дете спортски чевли чистење вистинска кожа деца спортски чевли Свеж Со попуст
winter дете спортски чевли чистење вистинска кожа деца спортски чевли

Драги пријатели,Кога ќе ги нарачате на детски чевли,треба да се според Кинеската големина и внатрешна д

DEN 656.00 911.52
Детски чевли пролет децата спортски чевли дише мрежа рамен со секојдневен чевли на големи и средни трчање Свеж Со попуст
Детски чевли пролет децата спортски чевли дише мрежа рамен со секојдневен чевли на големи и средни трчање

НИ Големина10.51111.512.51311.52.533.544.5ДОН Големина262728293031323334353637Insole Должина (cm)1717.618.218.819.42020.621.221.822.423 / Забелешки : 1 :

DEN 538.00 1055.04
Деца Чевли За Момчиња И Девојки 2018 Есен Цртан Филм Печати Деца Чевли Мода Платно Спортски Деца Чевли H1 Свеж Со попуст
Деца Чевли За Момчиња И Девојки 2018 Есен Цртан Филм Печати Деца Чевли Мода Платно Спортски Деца Чевли H1

Предмет Тип : секојдневен чевли Пол : Унисекс Сезона : Есен,Пролет Обвивка Материјал : Синтетички Insole Мат

DEN 356.00 409.44
2018 Малку девојки гладијатор сандали чизми чистење кожа лето кафена црна високо-топ мода римски дете сандали деца бебе чевли Свеж Со попуст
Децата на Зимата Снег Чизми За Девојки Деца Дебели Водат Ткаенина Чевли Коленото Високи Чизми Девојка Памук-Поместена Чевли Свеж Со попуст
Децата Девојки 2017 NewSummer Чевли Деца Сандали за Девојки СТП Кожа Принцеза Чевли Девојка Дете Bowtie Сандали Бела/Розова Свеж Со попуст
2017 Нови Зимски Кадифен Бебе Девојки Снег Чизми Топло Рамни Чевли Бебе Дете Чевли Отворено Снег Чизми Водоотпорен Девојки Деца Свеж Со попуст
Деца LED Чевли 2017 Нови Деца Бренд Спорт Деца Прозрачна Патики Момчиња LED Трепка девојки Секојдневен Чевли со светла ЕУ 21~30 Свеж Со попуст
Диносаурус стилови Девојки Чизми Бебе Деца Дожд Чизми бебе девојки Дожд Чизми Мода Гума за Чевли Деца Деца Желе чевли Свеж Со попуст
Мини Девојки Чевли Цвет Бебе Желе Чевли Обичен Дожд Чизми Деца Деца Чевли Деца Плажа Сандали Принцеза Чевли Свеж Со попуст
Мини Девојки Чевли Цвет Бебе Желе Чевли Обичен Дожд Чизми Деца Деца Чевли Деца Плажа Сандали Принцеза Чевли

НИ Големина ЕВРА Insole Должина ( 1cm=0.39 инчи) Одговара за децанозете должина(CM) cm инчен 5 19 / 20 11.8 4.65 10.811.3 6 21 12.8 5

DEN 380.00 475.20
Зима и Топло, Момчиња, Девојки Снег Чизми Чевли Мода Рамен Со Кадифен Детето Деца Снег Чизми Чевли од 13 до 15 СМ Бебе Чизми Свеж Со попуст
Бренд детски Чизми Нови Зимски Кашмир Топло Вистинска Кожа Деца Sshoes Мода Девојки Снег Чевли Памук Чевли KS165 Свеж Со попуст
Бренд детски Чизми Нови Зимски Кашмир Топло Вистинска Кожа Деца Sshoes Мода Девојки Снег Чевли Памук Чевли KS165

ПРЕДМЕТ : Бренд детски Чизми Нови Зимски Кашмир Топло Вистинска Кожа Деца Sshoes Мода Девојки Снег Чевли Па

DEN 1192.00 1490.40
Дрвото Wrasse Деца сандала 2018 нови лето деца, момчиња и девојки плута чевли слободно збор влечете плима плажа двоен прстен Свеж Со попуст
Opoee 2018 Нови Дете Платно Чевли Бонбони Боја Деца Чевли Момчиња Девојчиња Деца Секојдневен Чевли се Лизга-на Години Бебето Свеж Со попуст
Пролет Деца Чевли Девојка Дише Патики Чевли/Момчиња и Девојки Мрежа Не Валкана Нозе Мека Chaussure/Деца Hardanger Патики Свеж Со попуст
Децата обувки 2017 пролет нови мажи и жени, деца, спорт рекреација бела кожа водоотпорен деца кожени чевли момчиња Свеж Со попуст
25 стил модели Деца желе сандали 2017 пролет лето нов цртан филм женски принцеза чевли Пеперутка Јазол бебе девојки сандали Свеж Со попуст
Есен, Лето Чевли Деца Дише Деца Чевли Девојки Патики Бебе Момче Чевли кошеви femme Деца Патики Деца Девојки Чевли Свеж Со попуст
Девојки кожени чевли СТП Кожа Цвет Принцеза деца Девојки Солидна Сите натпревар Секојдневен Чевли на Деца Бебе Девојки Врвен Свеж Со попуст
Моден Деца Светлечки Led Патики Деца Осветлување Чевли Нови Момчиња Девојчиња осветлени Сјајна Прозрачна Топло Патики со светлина Свеж Со попуст
Децата Кожени Чевли Бренд Мода Принцеза Цвет Сингл Девојките Свадба Студентите Бели Чевли Infantis нина Свеж Со попуст
Децата Кожени Чевли Бренд Мода Принцеза Цвет Сингл Девојките Свадба Студентите Бели Чевли Infantis нина

Драги пријатели : Бидејќи сите деца чевли големина е разликата,Кога ќе ги нарачате на детски чевли,треба

DEN 464.00 565.44