Топла Продажба Електрични Бран Керамички Топла Коса Кадрава Чешел Curlers Песна Поставите Коса Стапови Виткање Freeshipping

Топла Продажба Електрични Бран Керамички Топла Коса Кадрава Чешел Curlers Песна Поставите Коса Стапови Виткање Freeshipping

25 %

DEN 3924.00

DEN 5232.00

Свеж

Во магацинот

ако ви треба бања , прво со сува крпа торба добро , не туш капа .
мм може особено завидлив тајван mm 's ултра долги поставен kinkiness . Ви благодариме!
За НАС :
Компанијата е главната бизнис рачно изработени производи, На пример рачно изработени торба(Рамо/Џеб/Паричникот/Мијат и Чанта),Жените Облека&долна облека,рачно изработени од Волна/Памук/Шамија/Накит за Подарок.
6 , спиење, кога , hairlocks со добро опремени стави фризура , фризура како не спијат eyesore .
kinkiness 3 , целосно по ладење unhang ( коса во тек добра коса curlers по , се користи фен Heimbach линии, повторно се загрева еднаш , ефектот подобро )
4 , фризури cleard до после , спреј некои обликувањето спреј за коса . 'll знаат оригиналниот популарни овој сет електрични коса curlers .Фабриката textilling производи имаат 10 години производството позадина, дизајн, производство, промет на големо, надворешна трговија има форма на индустријализацијата, досега нашиот производ е стигнат до целиот свет.
20 3 Големина на ставот на тома , kinkiness форма ? ефект 20 само уникатен пеперутка hairpin и 20 само у hairpin , fixedness ефективни коса curlers .
Ако сакате да купите различна боја или слични предмети, ве молиме да ја посетите мојата продавница.
работа : чекори
preludes : операција
а .детали за производот
поставете вклучувајќи : заедничка 20 тркалаат , ( џамбо 35mm8 а , 28mm во тек 6 а , 20mm мали тркалаат 6 а ) , пеперутка клип 20 , u клип 20 . секоја фризура 's ? redpepper sickrooms kechuankang медиокритет јемеи себе да потоне расадник nicolaus на отпорни тројно ?
фризура на handyhint трајни
1 , косата сува 9 веројатно или сува коса curlers не влажна коса curlers , спреј спреј за коса по потоа се тркалаат . со pomade испрати од горниот да smidgen канцеларија , runx3 fasciculate погали производство smidgen смисла lightmindedness
в .
стоковните c или случајно
одредува кога температурата се постигнува ефект на температурата на индикатор светилка quellers привремено ( коса со ролери температура 'll достигне одредено автоматски напојување-исклучување на многу безбедно да betold , не треба да се чувствуваат температура , доволно за paren , температурата не е доволно 'll автоматско повторно да се загрева ) , целата стил добар по unstepped напојување производ карактеристики : керамички влакна curlers антибактериски , mildew доказ и анти-статички , промовира здрава коса .
2 , косата curlers не се тркалаат многу коса , се направи косата, дури и за греење . користи фен за коса ќе medial , сува коса се задржи на почисто
с . керамички argillitization на топлина ослободување на негативни јони , рамни облека коса frizzier , косата zoroastrian сјајна , мека leugth , villus површината кадрици , не healeth на површината на косата , и observably опремени коса . со рака smidgen производство turnback 're out , whoppinghair се чувствуваат така што лесно
б . имаат pomade изгради fascicle на косата и може да испрати олицетворение на glossness
г . брз , само треба да се 2 минути подготвен да се користи . но, изгледа на тие го направите фризура тркалаат коса хартија .
Услуга :
Сите прашања ќе се одговори во рок од 24hours!
Пратката ќе бидат направени во времето по строги инспекциски од фабриката, обично 48hours е во ред!
Ние ќе ви понудиме на патеката број по испорака на време!
inkiness во стил ! долга коса кратка коса може да се користи
.

Мин. температура: Помалку Од 80 °C
Термостат На Вредноста Сегменти: 10
Број На Модел На: women01
Материјал на термална плоча/лента: Турмалин керамички
Димензии На Греење Плоча: 60x15mm
Извор На Енергија: Електричен
сертификација: УЛ,CCC,FCC,CE,RoHs
Дијаметар на термички проводник: 21-30 mm
Напон: 100-240v (Dual voltage)
Кабелот За Напојување Опашка Собранието На Чекање: 360° Rotatable
температурата контролер: knob
Бренд Име: SZSYR
Материјал: Пластични
Max. температура: Повеќе Од 240 °C
Стоковните Квалитет, Сертификација: 3C
моќност: Помалку од 25 W
Животен век на термална плоча/лента: Повеќе од 50,000 пати
Големина: 20rolls
Применливи коса: Сува & влажни
Тип: Monofunctional curler
анти-кражба вид уред: една функција на коса со ролери
По продажбата на услугата : Продавница гаранција
Тип На Објект: Губење На Ролери
is_customized: Yes
Материјал: Пластични
Приклучокот стандард: Евра

Додатоци на производи

TOUCHBeauty Лице-Чистење со Четка Осцилирачки со PBT Четка Главата, 2 изборни работни брзини батеријата лицето четка ТБ-1487 Свеж Со попуст
Мултифункционален Ionic Коса Straightener Коса Curler Контрола На Температурата Брзо Загревање Виткање Железо Rectifier Corrugation Свеж Со попуст
Забниот Конец Орална Нега Спроведување Вода Flosser Наводнување Вода, Џет Стоматолошки Irrigator Flosser Заб Почиста Свеж
1Pc Црна ABS Хлапак Тример Глави Електрични Брада Намали Додаток За Philips RQ11 RQ12 S5000 YS Свеж Со попуст
1Pc Црна ABS Хлапак Тример Глави Електрични Брада Намали Додаток За Philips RQ11 RQ12 S5000 YS

Хлапак Тример Глави Електрични Брада Намали Додаток За Philips RQ11 RQ12 S5000 YSКарактеристики : 100% сосема нов и в

DEN 75.00 91.20
4-во-1 Меѓусебно Плочи Брзо Губење на Straightener Рамен Железо Фризерски Стил Бран Перм Род Пченка Коса Клип Curler Производител Свеж Со попуст
Мултифункционален Фен За Коса Стил И Алатки За Поставување На Професионални Електрични Фен Удар Фен Styler Четка Чешел Жена Свеж Со попуст
AZDENT Топла Стоматолошки Вода Flosser Орален Irrigator Џет Интерденталните Четка за Заби Стоматолошки Flosser СПА Почисти Заби Свеж Со попуст
Професионални Водоотпорен Електрични Коса Clipper Батерија Жилет Коса Тример Губење На Машина За Сечење Брада Trimer Дете Мажите Свеж Со попуст
1500W Свитлива се Справи со Фен ЕУ Plug Удар Фен Правец на Ниско ниво на Бучава Коса Компресор За Дома Отворено Патување Коса Свеж Со попуст
Kemei КМ-585 Седум во едно мулти-функција фен Виолетова Свеж
Kemei КМ-585 Седум во едно мулти-функција фен Виолетова

ПРИТИСНИ копче за пуштање за замена на делови, интерфејс користи ротирачки дизајн, кои ќе ви помогнат че

DEN 1435.20
2017 Нови Продажба Професионална Керамичка Коса Curler Железо Виткање Стапче Ролки Поколеба Стил Алатки Styler Брз Топлина Електрична Свеж Со попуст
2 ВО 1 Професионални Коса Straightener Керамичка Плоча LED Дисплеј Рамен Железо Де Cabello Planchas Коса Curler Железо Стил Свеж Со попуст
2 ВО 1 Професионални Коса Straightener Керамичка Плоча LED Дисплеј Рамен Железо Де Cabello Planchas Коса Curler Железо Стил

2 ВО 1 Професионални Коса Straightener Керамичка Плоча LED Дисплеј Рамен Железо Де Cabello Planchas Коса Curler Железо Стил

DEN 1152.00 1920.00
Професионални Пареа коса четка Steampod брзо Губење на Straightener Електрични ionic Чешел Спреј Пареа инфраред Рамен Железо Свеж Со попуст
Професионални Kemei Нож Титаниум Corded Електрични Фризура Машина за Сечење Берберот + граница чешел за деца, возрасни мажи Свеж Со попуст
Мини Розова Керамички Електронски Коса Straightener Железо Chapinha Зацврстување Брановидни Песна Коса Crimper Стил Алатки 100~240V Свеж Со попуст
Про Автоматско Титаниум Коса Curler Губење на Косата Styler Алатки Turling Железо Напон Со LCD Екранот ЕУ НИ АУ велика БРИТАНИЈА Свеж Со попуст
Професионални Двојна Употреба Керамички Пареа Steam Коса Straightener Салон за Лична Употреба Косата Алатка Straightener мода Свеж Со попуст
220-240V Електрични Фен Curler фен Styler Коса Удар Фен Машина Четка Чешел Straightener Diffuser Стил 7 In1 Свеж Со попуст
220-240V Електрични Фен Curler фен Styler Коса Удар Фен Машина Четка Чешел Straightener Diffuser Стил 7 In1

Опис : Овој производ содржи 7 заменливи машина глави, кои се во различни форми Без разлика дали се долги и

DEN 1635.00 2919.84
Професионални Електрични Коса Clipper Батерија Коса Тример Титаниум Керамички Нож LCD Дисплеј Салон Губење на Машина за Сечење Свеж Со попуст
KEMEI Коса Тример Професионални Коса Clipper Електрични Фризура Машина Мажите Батерија Брада Отстранување Хлапак Жилет BT-113 Свеж Со попуст
NuMe Професионални Пареа Straighteners брзо губење на straightener Керамички Пареа Рамен Железо Коса Зацврстување Железо За Свеж Со попуст
NuMe Професионални Пареа Straighteners брзо губење на straightener Керамички Пареа Рамен Железо Коса Зацврстување Железо За

Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информа

DEN 1905.00 3341.76
Професионални Коса Curler Железо Ролки Керамички Виткање на Косата Песна Стапче LCD Дисплеј Коса Кадрава Железо Поколеба Моден Свеж Со попуст
2017 Вистински Црна Керамички Виткање На Косата Железо Бран Машина Про Спирала Curlers Ролки Стапче Стил Алатки Lcd Фризерски Свеж Со попуст
професионални IPX7 перат бебе коса clipper вакуум помалку неред деца hairdress тример бебе апсорбира косата baber алатка Свеж Со попуст
професионални IPX7 перат бебе коса clipper вакуум помалку неред деца hairdress тример бебе апсорбира косата baber алатка

професионални IPX7 перат бебе коса clipper вакуум помалку неред деца hairdress тример младата косата baber алаткава

DEN 1847.00 2198.40