Freeshipping 2 Единица 1000W RGB LED Strobe Светлина 3 Боја Професионални Strobe Осветлување Фаза Партија Бар Музика Активни CE, ROHS

Freeshipping 2 Единица 1000W RGB LED Strobe Светлина 3 Боја Професионални Strobe Осветлување Фаза Партија Бар Музика Активни

DEN 22944.00

Свеж

Во магацинот


Спецификација за производ :
Напон : AC100 V-220 V
Моќност : 1000 W
DMX канали : 2/7/12 канали
Боја емитуваат : RGB 3 IN1 боја мешање
Производ гаранцијата време : 1 година
Пакување начин : картонска кутија

Тип На Објект: Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име: GIGERTOP
Стил: DMX Фаза Светлина
Повод: Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На: TP-S1000RGB
Напон: 90-240V
моќност: 1000W
Име на производ: 1000W RGB led strobe светлина
Напон: AC100V-220V
моќност: 1000W
Боја емитуваат: RGB 3in1 боја мешање
Контрола на начин: DMX/Auto/Звук
DMX канали: 2/7/12 канали
сертификација: CE, ROHS
DMX OUT Приклучок: 3pin/5pin
Место на Потекло: Гуангжу Град
Начин на пакување: картонска кутија

Додатоци на производи

12W RGB Звук Actived Автоматско Ротирање LED Музика Фаза Светла Диско Strobe Светлина Кристал Магијата Топката Светлина за DJ Свеж Со попуст
12VDC 3А Напојување Возачот Одбор за 3,5 W 445nm 450nm Сина Ласерски Диоди LD Свеж
12VDC 3А Напојување Возачот Одбор за 3,5 W 445nm 450nm Сина Ласерски Диоди LD

12 VDC 3А Напојување Возачот Одбор за 3,5 W 445nm 450nm Сина Ласерски Диоди LD12vdc напојување возачот за 200mw3.5 w виолет

DEN 703.68
Laserland 3380 Focusable 0.8 W 1.6 W 2.4 W 980nm IR Инфрацрвените Ласерски Диоди Модул w/TTL Свеж Со попуст
Laserland 3380 Focusable 0.8 W 1.6 W 2.4 W 980nm IR Инфрацрвените Ласерски Диоди Модул w/TTL

Focusable 0.8 W 1.6 W 2.4 W 980nm Инфрацрвените Ласерски Диоди МодулСпецификацијаМодел 980 MD1.6 WИзлезна Моќност 0.8 w 1.6 W 2

DEN 5387.00 5387.04
ТУЃО Нови 96 Модели RGB Мини Ласерски Проектор Светлина DJ Диско Партија Музика Ласерски Фаза Осветлување Ефект Со Сини LED Свеж Со попуст
9*21mm 650nm 1mW 5mW 10mW Линија Крстот Црвени Ласерски Диоди Модул 88 degeree DC 3V Свеж Со попуст
9*21mm 650nm 1mW 5mW 10mW Линија Крстот Црвени Ласерски Диоди Модул 88 degeree DC 3V

Може да се врати во оригиналниот пакет да ни.Ние ќе ви помогне во секој можен царинските работи според в

DEN 332.00 332.16
532nm 20mw 5 во 1 Зелени Ласерски Покажувач Пен w/5 видови на Ѕвезда Pattenrs Свеж
532nm 20mw 5 во 1 Зелени Ласерски Покажувач Пен w/5 видови на Ѕвезда Pattenrs

532nm 20mw 5 во 1 Зелени Ласерски Покажувач ПенКарактеристики : Излезна Моќност : 20mwБранова должина : 532nmДимен

DEN 400.80
Бесплатен превозот 12 Парови 3 Pin XLR DMX512 Сигнал Кабел Конектор Машки&Женски Приклучок за XLR фаза осветлување Свеж Со попуст
Бесплатен превозот 12 Парови 3 Pin XLR DMX512 Сигнал Кабел Конектор Машки&Женски Приклучок за XLR фаза осветлување

Бесплатен превозот 12 Парови 3 Pin XLR DMX512 Сигнал Кабел Конектор Машки&Женски Приклучок за XLR фаза осветлува

DEN 1189.00 1382.40
18*45mm 5.6 mm Ласерски Диоди Домување w/ 650nm Пластични Леќи Свеж
18*45mm 5.6 mm Ласерски Диоди Домување w/ 650nm Пластични Леќи

Спецификација : Излезна Моќност НеБранова должина 630 68 0nmFocusable ДаМатеријал и Боја МеталЛеќа Со Пластичн

DEN 78.24
18leds 25W AC 90-240V ЛЕР Фаза Ласерски трепкачко Светло DJ Par RGB ПАРТИЈА Диско/Семејство DJ Висока Моќност со Професионална+ Свеж Со попуст
USB DMX DMX 512 DMX контролор Фаза осветлување контролер поддршка Daslight Lightjockey Sunlite Suite и така натаму Свеж
USB DMX DMX 512 DMX контролор Фаза осветлување контролер поддршка Daslight Lightjockey Sunlite Suite и така натаму

П7 : SDкартичката е вметната ,но зелена е вклучено, црвеното е исклучено, покажува КОМПЈУТЕРUSB статус не мо

DEN 5040.00
Безжични апликации! Новодојдени 2.4 G Безжична DMX 192Channel конзола компатибилност Безжична DMX512 МИНИ Ресивер Контролер Свеж Со попуст
5pcs 0813 1mW 650nm 3VDC Focusable Црвени Ласерски Диоди Точка Модули Свеж
5pcs 0813 1mW 650nm 3VDC Focusable Црвени Ласерски Диоди Точка Модули

Пред носење на некои ласерски DIY активности, ве молиме да прочитате за технички информации првиот и зашт

DEN 479.04
Супер осветленост метар цена 2mm Страна сјај пластични оптички влакна за декорација осветлување Свеж
Супер осветленост метар цена 2mm Страна сјај пластични оптички влакна за декорација осветлување

Име На Производ : Транспарентен Цврсто јадро Униформа Страна сјај пластични Оптички влакна ( Супер осве

DEN 51.36
6mm Станот-Конвексни Зрак Collimation Стаклена Леќа 532nm Зелена 650nm Црвени Ласерски LD Свеж
6mm Станот-Конвексни Зрак Collimation Стаклена Леќа 532nm Зелена 650nm Црвени Ласерски LD

дијаметар : 6mm материјал : k9 стакло fl : 25мм пакет : еден компјутер (бесплатен превозот од втор еден) за испо

DEN 48.00
MOKA евтини цена 8Pcs/Многу Посебни Фаза FX CO2 Авион Машина еден цевка Фаза Cryo CO2 Топ Авион Машина мини CO2 ефекти Свеж
MOKA евтини цена 8Pcs/Многу Посебни Фаза FX CO2 Авион Машина еден цевка Фаза Cryo CO2 Топ Авион Машина мини CO2 ефекти

П : Како можам да ги пратите мојата цел?A : ние брод По ред надвор, нашите професионални услуги на клиентит

DEN 60672.00
2017 најновите 200W led движи главата зрак место светло 3 во 1 предводена gobo проект за бар Свеж
2017 најновите 200W led движи главата зрак место светло 3 во 1 предводена gobo проект за бар

Популарната фаза осветлување 200 W led 3 во 1 зрак движи главата миење место светло за свадбаSpecificate;Напојува

DEN 51360.00
OD7+ Eyepatch Очила Ласерски Заштита на Безбедноста Очила IPL Убавина Нерѓосувачки челик Свеж
OD7+ Eyepatch Очила Ласерски Заштита на Безбедноста Очила IPL Убавина Нерѓосувачки челик

OD7+ Eyepatch Очила Ласерски Заштита на Безбедноста Очила IPL Убавина Нерѓосувачки челик1 Козметички пациенто

DEN 1279.68
Масти Зрак 532nm Зелена 50mW Ласерски Диоди Модул ѓ КТВ Бар DJ Фаза Осветлување Свеж
Масти Зрак 532nm Зелена 50mW Ласерски Диоди Модул ѓ КТВ Бар DJ Фаза Осветлување

Купувачот плаќа и начини за превозот, ако некој производ е вратени ако можете да го искористите во отвор

DEN 968.16
Оптички Влакна Светла Здолниште Страна Сјај Оптички Влакна Кабел 3.0 mm Дијаметар од 5 Метри Оптички Влакна Осветлување Автомобил Свеж Со попуст