FUMAT Обоено Стакло Ѕид Светилки Барок Светлина Тела Ѕид Sconces За Дневна Соба Огледало Пред Светилка Ноќни LED Светла Ѕид

FUMAT Обоено Стакло Ѕид Светилки Барок Светлина Тела Ѕид Sconces За Дневна Соба Огледало Пред Светилка Ноќни LED Светла Ѕид

15 %

DEN 4551.00

DEN 5354.40

Свеж

Во магацинот


Забележи # Во Aliexpress.com не може да пребарувате клучен збор "тифани" сега. Бидејќи веб-сајт мора да се заштити Тифани Накит права и интереси. Pls да пребарувате # FUMAT стакло светилка # наместо #Тифани Светилка# Благодарам.
Предмет Тип : Ѕид Светлина Тела
Материјал : Метал,Стакло
Стил : Тифани
Извор на светлина : led
База Тип : E27*1
Моќност : 40 W*1
Светилка Големина : Кол : 20 см*H : 26 см
Големината на абажур : Кол : 20 см*H : 14 см
Напон : 110 V-130 V 220 V-240 V
Боја : Како на сликата
Гаранција : 1 година
Пакет Тежина : 3 kg
Се одговара за : Спална соба, Дневна соба,
Студија соба, ходник и така натаму.
Плаќање
Банкарски Трансфер,Western Union,T/T,И така натаму.
Испорака
*Брод во светот од Њујорк со USPS / Федекс, и од Кина од DHL, UPS-от,ТНТ, EMS и така натаму.
* Купувачот е одговорен за сите применливи царината, на увозни давачки, и VATs. Ако имате било какви прашања,
ве молиме потврдете со вашиот царински пред да купите.
*Ние може да го прогласам за пакет со пониска вредност
Услови
*30days. гаранција од купените датум. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на неисправни објект.
*Ние ќе им понуди замена, reshipment, или наплата за да бидете сигурни дека сте 100% задоволни ако сте примиле неисправни или погрешен точка .објектот е оштетен за време на транзитот или неисправни објектот не е како што е опишано
*Се врати ставки треба да содржи оригиналното пакување и сите додатоци.
*Ве молиме контактирајте со нас, доколку постои било каков проблем со производот. Ние сме тука да ви помогне & решавање на сите прашања.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек
Ако сте незадоволни од било која причина,plese ни даде МОЖНОСТ ДА се НАПРАВАТ НЕШТАТА ПРАВО пред
ќе остави негативни/неутрален повратни информации. Star-резултати се многу важни .

Тип На Објект: Ѕидни Светилки
сертификација: УЛ,CE,CCC
Напон: 220V,110V,90-260V
Извор На Енергија: AC
Примена: Бања
Тело Материјал: Стакло
Употреба: празник
База Тип: E27
Гаранција: 1 година
Бренд Име: FUMAT
Техника: Помина мелење
Извор На Светлина: LED Светилки
Е Светилки Вклучени: Yes
Број На Модел На: Ѕидот Светлина Тела CH303
Сенка Тип: Обоено стакло
Материјал: Стакло Камен
Карактеристики: Обоено стакло
Инсталација Тип: Монтажа На Ѕид
Сенка Ветер: Надолу
Осветлување Област: 5-10square метри
Боја На Каросеријата: Портокал
Е dimmable: No
Стил: Арт Деко
Број на извори на светлина: 1
Тип На Прекинувач: не вклучувајќи
Тип На Објект: Стакло ѕид светилка
Стил: Тифани обоено стакло ѕид светилки
Функција: Европски стил барок ѕид светилка sconce
Материјал: стакло и метал
Напон: 110-130V 220-240V
Извор На Светлина: E27 топло бела led
најдобро за: Дневна соба и кревет ѕид светилка
Занает: Рачно изработени
Нарачана: Yes
оригиналниот: Кина

Додатоци на производи

Horsten Креативни Модерната LED Табела Светилка Уметност Декорација Едноставна Маса Маса Светло во Спалната соба Ноќни Ламби Свеж Со попуст
AC85-265V/12V/24V 2W Надземни Led Ѕид Светилка За кревет Со Приклучок Во Свеж
AC85-265V/12V/24V 2W Надземни Led Ѕид Светилка За кревет Со Приклучок Во

5 mEmitte боја : бела 60006500k) ( / топло бела( 30003200k) / netural бела(4200k)Приклучок;со ЕВРОТО,САД,велика БРИТАНИЈА,АУ при

DEN 360.00
Топла Далечински Управувач USB Полнење LED Ноќ Светлина Топол Воздух Балон Батерија Ѕид Светилка Лустерот Светла Деца Бебето Свеж Со попуст
Сензор за движење LED Ноќ Светлина ПИР Магнетно Коло ПРЕДВОДЕНА од Кабинетот Ѕид Светилка Светлина налепница Со 3AAA Батеријата Свеж Со попуст
ноќ светлина за деца Заштеда на Енергија led светло круг led Dimmable атмосфера интелигентни светлина ac 110v 220v 240v led Свеж Со попуст
ноќ светлина за деца Заштеда на Енергија led светло круг led Dimmable атмосфера интелигентни светлина ac 110v 220v 240v led

ноќ светлина за деца Заштеда на Енергија led светло круг led Dimmable атмосфера интелигентни светлина ac 110v 220v 24

DEN 86.00 86.40
AC85-265V Модерна Ѕид Светилки Железо 10W Sconce Спалната соба Ноќни Applique Murale Топло Бела LED Ѕид Светилка Скалите Aisle Свеж Со попуст
AC85-265V Модерна Ѕид Светилки Железо 10W Sconce Спалната соба Ноќни Applique Murale Топло Бела LED Ѕид Светилка Скалите Aisle

Следните предмети повеќе од 50% попуст : Карактеристики : Светилка тело е направен од чист Алуминиум, поли

DEN 1488.00 2976.00
Модерната LED Ѕид Светилка За Бања Спалната соба 12W Ѕид Sconce Бела Затворен Осветлување Светилка глобална напојување за AC100-265V Свеж Со попуст
Ретро Американски огледало пред светилка растеглив бања светлина хотел бар ресторан шминка светлина бронза Свеж Со попуст
Ретро Американски огледало пред светилка растеглив бања светлина хотел бар ресторан шминка светлина бронза

1, во Светот Превозот, Капка Превозот на Располагање (Освен некои земји или посебно место);2, Испорака Мет

DEN 1932.00 3167.04
led Ноќ Светлина печурки светилка Кревет Соба на Ноќ Спие Светилка ЕУ/САД plug заштеда од 1,5 w Свеж Со попуст
led Ноќ Светлина печурки светилка Кревет Соба на Ноќ Спие Светилка ЕУ/САД plug заштеда од 1,5 w

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме оставете порака за да ми кажете што plug дали сакате.Спецификација : Име : печурки ноќ

DEN 160.00 168.00
HOTOOK RGB DMX Подводни Помали Ѕид монтирани LED базен светла базен басен за Базени и Бањи + DMX512 Контролер + Напојување за Свеж Со попуст
HOTOOK RGB DMX Подводни Помали Ѕид монтирани LED базен светла базен басен за Базени и Бањи + DMX512 Контролер + Напојување за

Далечински Контролер може да се реализира долги далечински управувач и промена на работата.Внатрешни ф

DEN 16373.00 18192.00
YooE Затворен 2W 4W 6W 8W LED Ѕид Светилки AC100V/220V Алуминиум ги Красат Ѕид Sconce спалната соба LED Ѕид Светлина Свеж Со попуст
YooE Затворен 2W 4W 6W 8W LED Ѕид Светилки AC100V/220V Алуминиум ги Красат Ѕид Sconce спалната соба LED Ѕид Светлина

Производ параметри : Име на Производ : LED Ѕид Светилка моќ : 2 W / 4 W / 6 W / 8 W Извор на Светлина : Epistar LED Чипови,

DEN 361.00 475.20
Модерната Сјај Кристал Led Ѕид Lamp, Chrome Метал Спалната Соба Led Ѕид Светла Тела Трпезарија Ѕид Светлина Foyer Led Ѕид Sconce Свеж Со попуст
Креативни Изгрејсонце Аларм Дигитален LED Време Дисплеј Утро се Будам Аларм Часовниците Ноќ Светлина Десктоп Покрај Светилка Свеж Со попуст
ПИР Детектор на движење+ сензор за Светло led скалило светлината led инфраред човечкото тело индукција светилка вдлабнати чекори Свеж Со попуст
5M/10M 100 Led диоди Водоотпорен Бакарна Жица LED String Светлина 3AA Батерија Управувана Самовила String Светла Надворешна Свеж Со попуст
5M/10M 100 Led диоди Водоотпорен Бакарна Жица LED String Светлина 3AA Батерија Управувана Самовила String Светла Надворешна

* Работи на 3 АА Батерии (НЕ се вклучени) * 50 / 100 Висок Квалитет Led диоди * Избор : Топло бела / Ладно Бела / Мул

DEN 183.00 215.52
Umeiluce Бесплатен Превозот LED Ѕид Светилка Ѕид Sconces Дизајнер Осветлување Правоаголник Алуминиум Живеење Кревет Соба по Свеж Со попуст
Висок Ходникот ѕид sconce Модерните Големи кристал ѕид светилки 110-240V Новина E14 Led Сијалица Рака Плетени професионално Свеж Со попуст
Симпатична Боксер Куче Ноќ Светлина Бебето Животно Led Светла Табела Светилки За Дома Декор Промотивни Подароци За децата Свеж Со попуст
Дома декор Ѕид Светилка L40/50/60/70cm LED Огледало Светилка за Тоалет/Бања/Спална соба/Дневна Соба Ѕид Светла 85-265VAC суета Свеж Со попуст
YooE 6W Внатрешна LED Ѕид Светилка AC110V/220V ги Красат Ѕид Sconce Ладно / Топло Бела Спалната соба Читање LED Ѕид Светлина Свеж Со попуст
YooE 6W Внатрешна LED Ѕид Светилка AC110V/220V ги Красат Ѕид Sconce Ладно / Топло Бела Спалната соба Читање LED Ѕид Светлина

Информација за производот : Име на Производ : LED Ѕид Светилка Моќност : 6 W Извор на Светлина : 6pcs Epistar LED Чип

DEN 918.00 1147.20
Ретро Едноставна Европската Класична Железо, Стакло Led E14*2/3/4 Глави Огледало Светлина За Бања Кабинет Спалната Соба Водоотпорен Свеж Со попуст
1.5 W LED Вдлабнати Светлина Пат Патот Скали Чекор Ѕид Градина Затворен Отворено Светилка M126 топла продажба Свеж Со попуст
1.5 W LED Вдлабнати Светлина Пат Патот Скали Чекор Ѕид Градина Затворен Отворено Светилка M126 топла продажба

Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите Јас разбирам дека сте загрижени за

DEN 140.00 155.52
Златни сребрени црни алуминиумски огледало пред светлината led бања светилка за на доградба на акрилни ѕид кабинет sconce 110V Свеж Со попуст
Нови D28cm LED Ѕид Светилки Модерна Едноставна Спалната соба Sconce Светлина Затворен Кујна, Дневна Соба и Ходникот Осветлување Свеж Со попуст