Висок Квалитет Зголеми Конвертор Чекор-up Модул за Напојување 600W DC-DC 10V-60V да 12V-80V NG4S

Висок Квалитет Зголеми Конвертор Чекор-up Модул за Напојување 600W DC-DC 10V-60V да 12V-80V NG4S

30 %

DEN 576.00

DEN 823.68

Свеж

Во магацинот


Висок Квалитет Зголеми Конвертор Чекор-up Модул за Напојување 600 W DC-DC 10 V-60 V да 12 V-80 V NG4 S Карактеристики : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет на НОВИ DC-DC 600 W 10-60 V до 12-80 V Зголеми Конвертор Чекор-up Модул Автомобил Напојување Спецификации : Влезен напон : 10 V -60 V Текст на струјата : Максимум текст струја на 15 A Излезен напон : 12 V -80 V континуирано прилагодливи Излез тековната : максимална излезна струја од 10 A ( прилагодливи ) Излезна моќност : ефективна моќност P = влезен напон V * 10 A Конверзија ефикасност : до 95% ( влезен напон, струја; излезниот напон и струја влијание на конверзија ефикасност ) Краток спој заштита : Осигурач Нето Тежина : 272g Големина : 82*61*60mm Боја : Црно-Зелен Пакет се Вклучени : 1 x Зголеми Конвертор Чекор-up Модул

Тип: DC/DC Конвертори
Број На Модел На: !!ZC22400
Големина: 82*61*60mm
Тежина: 272g
Влезен Напон: 10V -60V
Излезниот Напон: 12V -80V континуирано прилагодливи
Излезна Струја: максимална излезна струја од 10A ( прилагодливи )
is_customized: Yes
Бренд Име: ACEHE

Додатоци на производи

DIANQI прекинувач за напојување единица 60W 24V 12V 5V моќ suply мини големина din led ac dc конвертор ms-60-24 MS-60-5 MS-60-12 Свеж
DIANQI прекинувач за напојување единица 60W 24V 12V 5V моќ suply мини големина din led ac dc конвертор ms-60-24 MS-60-5 MS-60-12

5 KVACИзолирани отпорI / PО / P,I / PFG,O / PFG : 100 ohms / 500 VDCFitstandardБезбедност стандардОдговара UL1012EMC стандардво согла

DEN 259.20
Оригиналниот Значи И GST90A24-P1M 90W 24V 3.75 AC/DC високо сигурен Ниво VI Meanwell зелена површина Адаптер Свеж Со попуст
Оригиналниот Значи И GST90A24-P1M 90W 24V 3.75 AC/DC високо сигурен Ниво VI Meanwell зелена површина Адаптер

Оригиналниот Значи И GST90 A24P1 M 90 W 24 V 3.75 AC / DC високо сигурен Ниво VI Meanwell зелена површина АдаптерПрименаНаш

DEN 1164.00 1353.60
75W Buck Конвертор/Автомобил DC Адаптер 60V(8V~75V) да 5V 15A Чекор Надолу Напон RegulatorPower Снабдување Модул/Возач Модул Свеж
Бесплатен превозот 10pc 0630 SMD inductors 4.7 УХ Моќ inductor 4R7 inductance 7*7*3ММ Свеж Со попуст
Бесплатен превозот 10pc 0630 SMD inductors 4.7 УХ Моќ inductor 4R7 inductance 7*7*3ММ

Услуга На КлиентитеПЛАЌАЊЕ1.Aliexpress поддржува Виза , Boleto , Master Card ,Маестро Дебитна Картичка ,Western Union,Webmoney,QIWI

DEN 135.00 144.96
5V 3А НИ Plug AC DC Адаптер 5 Volt 3Amp Адаптер, AC 100-240V на Текст за да DC 5V излез, 5.5 мм x 2.1-2,5 mm џек големина Ѕид Свеж Со попуст
5V 3А НИ Plug AC DC Адаптер 5 Volt 3Amp Адаптер, AC 100-240V на Текст за да DC 5V излез, 5.5 мм x 2.1-2,5 mm џек големина Ѕид

5 V 3А НИ Plug AC DC Адаптер 5 Volt 3 Amp Адаптер, AC 100240 V на Текст за да DC 5 V излез, 5.5 мм x 2.12,5 mm џек големина Ѕид Приклу

DEN 119.00 135.36
DIANQI Din железнички напојување 60w 24V моќ suply 24v 60w ac dc конвертор д-р-60-24 добар квалитет на ОЕМ Свеж
DIANQI Din железнички напојување 60w 24V моќ suply 24v 60w ac dc конвертор д-р-60-24 добар квалитет на ОЕМ

Бран & бучава се мери во 20 MHz на проток со користење на 12" извртени паржица прекинат со 0.5 Еден0~2 Ако не сте

DEN 371.52
2.1*5.5 мм DC Моќност џек Приклучок 12V RGB LED Лента Светлина Конектор 5.5x2.1 мм Адаптер 10pcs Свеж Со попуст
2.1*5.5 мм DC Моќност џек Приклучок 12V RGB LED Лента Светлина Конектор 5.5x2.1 мм Адаптер 10pcs

Должина : Околу 28cm / 11"Материјал : Пластични+ МеталDC 5.5 X 2.1 mmЦрвена за позитивни, црна за негативниСе кори

DEN 106.00 117.60
2000W 3000W 4000W Автомобил Моќ Инвертер Конвертор DC 12V На AC напон 220V 50 HZ Целосна Заштита AC Инвертор USB Адаптер за Свеж
2000W 3000W 4000W Автомобил Моќ Инвертер Конвертор DC 12V На AC напон 220V 50 HZ Целосна Заштита AC Инвертор USB Адаптер за

UKC 2000 W 3000 W 4000 W Автомобил Моќ Инвертер Конвертор DC 12 V На AC напон 220 V 50 HZ Целосна Заштита AC Инвертор USB Адапт

DEN 5520.00
AC-DC Префрлување Напојување 110V/220V да 3.3 V 700mA Buck Конвертор Регулирани Свеж Со попуст
AC-DC Префрлување Напојување 110V/220V да 3.3 V 700mA Buck Конвертор Регулирани

ACDC Префрлување Напојување 110 V / 220 V да 3.3 V 700m A Buck Конвертор РегулираниДетали за производот : Модул Својст

DEN 90.00 105.60
AC-DC 12V 2.5 Префрлување Напојување Одбор го Замени Поправка Модул 2500MA Свеж
AC-DC 12V 2.5 Префрлување Напојување Одбор го Замени Поправка Модул 2500MA

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Specifciations : 1 Влез : 100240 V 5060 Hz 2 Излез : 12 V 3 Излезна Струја : 2500 MA Функц

DEN 120.96
1x HLK-PM01 AC-DC напон 220V да 5V Чекор Надолу Напојување на Модулот Домаќинство Switch VEB73 P30 Свеж Со попуст
1x HLK-PM01 AC-DC напон 220V да 5V Чекор Надолу Напојување на Модулот Домаќинство Switch VEB73 P30

Карактеристики на производот : ултратенок, subminiature полн напон на текст (90 ~ 264 vac) Ниска бран и ниско ниво на

DEN 112.00 186.24
Aiyima Високо-моќ Sendust inductance 45uh 80A Магнетните Серпентина Inductor За Моќ Фреквенција синусен облик Инверторот 1000-2000W Свеж
10pcs L7808CV TO220 L7808 ДА-220 8V 7808 Три-терминал напонски регулатор на напојување цевка triode Бесплатен превозот Свеж
10pcs L7808CV TO220 L7808 ДА-220 8V 7808 Три-терминал напонски регулатор на напојување цевка triode Бесплатен превозот

10pcs L7808 CV TO220 L7808 ДА220 8 V 7808 Тритерминал напонски регулатор цевка triode Бесплатен превозот Купи повеќе колич

DEN 76.80
Новите 7+15p 22pin SATA машки да IDE PATA 40Pin Женски JM20330 адаптер од SATA-IDE картичка Свеж
Новите 7+15p 22pin SATA машки да IDE PATA 40Pin Женски JM20330 адаптер од SATA-IDE картичка

start Isv Module Wrap12140end Isv Module Wrap12140Опис : Compatibale со : Windows 98 / 98 SE / ME / 2000 / XP / Win 7 32bit / 64bitОдговара за 40pin IDE уред, како ш

DEN 123.36
Оригинални нови CYM1 тенок филм фино штелување capacitor променлива capacitor 3~18pf tunable capacitor film dielectric Свеж Со попуст
Оригинални нови CYM1 тенок филм фино штелување capacitor променлива capacitor 3~18pf tunable capacitor film dielectric

Нашата продавница за управување со производи вклучувајќи : potentiometer, switch, сензор, спојување, приклучок, пр

DEN 324.00 340.80
LED 12-24V Двојна USB Порт Автомобил Напојување Адаптер Приклучок Свеж
LED 12-24V Двојна USB Порт Автомобил Напојување Адаптер Приклучок

start Isv Module Wrap12140end Isv Module Wrap12140Опис : Краток спој / прегреат заштита.Водоотпорен dustproof материјал може да се к

DEN 153.12
10pcs L7812CV TO220 L7812 ДА-220 12V 7812 Три-терминал напонски регулатор на напојување цевка triode Бесплатен превозот Свеж
10pcs L7812CV TO220 L7812 ДА-220 12V 7812 Три-терминал напонски регулатор на напојување цевка triode Бесплатен превозот

10pcs L7812 CV TO220 L7812 ДА220 12 V 7812 Тритерминал напонски регулатор цевка triode Бесплатен превозот Купи повеќе колич

DEN 61.44
AC-DC 12V 2.5 Префрлување Напојување Одбор Одбор го Замени Поправка Модул 2500MA Текст 100-240V 50-60Hz Свеж Со попуст
AC-DC 12V 2.5 Префрлување Напојување Одбор Одбор го Замени Поправка Модул 2500MA Текст 100-240V 50-60Hz

Specifciations : 1 Влез : 100240 V 5060 Hz 2 Излез : 12 V 3 Излезна Струја : 2500 MA Функција : Преку Напон / Текот Тековната / Крат

DEN 123.00 157.44
DC-DC Buck Конвертор 5V-40V за 1.2-36V 8A 200W Прилагодливи Чекор Надолу Моќ Модул Свеж Со попуст
DC-DC Buck Конвертор 5V-40V за 1.2-36V 8A 200W Прилагодливи Чекор Надолу Моќ Модул

Материјал : Електрични компоненти Боја : Видете слики Size : Види на сликата Бр мало пакет Количина : 1 Pc Заб

DEN 163.00 181.44
DIANQI MDR-100 12V 5V 15V 24V 36V 48V 100W Din Железнички напојување ac-dc возачот Трансформатори за LED Лента Светлина 110V Свеж Со попуст
DIANQI MDR-100 12V 5V 15V 24V 36V 48V 100W Din Железнички напојување ac-dc возачот Трансформатори за LED Лента Светлина 110V

Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија ОПСЕГ4.42 KgСЕ

DEN 1056.00 1320.00