BECOLA Хром Водопад тапа Личност бања Единствена славина се справи со една дупка допрете ладна и топла вода миксер

BECOLA Хром Водопад тапа Личност бања Единствена славина се справи со една дупка допрете ладна и топла вода миксер

49 %

DEN 3393.00

DEN 6652.32

Свеж

Во магацинот


Меѓународните Купувачи, ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.

Тип: Слив Чешми
Тежина На Пакет:
Тапа Планината: Една Дупка
Тип: Керамичка Плоча Гајтанот
Бренд Име: becola
Вентил Core Материјал: Керамички
Стил: Класичен
Топли И Ладна Вода: Yes
Број на Рачки: Една Рачка
Инсталација Тип: дек монтирани
Површински Третман: Полиран
Стил: Единствен Носител На Една Дупка
Број На Модел На: BR-10004A
Соодветно место: Бања/Тоалетот
Инсталација Тип: дек монтирани
is_customized: Yes

Додатоци на производи

Туш Вртливата Главата Адаптер за Заштеда на Вода Допрете Aerator Конектор Diffuser Филтер Aerator Тапа Млазницата Кујна додатоци Свеж Со попуст
Двојна рачка плоштадот бања црна тапа миксер тапа Допрете три дупка ни Слив Миксер Топла И Ладна Вода за Миење Тапа MJ06113H Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот Месинг Бакар Машина За Перење Мали Тапа Допрете, Мали Вода Допрете,Хром Финиш Тапа, Една Ладна Вода, Трговија Свеж Со попуст
Круг Шише Стапица Цинк Легура Слив Потоне Отпад Истекува P-СТАПИЦА за Полнење Полиран Хром Свеж Со попуст
Круг Шише Стапица Цинк Легура Слив Потоне Отпад Истекува P-СТАПИЦА за Полнење Полиран Хром

Овие трошоци се купувачот ' s одговорност Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем.Ако ви треба НИ 3

DEN 995.00 1092.96
KEMAIDI НИ Бања Тапа Полиран Хром Топли и Ладни Миксер Чешми Водопад Вода Една Рачка Палубата Монтирани Слив Чешми Допрете го Свеж Со попуст
360 Ротирате Вртливата Тапа Млазницата Филтер Адаптер За Заштеда На Вода Допрете Aerator Diffuser Свеж Со попуст
360 Ротирате Вртливата Тапа Млазницата Филтер Адаптер За Заштеда На Вода Допрете Aerator Diffuser

Опис : Вртливата кујнски мијалник и туш со вода за заштеда на апликации 2 Положба на Главата со извлекува

DEN 42.00 49.92
Нови Пристигнување Уникатен Дизајн Луксузни Бања Потоне Тапа Производ Златна Плоча Заврши Една Дупка Злато Тапа 12L/Мин Слив Свеж Со попуст
Солидна Месинг Бања Тоалетот Потоне Pop-Up Мозоци Со/Без Overflow Злато Заврши бања делови тапа додатоци Свеж Со попуст
Солидна Месинг Бања Тоалетот Потоне Pop-Up Мозоци Со/Без Overflow Злато Заврши бања делови тапа додатоци

DesciptionМатеријал : МесингКрај : PVDЗлатен / Chrome / Црна / БронзаПакет вклучува : 1* КОМПЈУТЕРИ Потоне PopUP Мозоци

DEN 734.00 806.40
BAKALA Модерен Хром или Црни или Бели Двојно се справува Bain или Кујна Миксер Допрете Една дупка Поставена славина Свеж Со попуст
ПВЦ Потоне Затка на Мозоци Plug Кујна Хром Прстен Слив Перење Свеж Со попуст
ПВЦ Потоне Затка на Мозоци Plug Кујна Хром Прстен Слив Перење

Карактеристики : Кујнски мијалник вода shutoff приклучок, приклучок за приклучување адсорпција, за повеќет

DEN 42.00 53.28
Бања змија тапа chorme една дупка тапа слив кран слив допрете потоне допрете миксер тапа класичен стил слив миксер допрете QC988 Свеж Со попуст
Mayitr Автоматски Сензор Слив Чешми Бања Потоне Тапа Ладна Вода Тапа Допир Вода Допрете Рацете Слободни Висок Квалитет Свеж Со попуст
Дома Хром Полиран Слив Потоне Тапа Проток на Вода Месинг Diverter за Бања, Кујна Вода Допрете Филтер за Вентил Spout M22 X M24 Свеж Со попуст
Дек Монтирани Слив Тапа Три Дупки Двојно Се Справува Со Широка Бања Потоне Тапа Антички Месинг Заврши Миење Слив Миксер Допрете Свеж Со попуст
140mm 5 Кујнски Мијалник Кошница Цедилка w Корица (Нерѓосувачки Челик (304) Свеж
140mm 5 Кујнски Мијалник Кошница Цедилка w Корица (Нерѓосувачки Челик (304)

Спецификација : Име На ПроизводПотоне Цедилка СетГлавната БојаТон Сребро.Главен МатеријалНе ' Рѓосувач

DEN 575.04
Моден порцелан, керамика контра врвот бања тоне се мијат слив Свеж Со попуст
Моден порцелан, керамика контра врвот бања тоне се мијат слив

Објектот Мода порцелан, керамика контра врвот бања тоне се мијат слив Големина Кол.40~42cmx H15~16cm Материјал P

DEN 4540.00 4540.32
WASOURLF слив миксер палубата монтирани солидна месинг допрете за заштеда на вода тапа хром плоча црна бронза бања модерен дизајн Свеж Со попуст
Frap Високо-квалитетни Месинг Една Дупка Бања Слив Чешми Топла и Ладна Вода Миксер Допрете+2 парчиња Црева F1070 Свеж Со попуст
Канализација Розово Злато Солидна Месинг Бања Тоалетот Тапа Брод Суета Потоне Pop-Up Мозоци Затка Со Преливник Додатоци HJ-0618E Свеж Со попуст
Ретро Дизајн Топла И Ладна Вода Миксер Потоне Допрете Еден Справи Со Хром Четка Никел Црна Кујна Славина Се Повлече Од Кујната Свеж Со попуст
Бања сокриени тапа ѕид монтирани миксер тапа Допрете Германија стил Ѕид Монтирани Слив Миксер Топла И Ладна Вода за Миење Тапа Свеж Со попуст
Dofaso бања палубата монтирани бања туш миксер Када Слив Потоне Месинг Миксер Допрете 5 КОМПЈУТЕРИ када тапа бања spout Свеж Со попуст
Beelee Bathromm Потоне Солидна Месинг Тапа Миксер Слив Тапа Брод Допрете,СЛОБОДАНКА/Chrome/ Бранеа Никел Свеж Со попуст
Beelee Bathromm Потоне Солидна Месинг Тапа Миксер Слив Тапа Брод Допрете,СЛОБОДАНКА/Chrome/ Бранеа Никел

СпецификацијаКарактеристики : Креативен ДизајнИнсталација Тип : CentersetИнсталација Дупки : Еден ДупкаБро

DEN 1362.00 2232.96
Бања рака туш вентил агол водовод запре агол тапа додаток bathroon агол вентил месинг проток на вода за контрола на агол Свеж Со попуст
НОВИОТ Пумпа за Вода Изгледа Стил Бања Еден Справи со Тапа Антички Црвено Бакар Чешми Бања Слив Миксер Потоне Допрете lnf045 Свеж Со попуст