Yibuy 30мм X 2m Гитара Превземање на Бакарна Фолија Emi Оклопна Лента

Yibuy 30мм X 2m Гитара Превземање на Бакарна Фолија Emi Оклопна Лента

27 %

DEN 136.00

DEN 186.72

Свеж

Во магацинот


Yibuy 30мм X 2m Гитара Превземање на Бакарна Фолија Emi Оклопна Лента
Бакарна Фолија Лента Бакарна Фолија Поправка На Лента Фолија Лента Бакарна Фолија Оклопна Лента Фолија Поправка На Лента
Објектот е боја може да бидат различни од сликата, бидејќи на аберации
30мм X 2 M БАКАРНА Фолија EMI Заштитен Штит Лента
Само лепило бакар shield фолија. Одлично за грбот на pickguard и заштитен шуплини
Мора да имаат за елиминирање на електрични потпевнувам и бучава
Бакарна фолија emi(Електромагнетни пречки)оклопна лента
Не само shield својата гитара pickguard или контрола празнина сам,мора да shield сето тоа
Бренд име : Yibuy
Пакет Содржина :
1 x 30мм x 2 M Бакарна Фолија Лента

Бренд Име: Yibuy
Број На Модел На: Електрична Гитара Пикап Бакар Оклопна Лента
Тип: Оклопна Лента
Обликот: Бакарна Фолија Лента
Објектот: Бакарна Фолија Поправка На Лента
Тип: Фолија Лента
Други име: Бакарна Фолија Оклопна Лента
Име: Фолија Поправка На Лента

Додатоци на производи

Ергономски Дизајн Електричен Бас Гитара Стрингови Scrubber Бришење Чистење Одржување Грижа Почиста Гитара Жичени Инструменти Свеж Со попуст
1pc 3 Начин Лост Пикап Селектор Прекинувачи За Електрична Гитара Switch Замена Свеж Со попуст
1pc 3 Начин Лост Пикап Селектор Прекинувачи За Електрична Гитара Switch Замена

1pc 3 Начин Лост Пикап Селектор Прекинувачи За Електрична Гитара Switch Замена 100% сосема нов висок квалитет

DEN 203.00 238.08
DIY Overdrive Гитара Ефект на Возилото Сите Колекции Со 3PDT switchTrue Заобиколат Електрични guitarra stompbox педали OD1 Комплет Свеж
Нови АРОМА AEB-3 БАС EQ со 5-Бенд Бас Еквилајзер Мини Аналоген Ефект на Возилото Точно се Заобиколат Свеж
Нови АРОМА AEB-3 БАС EQ со 5-Бенд Бас Еквилајзер Мини Аналоген Ефект на Возилото Точно се Заобиколат

Ве молиме да уживаат во шопинг во нашата Any Fly Музичката продавница без да се Грижиш Нови АРОМА AEB3 БАС EQ с

DEN 2208.00
SOACH 10pcs/Многу 1.0 mm дебелина гитара рака гитара делови Топла Зелена Ден доведе гитара зема модел на Гитара Додатоци Свеж Со попуст
KAISH Вилкинсон Гроздобер Компензира Теле Мост Месинг Седло Поставите Saddles со Хром/Црна Завртки за Фендер Telecaster Свеж Со попуст
KAISH Вилкинсон Гроздобер Компензира Теле Мост Месинг Седло Поставите Saddles со Хром/Црна Завртки за Фендер Telecaster

Штом ќе се потврди и со нашата превозникот, ние ќе добиете замена на пат кон вас Штом ќе се потврди со наш

DEN 587.00 652.32
Алис A806 Никел Хром Рана Виола виолончело String Заробени Челик Core Никел Хром Рана Никел-Обложено Топката Крај Свеж Со попуст
Алис A806 Никел Хром Рана Виола виолончело String Заробени Челик Core Никел Хром Рана Никел-Обложено Топката Крај

започнетекрајотПочитувани купувачот, ви Благодариме за шопинг во нашата Бејтс Музичката продавница, п

DEN 670.00 892.80
Yibuy Црна Гитара Делови Мост Пикап W/Завртка Пролет Свеж
Yibuy Црна Гитара Делови Мост Пикап W/Завртка Пролет

100% Сосема нов,не се користиОбјектот е боја може да бидат различни од сликата, поради аберација.Економск

DEN 358.08
Алис A009D Гитара String Winder Главата Моторните String Winder Главата Luthier Алатка Бесплатен Превозот Wholesales Свеж
Алис A009D Гитара String Winder Главата Моторните String Winder Главата Luthier Алатка Бесплатен Превозот Wholesales

започнетекрајотДетали : 100% Сосема Нов Состојба Направени на тешки Пластични Глава Може да се олабави и

DEN 143.52
SOACH 10pcs/Многу 1.0 mm дебелина гитара рака гитара делови ukulele Гитара зема String инструмент додатоци Свеж Со попуст
SOACH 10pcs/Многу 1.0 mm дебелина гитара рака гитара делови ukulele Гитара зема String инструмент додатоци

Почитувани купувачот, ви Благодариме за шопинг во нашата SOACH Музичката продавница, пред да го купат, ние

DEN 44.00 78.24
3 КОМПЈУТЕР Гитара и Бас метал knob јачината на ѕвонење и knob гитара замена Свеж Со попуст
3 КОМПЈУТЕР Гитара и Бас метал knob јачината на ѕвонење и knob гитара замена

Спецификации100% Сосема нов и висок квалитетСовршена состојба одличен изгледОблик : ЦилиндарМатеријал :

DEN 143.52
Zebrawood Гитара Глава Убава Zebrano Главата Дрво Цврсто Дрво рачно изработени Материјал Гитара Додатоци 200*90*0.55 мм Свеж Со попуст
2 парчиња Електрична Гитара Pickguard За ЈАМАХА Pacifica 112V замена 3ply Црна Свеж Со попуст
2 парчиња Електрична Гитара Pickguard За ЈАМАХА Pacifica 112V замена 3ply Црна

Ве молиме контактирајте со нас пред да замине Неутрален или Негативен фидбек Ве молиме контактирајте м

DEN 547.00 575.52