40mm x 35mm 140W 220V AC Двојна Жица Кружни Мика Греење Бенд Грејач

40mm x 35mm 140W 220V AC Двојна Жица Кружни Мика Греење Бенд Грејач

14 %

DEN 441.00

DEN 513.12

Свеж

Во магацинот


Сите Прикажува Само за Малопродажната Цена, Масовно Купување Добредојдовте да Контактирате со нас за Детали
Спецификација : Име на Производ Бенд Грејач Напон 220 V Моќ 140 W Бенд Големина 40 × 35mm(Внатре Кол.*H) Главни Материјали од не ' Рѓосувачки Челик, Керамички Издржи Температура 300 °C -400 °C Тежина 87g/pc Пакет 2 парчиња Бенд Грејач
Answer : ___________________________ Note :
Ако ви треба 110 V или 380 V , ве молиме забелешка во ред. Ако без никаква забелешка, пратката ќе бидат уредени како 220 V.
Прилагодено :
Бендот грејач може да се прилагоди според вашето барање. Но, ве молам да им понуди на вашето барање, вклучувајќи :
Напон/Енергија/Бендот Димензии(Д/H)
Покрај тоа, Постојат некои големини за вашиот избор, ве молиме кликнете на големина за вашата е потребно. Големина (Внатре Кол.*H) Напон Моќ Големина (Внатре Кол.*H) Напон за Напојување 220 V 60 W 220 V 190 W 220 V 80 W 220 V 240 W 220 V 70 W 220 V 260 W 220 V 90 W 220 V 290 W 220 V 100 W 220 V 190 W 220 V 120 W 220 V 210 W 220 V 130 W 220 V 260 W 220 V 150 W 220 V 310 W 220 V 90 W 220 V 150 W 220 V 100 W 220 V 200 W 220 V 120 W 220 V 230 W 220 V 140 W 220 V 260 W 220 V 150 W 220 V 290 W 220 V 170 W 220 V 310 W 220 V 200 W 220 V 340 W 220 V 120 W 220 V 370 W 220 V 140 W 220 V 310 W 220 V 150 W 220 V 370 W 220 V 170 W 220 V 270 W 220 V 190 W 220 V 300 W 220 V 210 W 220 V 330 W 220 V 130 W 220 V 400 W 220 V 170 W 220 V 470 W 220 V 200 W 220 V 220 W 220 V 220 W 220 V 570 W 220 V 240 W 220 V 380 W 220 V 150 W 220 V 610 W 220 V 170 W 220 V 320 W

боја: AC 220 V, AC 380V, AC 110V
Бренд Име: FuWell
is_customized: Yes
Број На Модел На: 40*35mm
Примена: Мика Бенд Грејач
Номинална Напон: Други
Напон: 220V
моќност: 140W

Додатоци на производи

Нерѓосувачки Челик Навој Еден Крајот Топлинска Цевка Патрон Грејачи 16x100mm 300W 220V DN20 (25мм) Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Навој Еден Крајот Топлинска Цевка Патрон Грејачи 16x100mm 300W 220V DN20 (25мм)

Нерѓосувачки Челик Навој Еден Крајот Топлинска Цевка Патрон Грејачи 16x100mm 300 W 220 V DN20 (25мм)Име на производ

DEN 454.00 527.52
60A 12V Соларен Контролер 24V панел на Наполнетост на Батеријата Контролер Соларен Дом систем за внатрешна употреба LCD 60 Засилувачи Свеж Со попуст
Ново ЕП Tracer3210AN LCD MPPT 30A Соларни Задолжен Контролор 30amps 12V 24V 100VDC Соларен Панел на Наполнетост на Батеријата Свеж Со попуст
Ново ЕП Tracer3210AN LCD MPPT 30A Соларни Задолжен Контролор 30amps 12V 24V 100VDC Соларен Панел на Наполнетост на Батеријата

Ново ЕП Tracer3210 AN LCD MPPT 30 A Соларни Задолжен Контролор , 30amps 12 V 24 V 100 VDC Соларен Панел на Наполнетост на Батер

DEN 3278.00 3642.24
60A Соларни Задолжен Контролор 48V LCD Дисплеј PV Панел на Наполнетост на Батеријата Контролер Сончев Систем, Дома Затворен Свеж Со попуст
30A 48V Соларен Контролер LCD PV панел на Наполнетост на Батеријата Контролер Сончев систем, Дома затворен употреба Juta CM3048 Свеж Со попуст
30A 48V Авто. Префрлување PWM Соларни Задолжен Контролор LCD Дисплеј Свеж Со попуст
30A 48V Авто. Префрлување PWM Соларни Задолжен Контролор LCD Дисплеј

Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.CM с

DEN 2028.00 2304.00
AC напон 220V 150W 150 Вати 50mm x 30мм Нерѓосувачки Челик со Електричен Бенд Грејач Свеж Со попуст
AC напон 220V 150W 150 Вати 50mm x 30мм Нерѓосувачки Челик со Електричен Бенд Грејач

Сите Прикажува Само за Малопродажната Цена, Масовно Купување Добредојдовте да Контактирате со нас за Д

DEN 309.00 359.52
соларни регулаторот 20A панел полнење MPPT Tracer2215BN wifi функција КУТИЈА АПП употреба MT50 далечински метар и на температурата Свеж Со попуст
35X21mm 220V 12-50W 270 Степен Постојана Температура PTC Греење на Елемент Грејач Плоча Свеж Со попуст
35X21mm 220V 12-50W 270 Степен Постојана Температура PTC Греење на Елемент Грејач Плоча

Сите Прикажува Само за Малопродажната Цена, Масовно Купување Добредојдовте да Контактирате со нас за Д

DEN 463.00 609.12
40A Tracer4210AN MPPT Соларна батерија полнач 12v 24v авто тип Max Pv Текст 100v Свеж Со попуст
40A Tracer4210AN MPPT Соларна батерија полнач 12v 24v авто тип Max Pv Текст 100v

40 A Tracer4210 AN MPPT Соларна батерија полнач 12v 24v авто тип Max Pv Текст 100v​Плаќање : 1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Униј

DEN 4761.00 5472.00
EPever eBox-WIFI-01 WIFI Сериски Серверот RS485 да се WIFI Поддршка СТАН за EPsolar LS-Б VS-А VS-BN Трагач-Еден Трагач-BN ШИ Свеж Со попуст
EPever eBox-WIFI-01 WIFI Сериски Серверот RS485 да се WIFI Поддршка СТАН за EPsolar LS-Б VS-А VS-BN Трагач-Еден Трагач-BN ШИ

EPever e BoxWIFI01 WIFI Сериски Серверот RS485 да се WIFI Поддршка СТАН за EPsolar LSБ VSА VSBN ТрагачЕден ТрагачBN ШИ СПИ e TracerА

DEN 906.00 1416.00
10A VS1024AU 12V 24V EPSolar PWM Viewstar Соларни Задолжен Контролор Регулатори на LCD со USB Свеж Со попуст
10A VS1024AU 12V 24V EPSolar PWM Viewstar Соларни Задолжен Контролор Регулатори на LCD со USB

На VSАУ контролер е заеднички позитивни PWM полнење контролер со вграден LCD дисплеј и USB порт.Повеќе оптова

DEN 1269.00 1585.92
pwm 10a 20a 30a LS1024B LS2024B LS3024B chargeur solaire регулаторот EPsolar 12v 24v авто работа Свеж Со попуст
pwm 10a 20a 30a LS1024B LS2024B LS3024B chargeur solaire регулаторот EPsolar 12v 24v авто работа

pwm 10a 20a 30a LS1024 B LS2024 B LS3024 B chargeur solaire регулаторот EPsolar 12v 24v авто работаПлаќање : 1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Уни

DEN 1047.00 1176.00
Трагач 3210AN Epsloar EPEVER 30A MPPT Соларни Задолжен Контролор со MT50 Метар WIFI, bluetooth сензор на температура и USB кабли Свеж Со попуст
Трагач 3210AN Epsloar EPEVER 30A MPPT Соларни Задолжен Контролор со MT50 Метар WIFI, bluetooth сензор на температура и USB кабли

Трагач 3210 AN Epsloar EPEVER 30 A MPPT Соларни Задолжен Контролор со MT50 Метар WIFI, bluetooth сензор на температура и USB кабл

DEN 5444.00 5982.24
Бесплатен Превозот 150X30x5mm 220V 15-35W 70 Степен Постојана Температура PTC Греење на Елемент Грејач Плоча Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот 150X30x5mm 220V 15-35W 70 Степен Постојана Температура PTC Греење на Елемент Грејач Плоча

Сите Прикажува Само за Малопродажната Цена, Масовно Купување Добредојдовте да Контактирате со нас за Д

DEN 379.00 498.72
60x28x7mm 12V 180 Степен целзиусови степени 30W Термостат Греење Плоча PTC Постојана Температура на Греење на Елемент Свеж Со попуст
60x28x7mm 12V 180 Степен целзиусови степени 30W Термостат Греење Плоча PTC Постојана Температура на Греење на Елемент

Сите Прикажува Само за Малопродажната Цена, Масовно Купување Добредојдовте да Контактирате со нас за Д

DEN 372.00 489.12
Мини 3А 6V Соларни Задолжен Контролор Оптоварување на 24hours на полнење и празнење PV на Наполнетост на батеријата Регулаторот Свеж Со попуст
Врв 1000W Чиста синусен облик Инверторот DC 12V/24V да AC220V 50HZ ИСКЛУЧУВАЊЕ Мрежа Инверторот за Сончевиот Систем Фабрика Свеж Со попуст
двојна оска сонцето tracker пан навалите систем соларен контролер tracker Свеж
двојна оска сонцето tracker пан навалите систем соларен контролер tracker

4 брзина на ветрот прилагодување (10 M / s , 12 M / s , 14 M / s , 16М / s )стандардпоставување од нашата фабрика е во 16М /

DEN 8544.00
Дестилирана Електричен Бојлер Елемент Резервни Делови за Вриење Вода & Фармацевт Греалки Бакар 2500W 3000W 4500W Свеж Со попуст
Дестилирана Електричен Бојлер Елемент Резервни Делови за Вриење Вода & Фармацевт Греалки Бакар 2500W 3000W 4500W

Дестилирана Електричен Бојлер Елемент Резервни Делови за Вриење Вода & Фармацевт Греалки Бакар 2500 W 3000 W

DEN 825.00 959.52
30мм x 40mm 220V 120W Мика Бенд Грејач Нерѓосувачки Челик Греење Елемент за Инекција Машина(4pcs) Свеж Со попуст
30мм x 40mm 220V 120W Мика Бенд Грејач Нерѓосувачки Челик Греење Елемент за Инекција Машина(4pcs)

Сите Прикажува Само за Малопродажната Цена, Масовно Купување Добредојдовте да Контактирате со нас за Д

DEN 694.00 806.40
Батеријата еквилајзер 2 X 12V користи за олово-киселина батеријата Balancer 12V полнач за 24V Свеж Со попуст
Батеријата еквилајзер 2 X 12V користи за олово-киселина батеријата Balancer 12V полнач за 24V

Батеријата еквилајзер 2 X 12 V користи за оловокиселина batteris BalancerФункција : Batery еквилајзер HA01 се користи з

DEN 1058.00 1322.40