Brightzone Бесплатен Превозот Моден Бренд Нови Целосна rim TR-90 Флексибилни Rx-можност Рецепт Оптички рамка Eye Glasses Oculos Де Grau

Brightzone Бесплатен Превозот Моден Бренд Нови Целосна rim TR-90 Флексибилни Rx-можност Рецепт Оптички рамка Eye Glasses Oculos

10 %

DEN 345.00

DEN 383.52

Свеж

Во магацинот

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако. Царина : треба да се плати од страна на купувачот, Продавачот може да не ги поддржуваат било Царина.
EMS курир( се Препорачува ) : 7-20 дена нормално, некои земји е побавно за 18-43 дена. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Ali Express Стандард за Испорака( се Препорачува ) : ние испрати цел да го aliexpress магацин, тие ќе се најде најдобар превозот патот кон вашата земја, вклучуваат кина пост воздух mail, сингапур пост, e Packet, Холандија пост и други пост итн. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од ветената обработка на време, обработка време е 1-3 дена нормално, викенд и празници е можно да потрае подолго. Купи тоа сега и вие може да го добиете бесплатни подароци, секој очила ќе дојде со 1pc очила случај и 1pc ткаенина за чистење. Ова е само рамка со демо леќа, ако сакате ни да се стави вашиот рецепт, можете да изберете и да се купи еден пар на рецепт леќи заедно, ние може да обезбеди бесплатна монтажа услуга, 100% гаранција за квалитет, исто така бесплатен превозот!
3. Изберете Рецепт Леќи :
4. Изберете рамка - " Додади во кошничка ";
2). Оддалечена Област : За Оддалечена област, DHL/Федекс/UPS/ТНТ ќе наплаќаат екстра " Remote Област Такса ", pls контактирајте со нас ако вашата адреса е припаѓаат ова, ве молам, разберете го тоа.Ве молиме испратете го вашиот рецепт како што е подолу : (овој примерок само за референца) R(OD) sph -3. Ве молиме да ни испрати точниот рецепт (како Сфера,цилиндар, оска, PD и Прилог итн.) и цел барање на коментар кога цел, или да испратите некоја фотографија под цел порака, ние ќе се качи на леќи во рамката да ви испрати заврши очила, ние ги користиме на европската увезени E-ssilor Авто машина за да се намали & мелење на леќа за да се гарантира квалитетот, монтажа цената е бесплатно, како посебна услуга, 100% гаранција за квалитет. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Да им помогне на купувачите се намали или избегне царина, ние ќе пишуваат како "Подарок", или "Примерок" во -8/pc вредност цена на фактурата.Можете да прикачите слика на рецепт како оваа :
5.
========================================================================================================
=> Опис На Производот :
Бренд Име : Brightzone
Модел : B1145
Рамка Материјал : TR-90 Рамка
Леќи : Демо леќа само
Состојба : Нова
Големина на :
56mm 17mm 40mm 143mm 148mm
=>
Пакет
=>
Како да се избере превозот метод?
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус( Untrack ) : не се регистрирани, само се "крена", "Во транзит" на информации во кина на aliexpress превозот cainiao веб-сајт, не "Пристигна на дестинација" и "подарил", така што нема да има гаранција во ова, превозот времето е 15-90 дена нормално, ако треба итно, тогаш ние ви советуваме да одберете други превозот начин.
=> Врати & Наплата
1.
ТНТ/Федекс/UPS/локација за подигнување на курирска( се Препорачува ) : 3-10 работни дена нормално, понекогаш тоа се земе побавно.50 *оска 60 L(OS) sph -2.
Кина Пост Registerd Воздух Mail & Сингапур Пост( се Препорачува ) : времето за испорака е 15-60 дена нормално, бразил е 15-90 дена, време на испорака не е стабилна, тоа не ги вклучуваат празници или непредвидени разлика, ако за време на испорака не е доволно, pls контактирајте со нас да се прошири за вас, не достави каков било спор, ви благодарам многу.

Шаблон Тип: Крпеница
Бренд Име: Brightzone
Пол: Унисекс
Рамка Материјал: Пластични Титаниум
Број На Модел На: Целосна rim, половина rim за TR90 серија
Тип На Објект: Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци: Рамки

Додатоци на производи

БОБО ПТИЦА Нови Mens Гроздобер Зебра Дрво очила за сонце Женска Поларизирана UV400 Заштита Слој Огледало Дрво Сонце Очила во Свеж Со попуст
OLEY Класичен Поларизирани очила за сонце Мажите Очила Возење Слој Црна Рамка Риболов Возење Eyewear Машки Сонце Очила Oculos Свеж Со попуст
WarBLade гроздобер ретро готски steampunk огледало очила за сонце злато и црни очила за сонце гроздобер круг круг мажите УВ Свеж Со попуст
Високо квалитетни наочари жените моден спектакл рамка cat eye glasses myopia очила рамка гроздобер очила јасно RB29650 Свеж Со попуст
Високо квалитетни наочари жените моден спектакл рамка cat eye glasses myopia очила рамка гроздобер очила јасно RB29650

Високо квалитетни наочари жените моден спектакл рамка cat eye glasses myopia очила рамка гроздобер очила јасно RB2

DEN 1068.00 1200.00
RIMLESS БАМБУС ДРВО НОЗЕ СРЕБРО АЛУМИНИУМ СМОЛА ЛЕЌИ СО СЛУЧАЈОТ мажи жени читање очила +1.00 +1.50 +2.00 +2.50 +3.00 +3.50 Свеж Со попуст
RIMLESS БАМБУС ДРВО НОЗЕ СРЕБРО АЛУМИНИУМ СМОЛА ЛЕЌИ СО СЛУЧАЈОТ мажи жени читање очила +1.00 +1.50 +2.00 +2.50 +3.00 +3.50

Очила се 100% чист природен дрво читање очила, безбедно и удобно.БОЈА : СРЕБРО АЛУМИНИУМ И ДРВО НОЗЕВкупна

DEN 869.00 1704.00
NoEnName_Null Очила Кутија Очила За Сонце Случај Маскирна Складирање Заштитник Патент Унисекс Сад Свеж Со попуст
NoEnName_Null Очила Кутија Очила За Сонце Случај Маскирна Складирање Заштитник Патент Унисекс Сад

No En Name_Null Очила Кутија Очила За Сонце Случај Маскирна Складирање Заштитник Патент Унисекс Сад100% сосема

DEN 64.00 80.64
Спектакл Рамка Наочари Мажите Nerd Титаниум Алуминиумски Компјутер Оптички Запис Бренд Око, Очила За Машки Транспарентен Јасно Свеж Со попуст
Гроздобер метал случај Antireflect читање очила+1.0 +1.5 +2.0 +2.5 +3.0 +3.5+4.0 Свеж Со попуст
Гроздобер метал случај Antireflect читање очила+1.0 +1.5 +2.0 +2.5 +3.0 +3.5+4.0

[ГОРНАТА КЛАСА ЛУКСУЗНИ ПАКЕТ за ПОЛНЕЊЕ] читање очила+1.0 +1.5 +2.0 +2.5 +3.0 +3.5+4.0Материјал : Антиодраз Не сферич

DEN 587.00 1151.04
TR90 жените наочари ретро обоени јасно компјутер читање оптички транспарентен поглед myopia рецепт очила YX0267 Свеж Со попуст
TR90 жените наочари ретро обоени јасно компјутер читање оптички транспарентен поглед myopia рецепт очила YX0267

Цената вклучува рамка и леќаВе молиме да понудат на своите леќа рецепт според нашите формата или испрат

DEN 890.00 1484.16
Myopia Aspherical Смола 1.61 Јасно Рецепт Леќи Оптички Леќи За Очи УВ Заштита Анти-Рефлективен Слој Леќа Свеж
Myopia Aspherical Смола 1.61 Јасно Рецепт Леќи Оптички Леќи За Очи УВ Заштита Анти-Рефлективен Слој Леќа

Стари очила ќе биде надвор од форма по долго време користење Така, кога клиентите носат нови леќи, тие мо

DEN 1096.32
Ralferty 2017 Дами Хексагонални Очила За Сонце Жените Транспарентен Розова Сини Очила За Сонце Преголеми Јасно Тебе Очила Со Свеж Со попуст
BCLEAR 1.49 индекс Мода Шарени Не-поларизирани UV400 Огледало Рефлексивни очила за сонце Рецепт Леќи Myopia очила за сонце Леќа Свеж Со попуст
Мало 20pieces=10pairs G тип на силиконски носот влошки push-во вид големина 10.5 mm 14mm очила додатоци Свеж
Мало 20pieces=10pairs G тип на силиконски носот влошки push-во вид големина 10.5 mm 14mm очила додатоци

Здраво! Добредојдовте на Howdy Оптика онлајн продавница!Howdy Оптика е професионална продавачот нудејќи шир

DEN 95.04
Ретро очила за сонце Транспарентен Читање Очила Ретро Модата Целосна Rim човек жени +0.25 +5.0 +6.0 Свеж Со попуст
Ретро очила за сонце Транспарентен Читање Очила Ретро Модата Целосна Rim човек жени +0.25 +5.0 +6.0

Големината на рамката : 137mmМост : 18mmЛеќа Ширина : 40mmЛеќа Вертикална : 46mmХрамот : 135mmОпис може да се преземе

DEN 1113.00 1391.52