Ownice Андроид 6.0 8 Основни 32G ROM Автомобил DVD Плеер За Фолксваген Passat ПОЛО, ГОЛФ Шкода Седиште Леон Со GPS Navi 4G LTE Мрежа

Ownice Андроид 6.0 8 Основни 32G ROM Автомобил DVD Плеер За Фолксваген Passat ПОЛО, ГОЛФ Шкода Седиште Леон Со GPS Navi 4G LTE

30 %

DEN 15456.00

DEN 22079.52

Свеж

Во магацинот


Забелешка : За факултативните и Поврзани објекти ( DVR,OBD,TPMS,Задна Камера , Микрофон DAB+,ДИГИТАЛНА-T Mpeg4 , 0.

Јадра: Quad Core, Осум Основни
Фолксваген Модел: Голф
OSD Language: Vietnamese,Spanish,Norwegian,Portuguese,Indonesia,Arabic,Swedish,Japanese,Greek,Korean,Polish,Turkish,French,Thai,Malay,German,Dutch,Belarusian,Italian,Russian,Кинески (Традиционален),Кинески (Поедноставен),Англиски
Дигитални Медиуми Формат: JPEG,WMA,DVD-R/RW,DVD-RAM меморија,Mp3,Видео CD,Mp4,CD
Посебна Карактеристика: Поддршка за 4G Мрежа
Din: Двојно Din
Интерфејс: USB
Големина На Дисплеј: 7
ТФ/Micro SD Слотот: 2
Резолуција: 1024*600
Материјал Тип: ABS
Специјални Функции: Екран на допир,Built-in GPS,TV,MP3 Плеери,Полнач,CD Плеер,Радио Тјунер,Мобилен Телефон,Bluetooth
Макс Надворешна Меморија: 64g
Име На Модел: DGS7991G
Бренд Име: Ownice
Од Моќ: 4*45W
За Возило Брендови/Модел: Фолксваген
Објектот Тежина: 4kg
Оперативен Систем: Андроид
RAM меморија: 2G
Напон: 12V
ROM: 16G/32G
Оперативен Систем: Андроид 6.0
ПРОЦЕСОРОТ: Cortex-A53, 1.3-1.6 GHz
OSD Language: Македонски/Италијански/Француски/Шпански/Португалски/Германски/Руски
Име на производ: Андроид Автомобил DVD за ФОЛКСВАГЕН / Фолксваген Автомобил PC GPS
Тип: dvd ФОЛКСВАГЕН Андроид
ОДГОВАРА ЗА: ЗА ФОЛКСВАГЕН / Фолксваген
canbus : Вклучени
Специјални Функции: DVD/GPS/Радио/Bluetooth/TV/SD&USB/3G интернет
Безжичен интернет: Поддршка за 4G LTE , Вграден WIFI

Додатоци на производи

JOYING PX5 4GB 32GB 2Din Андроид 8.0 Универзална 7 инчен е радио за Автомобил главата единица GPS стерео андроид авто поддршка Свеж Со попуст
JOYING PX5 4GB 32GB 2Din Андроид 8.0 Универзална 7 инчен е радио за Автомобил главата единица GPS стерео андроид авто поддршка

Answer : ___________________________ Note : 1) Joying раководител на единицата не може да се поддржи како подолу : i Pod, оригиналн�

DEN 14515.00 17279.52
Ownice C500 Андроид 6.0 Octa Core автомобил dvd плеер за Jeep grand wrangler 2015 патриот компас патување, gps радио navi 4G Свеж Со попуст
Ownice C500 Андроид 6.0 Octa Core автомобил dvd плеер за Jeep grand wrangler 2015 патриот компас патување, gps радио navi 4G

Фото JPG, BMP, JEPG, GIF, PNG и др Како да се купат на локалните услуги во Шпанија & руски ?Ние нудиме на Локалните П�

DEN 18000.00 23999.52
Ownice C500 Андроид 6.0 Octa 8 основни Радио 2 DIN 2GB RAM меморија, 32GB ROM универзална GPS радио, wifi Поддршка за 4G LTE Свеж Со попуст
Ownice C500 Андроид 6.0 Octa 8 основни Радио 2 DIN 2GB RAM меморија, 32GB ROM универзална GPS радио, wifi Поддршка за 4G LTE

Купи погоре Конектор за toyota, ве молиме кликнете на линкот подолуКупи погоре Ralated Производ ве Молиме Клик

DEN 12456.00 16607.52
1024*600 Quad Core 10.1 Андроид 7.1 е Радио за Автомобил GPS Мултимедијални Раководител на Единицата за Рено Clio Со 2GB RAM Свеж
1024*600 Quad Core 10.1 Андроид 7.1 е Радио за Автомобил GPS Мултимедијални Раководител на Единицата за Рено Clio Со 2GB RAM

Sorenson искра ,VP8,AVS Поток . Поддршка 3 G / 4 G (WCDMA)Интернет, поддршка екстра USB Dongle : ТДLTE, ФЛОПИLTE. DIY Главното Мени

DEN 23040.00
10 Quad Core 1024*600 Андроид 5.1 Автомобил DVD GPS Навигација Играч Deckless Стерео во Автомобил за Toyota RAV4 2013 Радио, Свеж Со попуст
10 Quad Core 1024*600 Андроид 5.1 Автомобил DVD GPS Навигација Играч Deckless Стерео во Автомобил за Toyota RAV4 2013 Радио,

Вградениот WIFI,поддржуваат безжичен интернет и топло место за споделување13 На OSD Јазици : англиски / руск

DEN 6840.00 9120.00
2 Din Автомобил MP3 Плеер 7 инчен 1080HD на Екранот на Допир, Bluetooth Автомобил Стерео Радио Плеер FM/MP5/USB/ПОМОШЕН Автомобил Свеж Со попуст
Dasaita 10.2 Андроид 8.0 Автомобил GPS Играч за Мицубиши Lancer 10 со EVO 4G+32G Octa Core Автоматски Стерео Радио Navi Мултимедијални Свеж Со попуст
Dasaita 10.2 Андроид 8.0 Автомобил GPS Играч за Мицубиши Lancer 10 со EVO 4G+32G Octa Core Автоматски Стерео Радио Navi Мултимедијални

А мултиекран на допир нуди неверојатно течност и интуитивен операција.Компатибилен со повеќето од вола

DEN 17126.00 21408.00
9inch 2 din андроид 6.1 АВТОМОБИЛ GPS за Mazda 6 Atenza 2013 2014 2015 година autoradio навигација главата единица мултимедијални Свеж Со попуст
9inch 2 din андроид 6.1 АВТОМОБИЛ GPS за Mazda 6 Atenza 2013 2014 2015 година autoradio навигација главата единица мултимедијални

Steeling тркала контрола6.На validtime за замена е од 14 дена од денот на приемот на објектот, ако овој објект има б

DEN 9720.00 10800.00
Ownice C500 Андроид 6.0 Octa 8 Јадро Во Цртичка Автомобил DVD Плеер За Ford Mondeo се Фокусира Транзит C-MAX GPS Радио Navi Свеж Со попуст
Ownice C500 Андроид 6.0 Octa 8 Јадро Во Цртичка Автомобил DVD Плеер За Ford Mondeo се Фокусира Транзит C-MAX GPS Радио Navi

Брза испорака Што ќе се добие на парцела од Шпанија магацин, се проценува на времето за испорака е 27 дена

DEN 16920.00 22559.52
7 2din Автомобил DVD за ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ 5 Голф 6 ПОЛО PASSAT CC JETTA TIGUAN TOURAN EOS SHARAN SCIROCCO ТРАНСПОРТЕРОТ T5 CADDY Свеж Со попуст
7 2din Автомобил DVD за ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ 5 Голф 6 ПОЛО PASSAT CC JETTA TIGUAN TOURAN EOS SHARAN SCIROCCO ТРАНСПОРТЕРОТ T5 CADDY

Повеќе Информации на прв Поглед уредот се чува вашите возачки мапата на екранот на сите времиња и допол�

DEN 7411.00 9264.00
Idoing 2Din Воланот Андроид 8.0 Одговара Mazda CX7 CX 7 Автомобил DVD Плеер 8Core 2G+32G GPS Навигација на Екранот на Допир, Свеж Со попуст
Idoing 2Din Воланот Андроид 8.0 Одговара Mazda CX7 CX 7 Автомобил DVD Плеер 8Core 2G+32G GPS Навигација на Екранот на Допир,

Може ли да ве молиме да направите фотографија за да го прикажете вашиот автомобил центар цртичка конзол

DEN 15979.00 22506.24
Eunavi 2 Din Нова Мода Автомобил DVD За ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ-ПОЛО CADDY PASSAT B6 JETTA ШКОДА MK5 MK6 Tiguan Touran Caddy Со GPS Свеж Со попуст
Eunavi 2 Din Нова Мода Автомобил DVD За ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ-ПОЛО CADDY PASSAT B6 JETTA ШКОДА MK5 MK6 Tiguan Touran Caddy Со GPS

Топло совети : ве Молиме проверете пакет пред приемот, потврди пакет непроменети, а потоа пријавете се.А�

DEN 8890.00 11112.00
8 Јадро, 4G RAM меморија, 32G ROM, Андроид 8.0 Автомобил DVD Плеер GPS Навигација за Мерцедес МЛ Класа W164, ML350, За Мерцедес Свеж
CHOGATH ROM 16G 1G RAM меморија Quad Core Андроид 6.1 За Hyundai ELANTRA 2011 2012 2013 2014 2015 Автомобил аудио Плеер Навигација Свеж Со попуст
CHOGATH ROM 16G 1G RAM меморија Quad Core Андроид 6.1 За Hyundai ELANTRA 2011 2012 2013 2014 2015 Автомобил аудио Плеер Навигација

ДОМАШНА СТРАНИЦА2.Поддршка Rear view camera13.Поставување на јазик19.Настава21.Изградиin GPS Навигација8.Музика15 Ве

DEN 9720.00 10800.00