2.4 Дијаметар 12pcs/Многу 18/20/22/24/26/28/30/32 Инчен од Нерѓосувачки Челик, Титаниум Плима Диви Бамбус Мушка Синџир Ѓердан

2.4 Дијаметар 12pcs/Многу 18/20/22/24/26/28/30/32 Инчен од Нерѓосувачки Челик, Титаниум Плима Диви Бамбус Мушка Синџир Ѓердан

45 %

DEN 153.00

DEN 278.40

Свеж

Во магацинот

Нарачката > $6 брод Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ( Можете да Следење логистика информации ) ред ( Само Кина може да патеката, кога пакетот внесете вашата земја не можете да добиете информации за песната, овој брод време може да трае до 60 дена или повеќе време. ) Значи, ако сакате да примате стока брзо, не плати повеќе од $6
pendant
бразилската влада да се провери на кинески стоки е многу строга Поголемиот дел од времето на транзит време да се
бразилецот треба 25 работни дена или повеќе,ве молиме да се разбере,ако имате подобри предлози модел на
транспорт,мило да слушнат вашите ставови,ви благодариме.
1.ЗАЧУВАМ или Кредитна Картичка може да биде прифатено. 2.ве молиме да платите за вашиот објект во рок од 5 дена од денот на поставување на својата цел. 3.Увозни давачки,даноци и давачки не се вклучуваат во објектот цена или на превозот обвиненија.
1.Ние прифаќаме да се врати за незадоволителен предмети. 2.Ве молиме ни e-mail да го пријави неисправни производи во рок од 30 дена по приемот. 3.Retund ќе бидат издадени откако добивме вашата вратени предмети. 4.Вратени предмети мора да дојде со tht оригинални делови,додатоци
5.Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.
1.Ако ви се задоволи со испорача стоката,ве молиме љубезно им помогне да ја напушти 5 ѕвезди позитивни повратни информации и
ние ќе го прават истото за вас. 2.ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. 3.Ако не се задоволи со стоки на,ве молиме слободно да не контактирате на време и да ја испратите пораката прво
пред да остави негативни повратни информации или за да ги отворите и спор на Ali Express.Ние секогаш ќе се потрудиме
за да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство.
1.Сите предмети ќе бидат испорачани на купувачите Ali Express адреса. 2.Пред да плаќаат ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Ali Express се совпаѓа со адресата што би
би сакале ни да брод. 3.Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз,ние ќе ја прогласи за ПОДАРОК со
пониска вредност.Ова пониска цена не refkect вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на
информации за производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила,Било увозни давачки или такси се
купувачи одговорност.
4.Ние и ветуваме на секој објект ќе биде предаден,но понекогаш и помалку од 0,5 пакети може да се изгуби јас
на начин,можете да изберете да ги споделите со нас испрати уште еден ист објект повторно или да побара парите назад. Сите предмети ќе бидат испратени од страна на Хонг Конг пост или Кина Пост Воздух,Ние исто така, обезбеди intemational
Expressad испорака и дополнителни превозот надомест е потребно.

Метална боја: 18 инчи, 20 инчи, 22 инчи, 24 инчен, 26 инчи, 28 инчи, 30 инчи, 32 инчи
Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Ѓердан Тип: Синџири Ѓердани
Должина: 60cm
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Обликотшема: Круг
Пол: Унисекс
Стил: Класичен
Pendant Големина: 1.5~5cm
Материјал: Акрилик
Синџир Тип: Линк Синџир
Компатибилност: Сите Компатибилен
Број На Модел На: слободни

Додатоци на производи

LASPERAL 10PCs Ѕвезда Шема Шарм Приврзоци Нерѓосувачки Челик Шарм Со Шарени Кристали DIY Додатоци За Накит Фиксна Мешани Свеж Со попуст
16-30inches симпатична топла Бесплатен превозот Убава мода сребро Позлатен шарм 4MM синџир убава Девојка Ѓердан Накит за pendant Свеж Со попуст
Нови Пристигнување 925 Sterling Silver Двојно Слоеви Ѓердан Со Ѕвезда Pendent Collarbone Ѓердан Синџир За Жените & Девојка Накит Свеж Со попуст
FYSARA Шарм Кубни Циркони Кристали Ѓердани & Pendant Bowknot За Жените Партија Ѓердан Љубов Синџири Јаки Мода Накит Свеж Со попуст
FYSARA Шарм Кубни Циркони Кристали Ѓердани & Pendant Bowknot За Жените Партија Ѓердан Љубов Синџири Јаки Мода Накит

Предмет : FYSARA Свадба ААА Кристали Голема Bowknot Ѓердани За Жените Pendant Ѓердан Партија Симпатична Накит Зла

DEN 205.00 341.28
YYW Топла Продажба Куршум Столб Капка Природни Јасно Кварц Опал Malachite Тигар Око Aventurine Lapis Lazuli Камен Приврзоци Свеж Со попуст
YYW Топла Продажба Куршум Столб Капка Природни Јасно Кварц Опал Malachite Тигар Око Aventurine Lapis Lazuli Камен Приврзоци

W elcome на нашата online продавницаПриврзоци Накит,дами накит, со Месинг, нишало, платина боја галвански, прир

DEN 42.00 61.92
MY1164 Сини и Океанот Jaspers Парче Со Злато Electroplated Кауција и Рабовите Конектор Pendant Свеж Со попуст
MY1164 Сини и Океанот Jaspers Парче Со Злато Electroplated Кауција и Рабовите Конектор Pendant

ОписТочка Законик : MY1164Материјал : Океан Од ЈасписБоја : Како СликаГолемина на : Околу 30*45mmПол : УнисексПл

DEN 1176.00 1238.40
2017 мода висок квалитет љубов срцето природни индија оникс шарм приврзоци за накит одлуки 20mm 50pcs/многу Големо слободни Свеж Со попуст
Домот Полиран Злато Бела Боја Глеѓ Цвет Ѓердан Свеж Со попуст
Домот Полиран Злато Бела Боја Глеѓ Цвет Ѓердан

Ви благодариме за вашето доаѓање!.4 Испраќање на потврди примерок за вас,да зборува за време на испорака.

DEN 335.00 367.68
Велосипед Pendant Нерѓосувачки Челик Ѓердани Велосипедизам Ѓердан Жените&Мажите Шарм Тело Велосипед Спортски Ѓердан Велосипедизам Свеж Со попуст
До 2015 Нова Мода Блескав Накит, црна мачка ѓердан. мачка ѓердан светат во темница накит ѓердан Свеж Со попуст
До 2015 Нова Мода Блескав Накит, црна мачка ѓердан. мачка ѓердан светат во темница накит ѓердан

До 2015 Нова Мода Блескав Накит, црна мачка ѓердан мачка ѓердан светат во темница накит ѓерданПрозрачна б

DEN 76.00 95.04
1pcs Шарм Месечината Ѕвезди Lockets Pendant За Мајка Девојка Меморија Locket Ѓердан Фантазија DIY Фото Locket Pendant XSH267 Свеж Со попуст
1pcs Шарм Месечината Ѕвезди Lockets Pendant За Мајка Девојка Меморија Locket Ѓердан Фантазија DIY Фото Locket Pendant XSH267

7166204472995608 од Суштинско значење locket парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче пар

DEN 188.00 235.20
Collare Гитара Pendant Злато/Црна Боја Нерѓосувачки Челик Музика Додатоци Хипи Музичка Нотација Фанови Ѓердан P508 Свеж Со попуст
Collare Гитара Pendant Злато/Црна Боја Нерѓосувачки Челик Музика Додатоци Хипи Музичка Нотација Фанови Ѓердан P508

*Изразат парцели може да имаат даночни прашање.*Налози ќе бидат испорачани во 1236 часа по уплатата заврше

DEN 312.00 623.04
Најновите модни накит додатоци Бохемија злато & сребрена боја мал лист синџир со кристално Ѓердан за неколку љубовници' N468 Свеж Со попуст
Срцето Cremation Urn Keepsake Пепел Pendant Спомен Милениче Сребро Аниме Накит Bijoux Ѓердан Colar Морнар Месечината Долг Синџир Свеж Со попуст