НОВИ Возрасни Производи Бен Wa Топката Женски Кегел Вагинален Тесни Вежба Massager Geisha Љубов Топки Секс Играчки за Жени

НОВИ Возрасни Производи Бен Wa Топката Женски Кегел Вагинален Тесни Вежба Massager Geisha Љубов Топки Секс Играчки за Жени

DEN 191.52

Свеж

Во магацинот

Geisha Топката Женски Вагинален Тесни Вежба Секс Машина Vibrators Играчки за Жените Смешно Секс Производи ercise Состојба : Нова Боја : 6 Бои на вашиот избор, како што сликите покажуваат Материјал : ABS Дијаметар : 3.5 cm Тежина : 98g Пакет вклучуваат : 1x Топки Производ Опис : Бен Wa Топки се секси модерен пресврт на кегел топки. Уште само како функционална преку промовирање на зајакната вагиналните мускули. Меки силиконски слој има неколку вовлечен гребени кои создаваат дополнителни сензации против вагиналните ѕидови. Во внатрешноста на секоја топка постои метал возен тежина која создава природна вителот движење како ќе го притисне вашиот КОМПЈУТЕР мускулите и промена на вашето тело. Секоја топка е поврзан со неговата мазна силиконски слој, и мека трајни string ги прави лесно да се отстрани.
Она што е Бен Wa Топка?
Измислен стотици години, сепак сè уште популарни на овој ден, Бен Wa Топки се една од жените омилени предмети да се користи. Сега тие доаѓаат во многу варијанти и варијации нарекува Duotone Топки и Кегел Топки.
Како да се користи Бен Wa Топката како Кегел Exerciser?
Бен Wa Топки се одлични за јакнење на вашиот карличните мускули. Бидејќи на топки се бројат, треба да го користите вашиот мускулите во вагината за да ги одржи во. Со Кегел Топки, може да се притисне на еластична силикони или за да го зголемите отпор со tugging на нив. Ги правите овие вежби дневно ќе се стегне и фирма вашата вагина мускулите. Многу гинеколози, исто така, препорачуваме користење на кегел exercisers за лекување на уринарна инконтиненција, бидејќи посилни карличен мускулите, подобрување на контрола на бешиката.
Како Да се Изврши Кегел Вежбите Нерѓосувачки Челик Бен Wa Топки :
Седи :
Седнете на стол и вметнување на Бен Wa Топки во вашата вагина. Затворете ги вашите нозе по топки се во вашата вагина. Користете го вашиот вагината мускулите да се движи топката и назад во внатрешноста на вашата вагина.
Положба :
Се застане и да се шири нозете до рамо ширина. Вметнување на Бен Wa Топки и држете го во вашата вагина додека вашиот може.
Кои клечат :
Ова е една од најтешките вежби со Бен Wa Топки. Се шири нозете колку што можете повеќе. Без користење на било кој друг мускул, го користите вашиот вагиналните мускули да се движат на Бен Wa Топки во внатрешноста на вашата Вагина и не дозволувајте им на Бен Wa Топки Капка.
Бидејќи овие Бен Wa Топки се направени со Хируршки Нерѓосувачки Челик, тие не се апсорбираат бактерии и се побезбедни и потрајни од Пластика, Стакло или Други Хром Обложени Материјали.

Тип На Објект: Медицински Тематските Играчки
Бренд Име: rocooart
Материјал: ABS
Сексуално Сугестивна: No
Големина: 9.8X3.5
Непристојни Слика: No
Број На Модел На: љубов топки
боја: црвена,зелена,жолта,црна итн
Dropshipping: Поддршка
Должина: 9.8cm
Кол: 3.5 см
Пакет: пластична кеса или подарок кутија
Име: Бен ѕид Топки
корисникот: Женски/жени/Дама
како да се користи: Женски Кегел Вагинален Тесни Вежба Машина

Додатоци на производи

нерѓосувачки мало dilators 255mm пенисот plug долг секс играчки за човекот уретрата монистра машки се протега на мало се огласува Свеж Со попуст
63CM Коњ Исечете Деликатна Род Камшик ,Секс Тепањето Гребло Фетиш СТП Кожен Камшик Flogger Секс Играчки За Неколку Возрасни Свеж Со попуст
Возрасни Игри Се Подигнат Устата Двојно Дилдо Замолчени Отвори Устата Plug Пенисот Устата Замолчени Sex Фетиш Играчки Свеж Со попуст
MaryXiong Фетиш во BDSM Ропство Ограничувања Еротски S&M Флертуваат Топла Straitjacket Тело Подигнат Еротски Фустан Секс Играчки Свеж Со попуст
Звукот Од Не ' Рѓосувачки Челик Машки Мало Сонда Прстен Клипот Еротски Мало Dilatator Се Протега Plug Секс Производи Пенисот Свеж Со попуст
DOMI Медицински Тематските Влакна Електрични Проводници за Мажите и Пенисот Тековната Пулсот Проширување Massagers Свеж Со попуст
Секси Око Маска ОДЛИЧНА Маскарада ноќ на ВЕШТЕРКИТЕ ФЕНСИ Мачка Очи Кожа маска за очи Возрасни Игри Флертуваат Секс Играчка Свеж Со попуст
Тиери секс Ропство средства за Врзување производи, робови желби лисици anklecuffs Педесет Нијанси на Сива Играчки, Секс Игри Свеж Со попуст
Прилагодливи нерѓосувачки челик женски чистота појас во BDSM ропство фетиш возрасни секс играчки за жена анален plug вагинален Свеж Со попуст
Машки Нерѓосувачки Челик Мало Plug Катетер Вметнете Звуци Мало Dilator Метал Катетер Фетиш Чистота Секс Играчки За Возрасни Свеж Со попуст