Starlord Бренд Прстени За Мажи/Жени 6MM Со Подарок Кутија Златна Боја трговија на Големо Rotatable Круг Прстен R106

Starlord Бренд Прстени За Мажи/Жени 6MM Со Подарок Кутија Златна Боја трговија на Големо Rotatable Круг Прстен R106

10 %

DEN 172.00

DEN 191.52

Свеж

Во магацинот

Ние ќе се обезбеди целата наплата или замена откако ќе добиеме вратени производи. Ве молиме чувајте ги добро, тие ќе изгледаат сосема нови за долго време. Ви благодариме!
. Ако има било какви прашања, барања или предлог за нашите производи, ние сме многу среќни што можете да не контактирате преку е-Маил, Trademanager или само да ни оставите пораките во вашата нарачка.
Злато Позлатен Прстени За Мажи/Жени 6 MM Со Подарок Кутија трговија на Големо Rotatable Круг Прстен R106 злато позлатен прстени прстен прстени за мажи Стил : мода накит прстен Материјал : еколошки бакар Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 прстен, хартија картичка, OPP вреќа, подарок кутија Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина
Бесплатен превозот за сите нарачки. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви.
Дестинација
Бесплатен Превозот Политика
Сад
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Русија Федерација
>$200, Слободни EMS
Бразил
Бесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express.Ние ќе ви одговори што многу наскоро ќе и прават нашите најдобри за вас.
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација.
Нашите производи се направени со најдобри техника и одличен занает, нормално, нема да исчезнат во 2 години.
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање. Добредојдовте на провери и нарачки. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.
Почитувани купувачи, доколку постои било каков проблем во врска со нашите производи откако ги добиваат, ве молиме контактирајте со нас веднаш и да ни покаже слики од проблемот.
Почитувани купувачи, ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација. Ви благодарам многу!
MGC накит има повеќе од 10 години на дизајн и производство на искуства во накит индустрија.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена. Ви благодариме за разбирањето. Ние ќе направиме максимални напори да се реши тоа за вас.
Канада
Бесплатни Пост Воздух Mail
$60-$200, Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex
Европски земји/
Азија/
Австралија / Нов Зеланд/
Африкански земји
>$200, Слободни DHL/Федекс/ Aramex/EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да резултира со одложување). Но, тие можеби оштетен доколку се користи од страна на несоодветно облечен навики. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние во голема мера ќе го ценат кога ќе ни даде пет ѕвездички повратни информации. За било какви причини не сте задоволни со нарачки, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации или отворен спор. Многу ексклузивни дизајни се топла продажба на пазарот во светот, и ние имаме нови пристигнувања во текот на секој месец.

Прстен Големина: 6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Моден
Број На Модел На: R106
Прстени Тип: Свадба Поставува
Површината Ширина: 6mm
Повод: Ангажирање
Поставување Тип: Prong поставување
Обликотшема: Круг
Компатибилност: Сите Компатибилен
Стил: Тренди
Бренд Име: Starlord
Материјал: Метал
Метали Тип: Никој
Пол: Унисекс
Функција: Додатоци
Класа: Висок квалитет
Големина: Show on the photo
Други Стил: Етнички , Тренди , Шармантна
Популарната Елемент: Покаже на фотографијата
Погоден за: Семејства , Љубовник , Пријател , Подарок
Повод: Запознавање / Дневно / Подарок / Office / Состанок
freeshipping: Yes (да).Бесплатен Превозот.Подобро Логистика
Поддршка На Големо: Yes (да). Повеќе Повластен Цена,контактирајте ме

Додатоци на производи

AINOUSHI Ретро Три Камен 1 Карат Луксузни Жените Bijouterie Sona Прстен 925 Сребрен Гроздобер Свадба Бенд Ангажман Свадба SONA Свеж Со попуст
Мажи/ Жени Свадба Прстени Bijoux Накит Anel Златен Прстен Ouro Anillos Bague Aneis Casamento Joias Bijouterie Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
Мажи/ Жени Свадба Прстени Bijoux Накит Anel Златен Прстен Ouro Anillos Bague Aneis Casamento Joias Bijouterie Бесплатен Превозот

Големина информации : ( за Бразилецот купувачите референца)Tamanho 6 = Бразил tamanho 12;Tamanho 7 = Бразил tamanho 14;Tamanho 8

DEN 143.00 204.48
Едноставен и Елегантен Зелена Имитација Смарагд Обетки / Pendant Ѓердан / Прстени 925 Печат Сребрена Боја Накит Сетови J0480 Свеж Со попуст
JEXXI Луксузни Модни Вода Капка Кубни Циркон Кристал Свадба Накит Сетови За Невестата 925 Sterling Silver Pendant Ѓердан Earring Свеж Со попуст
2017 Златна Боја Приврзоци & Ѓердан Студ Обетки Сина Природен Камен Кубни Циркони Кристал Романтична Свадба Накит Сетови Свеж Со попуст
Топла продаде Chrismas Подарок трговија на Големо Златна Боја Прстен Мода Накит, Мали Триаголници Нерѓосувачки Челик Прстен Свеж Со попуст
lingmei трговија на Големо Дама на Модниот Розова CZ ААА Сребрена Боја Прстен Големина 6 7 8 9 10 Романтичен Стил на Жените Свеж Со попуст
DODO Гроздобер ААА Кубни Циркон Прстен се Поставува За Жените Луксузни Свадба S925 Прстени 2 ПАРЧИЊА Неколку Anel За Љубител Свеж Со попуст
Мажите Панк Рок Прстен Мода нерѓосувачки Челик Партија Накит Кул Сребрена Жица Прстени За Машки Свеж Со попуст
Мажите Панк Рок Прстен Мода нерѓосувачки Челик Партија Накит Кул Сребрена Жица Прстени За Машки

MOQ 1pcs Големина 7#,8#,9#,10#,11# Тежина 11 g Ширина 8мм Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз к

DEN 241.00 283.20
Uloveido Прилагодливи Свадба Прстен Сребрен Жените Прстени 2017 Продажба Голема Љубов Прстен Bague Femme Накит трговија на Големо Свеж Со попуст
Meaeguet Внатре Виножито ЛГБТ Прстен За Мажи Нерѓосувачки Челик Свадба Прстен 8ММ Широк Геј Накит Свеж Со попуст
Meaeguet Внатре Виножито ЛГБТ Прстен За Мажи Нерѓосувачки Челик Свадба Прстен 8ММ Широк Геј Накит

НИ / CA SZIE Diam MK / DE велика БРИТАНИЈА / EUR / AU Бразил ГОЛЕМИНА Франција ГОЛЕМИНА CN / СЕКРЕТАР / ЈП Circum (mm) 5 15.7

DEN 192.00 383.04
ELESHE Пластовидно Трага Ѕвезда Сребрени Прстени За Жените Свадба 925 Sterling Silver Прст Прстени Ангажман Женски Оригиналниот Свеж Со попуст