Бебе Злато-боја Писмо Љубов Нараквици Алка Bracelete Нина Pulseira Жените Девојка Синџир Хривнија Bebe Шарм Деца Накит BR18-39

Бебе Злато-боја Писмо Љубов Нараквици Алка Bracelete Нина Pulseira Жените Девојка Синџир Хривнија Bebe Шарм Деца Накит BR18-39

49 %

DEN 193.00

DEN 379.20

Свеж

Во магацинот


САД$ 13.88 /парче
САД$ 9.98 /парче
САД$ 8.99 /парче
САД$ 13.99 /парче
САД$ 5.66 /парче
САД$ 5.88 /парче
САД$ 4.85 /парче
САД$ 6.88 /парче
bracelete brazalete bambino ninas braccial јас nino pulsera bebe хривнија бебе девојка
+ Приказ на повеќе елементи кои можат да се сретне со вашите потреби :
ЉУБЕЗНО ПОТСЕТУВАЊЕ :
1). Плаќање : со Кредитна Картичка, Qiwi Паричник, Boleto, Webmoney, Western Union, TT.
2). Колку долго за да испратите цел : Цел ќе бидат испратени во рок од три до пет дена откако ќе се направи исплата.
3). Општи време на испорака : 10-60 дена. Ве молиме да го прочитате на следниот графикон за испорака детали.
4). Пакет : Секоја од нив има посебен пакет (запечатени торба / свила кеса). Надворешното пакување е плик или кутија.
5). Декларација : Цел ќе биде прогласен како ПОДАРОК со ниска вредност. Можете да избегне данок или да му платат помалку данок .
6). Ние може да ви помогне да се Откажат Брод вашата нарачка до вашите клиенти. Оваа услуга е Бесплатна .
Ако имате други посебни барања, оставете порака за да нè на вашата нарачка страница.
7). Политика на враќање : Купувачот корист ќе бидат заштитени според купувачот Купување Заштита.
8). Повратни информации : ве Молиме да ни даде 5 Ѕвезди Повратни информации дали сте задоволни со нашите производи и услуги.
Одржување Совети :
Добро одржување може да се задржи вашата накит предмети во добри услови, така што вашиот накит може да се користат подолго време.
1). Тоа е подобро да се избегне триење при преземањето на напорна работа.
2). Тоа е подобро да се избегне носење кога капење или пиење.
3). Тоа е подобро да се избегне носење, кога ќе се спие.
4). Тоа е подобро да се избегне носење кога сте тешки потење.
5). Тоа е подобро да се избегне допирање на козметика или корозивни директно.
6). Тоа е подобро користете мек материјал за чистење или избрише вашиот накит.
7). Тоа е подобро да се запечатени складирање на вашиот накит да се избегне оксидацијата.
8). Тоа е подобро да се одделно складирање за да се избегне триење од страна на хард работи.
Драг пријател,
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ни даде 5 Ѕвезди Повратни информации .
Позитивни повратни информации е многу важно за нас да се движат натаму.
Ви благодариме однапред!

Метална боја: Amor де Pai, Amor де Меј
Тип На Објект: Нараквици
Парична казна или Моден: Моден
Синџир Тип: Линк Синџир
Затворач Тип: Hummer
Бренд Име: BESARTE
Обликотшема: Срцето
Стил: Тренди
Нараквици Тип: Синџир & Линк Нараквици
Материјал: Метал
Поставување Тип: Никој
Пол: Девојки
Метали Тип: Злато Позлатен
Должина: 165mm
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ: 18k Злато Позлатен Бакарни Легури
Декорација: срцето pendant
Акции на numbe: 1/BR18-39
дополнителна услуга: Пад на Превозот (СЛОБОДНИ)
Бесплатен Превозот хривнија bebe: Pulsera de oro нина
Boucle d'oreille enfant: boucles d'oreilles де bebe enfant
Aliexpress продажба pulseira bebe: шопинг фестивал bracelete де ouro bebe
Amor де Pai Amor де Меј: Љубов Од Татко И Мајка
braccialetto bambino bracciali: bracciali bambino pulseras бебе 2016 година
Occassion: срцето хривнија за бебе, деца, бебе девојка, деца, тинејџери

Додатоци на производи

2017 најновите накит кристал кристал immitation кожа бесконечност хривнија за мажите и жените 17 бои по случаен избор бесплатен Свеж Со попуст
Моден SG0065 Гроздобер Мачка очи Зрнца Трендовски snap Алка Нараквици Еластични одговара 18MM snap копчето накит трговија на Свеж Со попуст
100pcs Мешана боја на Кожа Плетенка Шарм Хривнија За Мушка hummer Затворач Канапи 18cm ,бесплатен превозот, FB-886 Свеж Со попуст
100pcs Мешана боја на Кожа Плетенка Шарм Хривнија За Мушка hummer Затворач Канапи 18cm ,бесплатен превозот, FB-886

50 / многу500 парчиња / многу кога производите беше оштетен додека превозот или испратени погрешно по гре

DEN 583.00 648.00
J030 Бренд 2018 Жените шарм Хривнија Ретро Гроздобер Дама рачно изработени Накит Црна Готски Монистра Хривнија ѓердан слободни Свеж Со попуст
Vnox Нерѓосувачки Челик ID Хривнија за Мажи Custom Name Роденденски Подарок Партија Накит 8.2 inchs Свеж Со попуст
Vnox Нерѓосувачки Челик ID Хривнија за Мажи Custom Name Роденденски Подарок Партија Накит 8.2 inchs

ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress да ја поднесете вашата гравирање информации.ПАКЕТ1.Над Датум

DEN 288.00 479.52
LNRRABC 1PC Мода Етничка Деликатна Јаже, Верига Легура Монистра Жени Мажи Љубовникот Нараквици Трендовски Jewery Црвено Црн Свеж Со попуст
ФАБРИКА Антички Кристал Шарм Пандора Нараквици& Алки со Apple и Цвет Кристална Топка Жените Свадба Накит за Подарок Свеж Со попуст
LongWay Етничка Љубов Срцето Шарм Нараквици За Жените Златна Боја Кристал Синџир Нараквици & Алки Со Приврзоци SBR150160 Свеж Со попуст
нова мода љубовно писмо кожа хривнија жените мода накит bijoux убав сите натпревар Свеж Со попуст
нова мода љубовно писмо кожа хривнија жените мода накит bijoux убав сите натпревар

Добредојдовте на Etrendy Мода Продавница за Накит Ние сме професионални за обетки, ѓердани & приврзоци, нар

DEN 125.00 190.08
10pcs/многу Големо Snap Накит Сребро 12mm 18mm Snap Копчиња Хривнија 9 Бои Сомот Хривнија Кристал Snap Хривнија за Жени Свеж Со попуст
10pcs/многу Големо Snap Накит Сребро 12mm 18mm Snap Копчиња Хривнија 9 Бои Сомот Хривнија Кристал Snap Хривнија за Жени

Вашата нарачка ќе биде предаден во рамките на 1272 часа по уплатата Подолу е проценка испорака брзина за в

DEN 389.00 432.00
Класичната Нерѓосувачки Челик Љубители' Ткаенината Накит Мода Црна/Розово Злато боја Гроздобер неколку Накит Едноставен Дизајн Свеж Со попуст
FYSARA Класичен Бренд за Накит Turnable Линк Нараквици и Синџири за Жени Мажите Сакаат Нараквици CZ Кристал Алки У Тока Нараквици Свеж Со попуст
Vnox Мода Стрелка Природен Камен Нараквици & Накит за Жените од не ' Рѓосувачки Челик Триаголник Жените Ткаенината Хривнија Свеж Со попуст
Нови SG0067 Гроздобер керамика Монистра Трендовски snap Алка Нараквици Еластични одговара 18MM snap копчето накит трговија на Свеж Со попуст
АКО МЕ Нов Гроздобер Крило Кожа Хривнија За Мажи Жена Мода Црна Боја Повеќе Плетенка Нараквици Накит за Подарок трговија на Свеж Со попуст
SINZRY накит НОВИ рачно изработени Шарм Нараквици Луксузни увезени кристално стакло DIY Срцето влакно нараквици изјава накит Свеж Со попуст
Прилепува Накит 10PCs Избрани Мачка Модели Multicolor Мешани Snap Копчиња За Брзо Копче Накит 18mm Сребро Обложено Стакло Круг Свеж Со попуст
Нови Mens Готски Злато, Две Тон Нерѓосувачки Челик Черепот Црна Плетенка Вистинска Кожа Хривнија 12mm8.66 Свеж Со попуст
Нови Mens Готски Злато, Две Тон Нерѓосувачки Челик Черепот Црна Плетенка Вистинска Кожа Хривнија 12mm8.66

Стил : мода накит pendant Материјал : висок квалитет 316 L не ' рѓосувачки челик Големина : 12mm(ширина); 22cm(8.66 инчи

DEN 499.00 623.52
Уроци мода турски Сина уроци Шарм Пол Мажи Црвено Црн Двојно Јаже Среќа Нараквици за Жените Накит Додатоци Свеж