1meters 5meters 10meters 0.50mm2 висока чистота сребро позлатен OCC тефлон жица за аудио DIY 0.18x19strands WAG 20

1meters 5meters 10meters 0.50mm2 висока чистота сребро позлатен OCC тефлон жица за аудио DIY 0.18x19strands WAG 20

0 %

DEN 278.00

DEN 278.40

Свеж

Во магацинот

Бренд Нови Тефлон висока чистота OCC Бакар сребрена Жица Намали област : 0.5mm2 (прибл.WAG20) 19 насоки * 0.19 Материјал : Тефлон висока чистота OCC Бакар сребро позлатен Должина : 1 метри (3.28 ft) Должина : 5meters (16.4 ft) Должина : 10 метри (32.8 ft) Плаќање на цел почнува обработка еднаш исплата е расчисти. Испорака детали 1 : Ние брод Предмети да се САД, Русија до Кина Пост E-Пакет; 12-20 работа дена 1.Ние брод Предмети на САД со Кина Пост E-пакет; 12-20 работа дена 2.Нормално, ние брод предмети од страна на хонг конг ПОСТ ВОЗДУХ препорачана ПОШТА ИЛИ КИНА ПОСТ ВОЗДУХОПЛОВНАТА : 21-40 работни денови на светот.
*Ако ви треба побрзо превозот услуга, ве молиме изберете како што курирската служба DHL,UPS-от,EMS,Fe Dex, итн. (превозот цена е врз основа на тежина/Димензија на тежината на вашите нарачки Сите испорака се со Следење на Број 3.Ние ќе брод вашата предмети во 2 работни денови штом на расчистување на вашиот начин на плаќање на продажба 1. Ние ќе стави правно напор да се минимизираат било GST или V. А Т или други Увозни Даноци. Сепак, било данок/должност ќе бидат исклучени од цената. Ве молиме си дозволат V. А Т или GST себе 2. Ние топло ги цениме вашите позитивни повратни информации, и ние ќе остави позитивни повратни информации за вас, како што се заврши трансакцијата 3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување 4. Ние и ветуваме на секој објект ќе биде предаден, Сепак, некои пати, помалку од 0,5% на пакети може да се изгуби на патот, За овие објекти,ние би сакале да ја истиот предмет или целосно рефундирање 5. Ние топло ги цениме вашите позитивни повратни информации, и ние ќе остави позитивни повратни информации за вас, како можеме заврши трансакции Контактирајте со нас, Ние го цениме нашите клиенти многу, па затоа, за секое прашање или проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас преку E-mail или Али Порака алатка, ние секогаш сме тука, нудат услуга за вас, Ние ќе ви одговори на сите ваши пораки ПОБРЗО! Ние сме секогаш тука да нудат услуга за вас.

боја: 1meters, 5meters, 10 метри
Пакет: Yes
Бренд Име: papri
Број На Модел На: 0.5mm2
Канали: 1
Максимална Моќност По Канал: Над 200W
Тип: Дома Засилувач

Додатоци на производи

5PCS Audiophiler MKP Kondensotor 400VDC 2.2 uf 3% Аудио Capacitor Засилувач HIFI Фреквенција Divider Capacitance Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
5PCS Audiophiler MKP Kondensotor 400VDC 2.2 uf 3% Аудио Capacitor Засилувач HIFI Фреквенција Divider Capacitance Бесплатен Превозот

Pls имајте во предвид дека : Без оригинално пакување ако само за купување на еден производ.За бесплатен пр

DEN 237.00 338.40
2x50W TPA3116D2 Dual Channel Дигитални Стерео Засилувач Одбор DC 4.5-27V Класа D Свеж
2x50W TPA3116D2 Dual Channel Дигитални Стерео Засилувач Одбор DC 4.5-27V Класа D

Производ Вовед : 1.Име : 50 W*2 двојна песна дигитален засилувач одбор 2.Модел : XY502 3.Напојување Напон : DC 4.527 V 4

DEN 244.80
1pcs Нови Движат Магнет Кертриџ ЛП Фоно Плочата Phonograph Перо Свеж
1pcs Нови Движат Магнет Кертриџ ЛП Фоно Плочата Phonograph Перо

100% Сосема Нов / Оригинален Производ / Обезбедување На КвалитетОваа АудиоТ echnica кертриџ е ниска цена се

DEN 858.24
IRS2092 моно засилувач одбор (DC моќност) 350W засилувач одбор Користење на оригиналните IRS2092, IRFB4227 Свеж Со попуст
IRS2092 моно засилувач одбор (DC моќност) 350W засилувач одбор Користење на оригиналните IRS2092, IRFB4227

Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни

DEN 1254.00 1458.24
4PCS D30x13mm Црни Алуминиумски Monitor Звучник Кабинет Плочата Изолација Нозе Подлога Слободен брод Свеж Со попуст
4PCS D30x13mm Црни Алуминиумски Monitor Звучник Кабинет Плочата Изолација Нозе Подлога Слободен брод

4 PCS D30x13mm Црни Алуминиумски Monitor Звучник Кабинет Плочата Изолација Нозе ПодлогаДимензии : Дијаметар 30мм *

DEN 547.00 576.00
TDA8954 Класа D 2.0 канал 210W+210W висока моќност дигитален засилувач одбор Надвор TDA8920 / TDA8950 / TDA7294 / LM3886 Свеж Со попуст
TDA8954 Класа D 2.0 канал 210W+210W висока моќност дигитален засилувач одбор Надвор TDA8920 / TDA8950 / TDA7294 / LM3886

DIY засилувач одбор деталиДраги пријатели,ви Благодарам за да ја посетите нашата продавница!!Ние ќе го и

DEN 1155.00 1343.04
1506 L=230mm Целосна алуминиум AMP куќиште Preamp случај Засилувач шасија DAC/кутија PSU Свеж
1506 L=230mm Целосна алуминиум AMP куќиште Preamp случај Засилувач шасија DAC/кутија PSU

Големина на : Преден панел големина : 155mm * 60mm * 8ммПо панел големина : 145mm * 54mm * 3ммНадворешни Димензии : 155 * 60

DEN 1794.24
AV-MP618BT 200W+200W HiFi 2.0 канал MP3 игра Bluetooth дигитален засилувач од Дома караоке засилувач домашно кино аудио Свеж Со попуст
AV-MP618BT 200W+200W HiFi 2.0 канал MP3 игра Bluetooth дигитален засилувач од Дома караоке засилувач домашно кино аудио

Засилувач воведеДраги пријатели,ви Благодарам за да ја посетите нашата продавница!!Ние ќе го испрати н

DEN 2307.00 2682.24
Aiyima OLED Музика Аудио Спектар Индикатор Десктоп MP3 PC Засилувач Брзо Прилагодливи AGC Режим на 15 Ниво Свеж
Aiyima OLED Музика Аудио Спектар Индикатор Десктоп MP3 PC Засилувач Брзо Прилагодливи AGC Режим на 15 Ниво

Нормален режим : 1 Поддршка 32 Hz20 KHz прецизност издржам, и во 10 Hz20 KHz спектар на сигналот може да бидат прика

DEN 2063.52
PCB Одбор Дебело Стакло Влакна Одбор Тест Одбор Изолација Одбор 20CM*30CM 200MM*300ММ 1Piece Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
PCB Одбор Дебело Стакло Влакна Одбор Тест Одбор Изолација Одбор 20CM*30CM 200MM*300ММ 1Piece Бесплатен Превозот

Pls имајте во предвид дека : Без оригинално пакување ако само за купување на еден производ.За бесплатен пр

DEN 385.00 413.76
ГД-ДЕЛОВИ Злато Позлатен Шасијата Планината 9 pin вакуум цевки приклучоци за 6DJ8 12AX7 ECC83 B339 CV492 6L13 12AU7 ECC82 EL84 Свеж
ГД-ДЕЛОВИ Злато Позлатен Шасијата Планината 9 pin вакуум цевки приклучоци за 6DJ8 12AX7 ECC83 B339 CV492 6L13 12AU7 ECC82 EL84

Бренд Нови 9pin Шасијата Планината Керамички Злато Позлатен Цевка СокетиМатеријал : КерамичкиЗлато Позл

DEN 648.00
1Piece Audiophiler MKP-Kondensotor 400VDC 20uf 3% Аудио Capacitor Засилувач HIFI Фреквенција Divider Capacitance Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
1Piece Audiophiler MKP-Kondensotor 400VDC 20uf 3% Аудио Capacitor Засилувач HIFI Фреквенција Divider Capacitance Бесплатен Превозот

Pls имајте во предвид дека : Без оригинално пакување ако само за купување на еден производ.За бесплатен пр

DEN 262.00 374.40
JINSHENGDA НОВ Висок Квалитет 20W 12V Мини Hi-Fi Засилувач Бустер Радио MP3 Стерео За Автомобил, Мотоцикл Домашен Компјутер Свеж Со попуст
Dual 20V-28V AC TDA7293 2.1 канал засилувач одбор /Пред-засилувач одбор (80w*2+160w) Свеж
Dual 20V-28V AC TDA7293 2.1 канал засилувач одбор /Пред-засилувач одбор (80w*2+160w)

n Избор на позлатени дупка IC Блок , не е обичен IC седиште , потрајни !n Subwoofer дел се состои од две нови TDA7293 BTL

DEN 2240.16