DHS Ураганот 3 (H3 Новата Верзија) Тенис на Маса Гума Pips-во Пинг-Понг Сунѓерот

DHS Ураганот 3 (H3 Новата Верзија) Тенис на Маса Гума Pips-во Пинг-Понг Сунѓерот

DEN 956.64

Свеж

Во магацинот


DHS Ураганот 3 Pips-Во Професионалниот Тенис на Маса Гума Мозолчиња Во Пинг-Понг Гума
- "Ураганот III" е дизајниран fo r играчи кои главно се усвојат контрола метод или имаат релативно слаб напад моќ, кога играте 40mm топката. Гума може да го намали чувството на ponderousness кога ќе ја зајакне моќта и да се создаде долг лак, која придобивките на топката контрола и врши брз напад и јамка се вози во близина на масата.
Дебелина : 2.15/2.2
Цврстина : 39/40
Контрола : 11
Спин : 11
Брзина : Max
Тип : Контрола/Јамка

Бренд Име: DHS
Тежина: Heavy Tip Light Handle (Offensive)
Број На Модел На: Ураганот 3 III
Гума: Мозолчиња Во
дното: сите
Baseboard Слој Број: сите
Контрола Средства: сите

Додатоци на производи

Palio службен C-2 тенис на маса сечилото високо еластична добро во брзина и контрола табела тениски рекет игра пинг-понг играта Свеж Со попуст
Оригиналниот DHS 5002 и 5006 табела тениски рекети со 5 ѕвезди DHS рекети рекети спортови пинг-понг paddles Свеж Со попуст
Оригиналниот DHS 5002 и 5006 табела тениски рекети со 5 ѕвезди DHS рекети рекети спортови пинг-понг paddles

W elcome до нашата продавницаОбјектот Модел : DHS 5002 и 5006Се справи со : 5002 shakehands(долга рачка)FL или5006 penhold(краток

DEN 1769.00 2640.00
Dawei 388A-4 388A 4 Брзина + Спин Pips-во Тенис на Маса (PingPong) Гума Со Сунѓер четири Сунѓерот Дебелина видови Свеж Со попуст
Dawei 388A-4 388A 4 Брзина + Спин Pips-во Тенис на Маса (PingPong) Гума Со Сунѓер четири Сунѓерот Дебелина видови

Dawei 388 A4 Pipsво Тенис на Маса Гума Со СунѓерКарактеристики на Dawei ПингПонг Палки со 388 A Мазна Гума : Висока е

DEN 429.00 498.72
Свет 888 Половина Долго (Брзо-Напад) Медиум Pips-Out Тенис На Маса (PingPong) Гума Со Сунѓер Свеж Со попуст
Свет 888 Половина Долго (Брзо-Напад) Медиум Pips-Out Тенис На Маса (PingPong) Гума Со Сунѓер

Свет 888 Медиум PipsOut Тенис На Маса Гума Со СунѓерОпремени Се Игра : Брз НападБрзина : 12Спин : 8Контрола : 8Сун

DEN 462.00 537.60
DHS МОЌ Г-7 PG7 СТР.7 СТР 7 Долго Shakehand-FL со НЕО TG2 и НЕО Hurricane3 2015 Фабрика за Директна Продажба Свеж Со попуст
DHS МОЌ Г-7 PG7 СТР.7 СТР 7 Долго Shakehand-FL со НЕО TG2 и НЕО Hurricane3 2015 Фабрика за Директна Продажба

DHS МОЌ.Г7 Тенис на Маса Ножот Со НЕО TG2 и НЕО Hurricane3 Со Сунѓер за РекетСобрани ! Две rubbers веќе биле залепени в

DEN 2387.00 2875.20
Свет MO ВАНГ III ( ВОЛ Супер Големи Pips Не ITTF )долго Мозолчиња Надвор Тенис на Маса Каучук (гума без Сунѓерот) Свеж Со попуст
Свет MO ВАНГ III ( ВОЛ Супер Големи Pips Не ITTF )долго Мозолчиња Надвор Тенис на Маса Каучук (гума без Сунѓерот)

Свет MO ВАНГ III ( ВОЛ, Супер Голема Pips, Не ITTF )долго PipsOut Тенис на Маса Гума без СунѓеротOX, Гума само, Без сунѓ

DEN 622.00 748.80
Palio ИСЕЦКА-НЕ.1 Одбранбени Долго Shakehand FL тенис на маса pingpong сечилото Свеж
Palio ИСЕЦКА-НЕ.1 Одбранбени Долго Shakehand FL тенис на маса pingpong сечилото

ДОЛАРИ, 15.42 Palio ИСЕЦКА БР.1 Одбранбени Тенис На Маса СечилотоОпремени се игра : се Исецка / ОдбранаБрзина

DEN 1391.52
2 Парчиња/многу YINHE Мини Пинг-Понг HINOKI Сечилото 7052 Смешно Колекција Keychain Pendant Пинг-Понг Лилјак Свеж
2 Парчиња/многу YINHE Мини Пинг-Понг HINOKI Сечилото 7052 Смешно Колекција Keychain Pendant Пинг-Понг Лилјак

2 Парчиња / многу YINHE Мини ПингПонг HINOKI Сечилото 7052 Смешно Колекција Keychain Pendant ПингПонг Лилјак Мини HINOKI но

DEN 575.52
Оригиналниот STIGA БЕСКОНЕЧНОСТ VPS V тенис на маса сечилото stiga рекети рекети спортови пинг-понг paddles stiga табела тениски Свеж Со попуст
Joola ИЗРАЗАТ X-plode (Брзина & Спин) Тенис на Маса Гума Мозолчиња Во Пинг-Понг Гума Со Сунѓер Свеж
Joola ИЗРАЗАТ X-plode (Брзина & Спин) Тенис на Маса Гума Мозолчиња Во Пинг-Понг Гума Со Сунѓер

Joola ИЗРАЗАТ Xplode (Брзина & Спин) Тенис на Маса Гума Мозолчиња Во ПингПонг Гума Со Сунѓер Претходно познат

DEN 1716.00
Kokutaku Tulpe 911 Долго Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер затворен спортски рекети спорт Свеж
Kokutaku Tulpe 911 Долго Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер затворен спортски рекети спорт

Kokutaku 911 Долго PipsOut Тенис на Маса Гума Со Сунѓер Јапонија Меѓународната пингпонг институт за Истражување

DEN 470.40
KTL Брзиот БРЗИНА Брзо-БРЗО Pips-Во Тенис на Маса Гума Со Сунѓер за Пинг-Понг Гребло Рекет Лилјак Пинг-Понг Топки Свеж Со попуст
KTL Брзиот БРЗИНА Брзо-БРЗО Pips-Во Тенис на Маса Гума Со Сунѓер за Пинг-Понг Гребло Рекет Лилјак Пинг-Понг Топки

KTL Брзиот БРЗИНА PipsВо Тенис на Маса Гума Со СунѓерИдеален оружје за забрането брзина лепак ера.Гума, нам

DEN 610.00 708.96
Dawei 388C-1 Добри за Forehand-Напад Медиум Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер Свеж
Dawei 388C-1 Добри за Forehand-Напад Медиум Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер

Dawei 388 C1 Медиум PipsOut Тенис на Маса Гума Со СунѓерКарактеристики на Dawei ПингПонг Палки со 388 C1 Брзо Pips Од Гум

DEN 448.80
Palio CK531A CK-531A Долго Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер Свеж
Palio CK531A CK-531A Долго Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер

Palio CK531 A Долго PipsOut Тенис на Маса Гума Со СунѓерВо почетокот на 60тите, Кинески шокиран на тенис на маса св

DEN 792.48
Оригиналниот DHS 3002 и 3006 табела тениски рекети со 3 ѕвезди DHS рекети за пинг понг paddles рекети спорт Свеж Со попуст
Оригиналниот DHS 3002 и 3006 табела тениски рекети со 3 ѕвезди DHS рекети за пинг понг paddles рекети спорт

W elcome до нашата продавницаОбјектот Модел : DHS 3002 и 3006Се справи со : 3002 shakehands(долга рачка)FL или3006 penhold(краток

DEN 703.00 1049.76
Про Тенис на Маса PingPong Комбо Рекет Галакси 988 Ножот со 61second LM ST Гума Јапонски Penhold ЈС Свеж Со попуст
Про Тенис на Маса PingPong Комбо Рекет Галакси 988 Ножот со 61second LM ST Гума Јапонски Penhold ЈС

ДОЛАРИ, 15.42 Про Тенис на Маса Ping Pong Комбо Рекет Галакси 988 Ножот со 61second LM ST ГумаСобрани ! само еден црвено

DEN 1488.00 1729.44
Меч 2000F назад-оф pips-во тенис на маса / pingpong гума со сунѓер Свеж Со попуст
Меч 2000F назад-оф pips-во тенис на маса / pingpong гума со сунѓер

ДОЛАРИ, 15.42 Меч 2000 F назадоф PipsВо Тенис на Маса Гума со СунѓерСпецијално Издание За Канада Националниот Т

DEN 408.00 474.72
Huieson 50Pcs/Пакет ABS Пластика Пинг-Понг Топки 40+ Нов Материјал Пинг-Понг Топки за Пинг-Понг Додатоци Свеж Со попуст
Huieson 50Pcs/Пакет ABS Пластика Пинг-Понг Топки 40+ Нов Материјал Пинг-Понг Топки за Пинг-Понг Додатоци

Huieson 50 Pcs / Пакет ABS Пластика ПингПонг Топки 40+ Нов Материјал ПингПонг Топки за ПингПонг Додатоци Опис и де

DEN 576.00 719.52
STIGA S2000 Тенис на Маса Сечилото Пинг-Понг Лилјак Рекет Tenis Де Меса Свеж
STIGA S2000 Тенис на Маса Сечилото Пинг-Понг Лилјак Рекет Tenis Де Меса

STIGA S2000 Рекет Тенис на Маса Сечилото ПингПонг Лилјак Tenis Де Меса Мала тежина, добра контрола За allround играБ

DEN 1356.48
Оригиналниот Palio HADOU 40+ Pips-во Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер 2.2 mm Свеж Со попуст
Оригиналниот Palio HADOU 40+ Pips-во Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер 2.2 mm

Palio HADOU 40+ Pipsво Тенис на Маса (Ping Pong) Гума Со СунѓерСунѓерот цврстина : 4042°; 4244°Сунѓерот дебелина : 2.2 mmГума

DEN 552.00 736.80
61second Лилјак Покрие 8021 Тенис на Маса Додатоци во Собата за Тенис на Маса за Пинг Понг Рекет Свеж
61second Лилјак Покрие 8021 Тенис на Маса Додатоци во Собата за Тенис на Маса за Пинг Понг Рекет

61second Лилјак Покрие 8021# Тенис на Маса Додатоци во Собата за Тенис на Маса за Пинг Понг Рекет1x 61second Лилјак

DEN 342.72
Joola ИЗРАЗАТ X-Plode Чувствителни (Спин & Контрола) Тенис на Маса Гума Мозолчиња Со Сунѓерот Пинг-Понг Гума Свеж
Joola ИЗРАЗАТ X-Plode Чувствителни (Спин & Контрола) Тенис на Маса Гума Мозолчиња Со Сунѓерот Пинг-Понг Гума

Joola ИЗРАЗАТ XPlode Чувствителни (Спин & Контрола) Тенис на Маса Гума Мозолчиња Со Сунѓерот ПингПонг Гума На

DEN 1812.00
61second Лилјак Покрие 8021 за Тенис на Маса за Пинг Понг Рекет Свеж Со попуст
61second Лилјак Покрие 8021 за Тенис на Маса за Пинг Понг Рекет

61second Лилјак Покрие 8021# за Тенис на Маса за Пинг Понг Рекет1x 61second Лилјак Покрие 8021#Оваа цена е само за ЕДЕН

DEN 194.00 228.00
Palio CJ8000 Pips-Во Тенис на Маса (PingPong) Гума со Сунѓер (Цврстина: 36-38) Свеж
Palio CJ8000 Pips-Во Тенис на Маса (PingPong) Гума со Сунѓер (Цврстина: 36-38)

Palio CJ8000 2Страна Јамка PipsВо Тенис на Маса Гума Со СунѓерСунѓерот Цврстина : 3638°Брзина : 8.5Контрола : 9.25Елас

DEN 364.80
Оригиналниот 61second Мали Случај 8011 Тенис на Маса Додатоци во Собата за Тенис на Маса за Пинг Понг Рекет Свеж
Оригиналниот 61second Мали Случај 8011 Тенис на Маса Додатоци во Собата за Тенис на Маса за Пинг Понг Рекет

61second Мали Случај 8011# Тенис на Маса Додатоци во Собата за Тенис на Маса за Пинг Понг Рекет1x 61second Мали Случ

DEN 311.52
DHS Оригинални Umpire Алатки за Полнење Торба Поставен за Официјален Пинг-Понг Играта Пинг-Понг Accesorries Tenis Де Меса Свеж
Huieson 50Pcs/Pack 3 Ѕвезда Нов Материјал Пинг-Понг Топки 40+ ABS Пластика Пинг-Понг Топки за Пинг-Понг Додатоци Свеж Со попуст
Huieson 50Pcs/Pack 3 Ѕвезда Нов Материјал Пинг-Понг Топки 40+ ABS Пластика Пинг-Понг Топки за Пинг-Понг Додатоци

Huieson 50 Pcs / Pack 3 Ѕвезда Нов Материјал ПингПонг Топки 40+ ABS Пластика ПингПонг Топки за ПингПонг Додатоци Опи

DEN 624.00 831.36