Шик 50pcs Многу Црна Barbell Усна Labret Пирсинг Титаниум Пирс Bulks Панк Тело Накит трговија на Големо

Шик 50pcs Многу Црна Barbell Усна Labret Пирсинг Титаниум Пирс Bulks Панк Тело Накит трговија на Големо

15 %

DEN 232.00

DEN 273.12

Свеж

Во магацинот

393 инчен
Сликата е зголемена за да ги прикажете деталите - види опис за вистинската големина.Се врати во рок од 7 дена;
3.Конус ќе се кандидира надвор од матичните бидејќи на долг транспорт и грубо се справи со поштарот,тоа не е скршен,само завртка во потекнуваат од себе.
цел ,ние ќе ги испрати надвор од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (24 земји ).
Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна во скршен,pls контактирајте не веднаш за делумна реконструкција или повторно да ја прати на условите подолу :
1.Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail.
Повеќе Предмети :
1.
Цел > $10 сад земја ,ние ќе ги испрати надвор од E пакет ,тоа обично трае околу 15-25 дена да пристигнат. ВИ БЛАГОДАРИМЕ!
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.П : јас се уште не добиле објект по 35 дена,што треба да направам?
A : International shipping треба повеќе време,pls почекајте неколку дена до 55от,
Ако сеуште не сте го добиле од тогаш,Pls контактирајте со нас од страна на ТМ или е-маил, ние нудиме целосна наплата без оправдување.
Принцезата тиара круна круна тиара свадба подарок свадба сувенири свадба
додатоци круни мода круни булчински мода круна накит, булчински круни.Во овој случај,pls контактирајте не и дозволете ми да знам колку количина во скршен,ве молиме
e-mail мене она што го сакаат : ви вратат во однос пари или ја за вас.П : ми се примени на објект во скршени,што треба да направам?
A : Секој елемент пред превозот е добро проверени,иако ние спакувани добро,тоа се уште не може да се избегне, бидејќи на груб
ракување со превозот на работникот.П : Што добив е различна од сликата,што се случи?
A : слика покаже само некои од нашите примероци,и нашата стилови ажурирање неделно,ние не може да се испрати токму на
исто како слика шоу.Ние само може да ви испрати слични стилови.П : Кога ќе можам да примите објект по направи плаќање?
A : Нормално,ние ќе го испрати од Кина пост за вредноста ,и тоа трае околу 25-55 дена да пристигнат.
НОВА Мода 50pcs трговија на Големо Тело Накит Многу Црна Barbell Пирсинг Титаниум Пирс Bulks Панк Накит [BB93*50]
Опис :
Материјал : 316 L хируршки нерѓосувачки челик со црна позлатен
Матични Мерач/кол : 18g/1. П : Што е вашиот прстени големина? жените тука е голема,дали имате голема големина?
А : Најмногу,нашите прстен големина е 16-20,еднакви на НАС големина 7, 7.
разговор : 1 инч = 2.
Се враќа-
Ние прифаќаме да се вратат.
и нашите нерѓосувачки челик прстени е претежно 17-21 покажува,еднакви на НАС големина 7.Враќање мора да биде во оригинална состојба;
2.
За нас-
Ние сме накит производителот и веледрогеријата,добавувачи на бутик,продавница,битпазар.
Ако се чувствувам како ние се кратки и позитивни повратни информации и 5 ѕвездички,pls ни даде шанса и да не контактирате за да ги искажуваат незадоволство, ние ќе го реши проблемот за вас.Купувачи се плати за враќање поштарина.
Повратни информации-
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е нашата извршување.

Тип На Објект: Телото Накит
Парична казна или Моден: Моден
Стил: Тренди
Бренд Име: Pinksee
Телото Накит Тип: Plug & Тунелот Накит
Материјал: Метал
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Обликотшема: Круг
Број На Модел На: BB93su
клучен збор: Телото Накит
Клучни зборови: трговија на големо мода накит
клучен збор : нерѓосувачки челик тело накит
клучни зборови: трговија на големо носот прстени
Пол: Унисекс
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Место на Потекло: Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized: Yes
клучен збор : јазик прстен
клучни зборови: усна прстен

Додатоци на производи

Трендовски Накит Сетови Ѓердан Обетки За Жени Со Dangle Приврзоци Златна Боја Булчински Партија Бижутерија Bijouterie Свеж Со попуст
KJjewel Кошарка Шарм Pendant одговара Хривнија Ѓердан Тибетската Позлатен Сребрен Накит DIY Изработка на Додатоци 22x19mm Свеж Со попуст
CiNily Создадени Зелен Оган Опал Кубни Циркони Сребро Позлатен трговија на Големо за Жените Накит Pendant Студ Обетки Накит Свеж Со попуст
Pinksee 10pcs Нерѓосувачки Челик Barbell Топката Криви Веѓа Прстени Бар Tragus Уво Пирсинг на Тело Накит трговија на Големо Свеж Со попуст
нова мода мажите 30мм keychain DIY метал носителот синџир гроздобер среќа потковица коњ 21*16mm антички сребрен pendant Свеж Со попуст
нова мода мажите 30мм keychain DIY метал носителот синџир гроздобер среќа потковица коњ 21*16mm антички сребрен pendant

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал,од 8 Февруари

DEN 45.00 47.52
година мода 2 парчиња кристал дизајн уво пирсинг тунелот приклучоци тело накит уво проширувач reamer се продава по пар Свеж Со попуст
Корејската верзија на high-end накит трговија на големо диви балет девојка моден стил кристал Кристал brooch одбрана бесплатен Свеж Со попуст
1 Парче Модерен Шарени Кристал Пеперутка Brooch Pin Златна Боја Жените се Облекуваат Свадба Булчински Brooch Pin px47 Свеж Со попуст
1 Парче Модерен Шарени Кристал Пеперутка Brooch Pin Златна Боја Жените се Облекуваат Свадба Булчински Brooch Pin px47

ИспоракаБесплатен превозот е достапен само за испраќање на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и e Packet.Ние

DEN 63.00 85.92
Снегулка Сребро Позлатен Brooch Кристал и Имитација Бисери Брошеви За Женски Иглички Lapel Pin Жените Јака Совети Hajib Pin Свеж Со попуст
6pcs Мешани Бои PTFE Bioplast Опал Усна Прстени Пирсинг Внатрешната Нишка Опал Labret Прстени Уво Пирсинг Tragus Секси Тело Свеж Со попуст
Шик Модни 50pcs трговија на Големо Тело Накит Многу Црни Прстени Пирсинг Титаниум Пирс Bulks Унисекс Накит Свеж Со попуст
Шик Модни 50pcs трговија на Големо Тело Накит Многу Црни Прстени Пирсинг Титаниум Пирс Bulks Унисекс Накит

ВИ БЛАГОДАРИМЕ!Најчесто поставувани ПРАШАЊА1.2 mm,матични внатрешна кол : 10мм(+)1mm,Топката големина : 4*4mmКол

DEN 252.00 297.12