100pcs Мешана боја на Кожа Плетенка Шарм Хривнија За Мушка hummer Затворач Канапи 18cm ,бесплатен превозот, FB-886

100pcs Мешана боја на Кожа Плетенка Шарм Хривнија За Мушка hummer Затворач Канапи 18cm ,бесплатен превозот, FB-886

10 %

DEN 583.00

DEN 648.00

Свеж

Во магацинот

50 /многу
500 парчиња / многу
. кога производите беше оштетен додека превозот или испратени погрешно по грешка и Ако не ја прими item(s) над 25 дена.
Повратни информации :
1.Благодарам многу. Секој дополнителен објект нема да додадете било на превозот и ракувањето.50 /многу
100 парчиња / многу
Бесплатен превозот на Големо 1mm 18inch Топла розова нерѓосувачки челик жица ѓердан кабелот јака ѓердан завртка затворач 100pcs/многу US$ 16.00 /многу
100 парчиња / многу
Бесплатен Превозот Многу Боја за да Изберете Свила Organza Лента Ѓердан Отвор за Врвца 18" Синџир 500pcs/Многу US$ 67. Ние ќе брод предмети во рок од 2 до 5 работни дена по приемот расчисти исплата. Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка или преку .
Ви благодариме за пребарување и среќен шопинг!
Имаат добар ден!
Бесплатен превозот на Големо 1mm 18inch Мулти боја нерѓосувачки челик жица ѓердан кабелот јака ѓердан завртка затворач 100pcs/многу US$ 16. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
Плетенка Кожа Кабелот Хривнија
Слика
Вашето задоволство е наша извршување
Ние ја презема сета одговорност за овој оглас
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Ве молиме прочитајте ги следат информации,ова е важно!
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
плаќање & превозот
Начин На Плаќање :
1. Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам .00 /многу
100 парчиња / многу
Бесплатен Превозот Длабоко Зелена Свила Organza Лента Ѓердан Отвор за Врвца 18" Синџир 100pcs/Многу US$ 16. Ве молиме да оставите позитивен фидбек кога сте задоволни со нашите производи.Ако не контактирате на време,ние ќе ви даде задоволителен одговор.
Нашите Пакување
Reterns И Повратни Информации
Политика На Враќање :
Ако се појават какви било проблеми,сака контактирајте со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот,Ние сме сигурни дека за да се реши било каков проблем е на задоволително ниво за што побрзо; ќе испрати нова точка(а) или да се вратат сите пари да ви Гарантира. Ве молиме да не ја напушти која и да Неутрален или Негативен фидбек Постои никаков контакт со нас и пред тоа.
Превозот :
1.Топла Продажба ! Бесплатен превозот 100pcs Мешана боја на Кожа Плетенка Шарм Хривнија За Мушка hummer Затворач Канапи 18cm , FB-886
Опис
Материјал :
Кожа(СТП кожа )
Кожа Синџир Должина :
прибл : 18 -19 cm Легура Синџир Должина : години : 4-6cm Дебелина : 3мм
Боја :
Случаен Мешана боја
Количина :
100pcs/многу
Дел Бр.50 /многу
100 парчиња / многу
Бесплатен превозот на Големо 1mm 18inch Мешана боја нерѓосувачки челик жица ѓердан кабелот јака ѓердан завртка затворач 100pcs/многу US$ 16.00 /многу
100 парчиња / многу
Бесплатен Превозот Длабоко Мешана Боја Свила Organza Лента Ѓердан Отвор за Врвца 18" Синџир 100pcs/Многу US$ 16. Секоја парцела е следење на број за земајќи ги пратите на ,можете да ги пратите на тоа во.00 /многу
100 парчиња / многу
Бесплатен Превозот Црна Свила Organza Лента Ѓердан Отвор за Врвца 18" Синџир 100pcs/Многу US$ 16.

Тип На Објект: Нараквици
Парична казна или Моден: Моден
Затворач Тип: Hummer
Стил: Тренди
Метали Тип: Цинк Легура
Нараквици Тип: Синџир & Линк Нараквици
Должина: 18cm
Синџир Тип: Јаже, Верига
Поставување Тип: Никој
Пол: Унисекс
Материјал: кожа
Предмет Тип: накит наоди
Парична казна или Мода: Моден
Место на Потекло: жеџијанг во Кина (Копно)
Точка име: кожа ѓердан
боја: Сина
Материјал: Кожа (СТП кожа )
Должина: 18cm

Додатоци на производи

COUYA Нов Дизајнер Нерѓосувачки Челик Широк Празно Обичен Сјајна Рака Ткаенината Алка Хривнија Хип Punky Накит Дами Мода Накит Свеж Со попуст
WOSTU Автентични 925 Фунта Сребрена Круна Мед Пчела Синџир Линк Хривнија За Жени Голем Камен Кристал Хривнија Накит за Подарок Свеж Со попуст
Нови SG0067 Гроздобер керамика Монистра Трендовски snap Алка Нараквици Еластични одговара 18MM snap копчето накит трговија на Свеж Со попуст
нова мода љубовно писмо кожа хривнија жените мода накит bijoux убав сите натпревар Свеж Со попуст
нова мода љубовно писмо кожа хривнија жените мода накит bijoux убав сите натпревар

Добредојдовте на Etrendy Мода Продавница за Накит Ние сме професионални за обетки, ѓердани & приврзоци, нар

DEN 125.00 190.08
1/2pc Индискиот Тајландски Златен Прст Накит За Стомак Танц Танц Прст Cot Костим Свеж Со попуст
1/2pc Индискиот Тајландски Златен Прст Накит За Стомак Танц Танц Прст Cot Костим

1 / 2pc Индискиот Тајландски Златен Прст Нараквици Прстен Накит За Стомак Танц Танц Прст Cot КостимОпис : 100%

DEN 83.00 97.44
Прилепува Накит 10PCs Избрани Мачка Модели Multicolor Мешани Snap Копчиња За Брзо Копче Накит 18mm Сребро Обложено Стакло Круг Свеж Со попуст
Нови SE0183 шарени убавина Серпентина мулти-слоевите кожа snap хривнија 38cm златни копчиња одговара 18mm snap копчиња snap Свеж Со попуст
Уроци мода турски Сина уроци Шарм Пол Мажи Црвено Црн Двојно Јаже Среќа Нараквици за Жените Накит Додатоци Свеж
ФАБРИКА Антички Кристал Шарм Пандора Нараквици& Алки со Apple и Цвет Кристална Топка Жените Свадба Накит за Подарок Свеж Со попуст
MELIHE Кристално Срце Хривнија За Жени Фунта Сребро 925 Монистра Нараквици Накит Мода Diy Накит SBR160293 Свеж Со попуст
MELIHE Кристално Срце Хривнија За Жени Фунта Сребро 925 Монистра Нараквици Накит Мода Diy Накит SBR160293

Име : Божиќ Кристално Срце Хривнија За Жени Фунта Сребро 925 Монистра Нараквици Накит Мода Diy Накит SBR160293 М

DEN 192.00 239.52
TDQUEEN Алки Сребро Позлатен Pulseiras Хривнија Кристал Кристал Мулти-ред Спирала Алка Хривнија за Жени Свеж Со попуст
TDQUEEN Алки Сребро Позлатен Pulseiras Хривнија Кристал Кристал Мулти-ред Спирала Алка Хривнија за Жени

ЗАШТЕДЕТЕ ПОВЕЌЕ СО КУПОНИTDQUEEN Алки Сребро Позлатен Pulseiras Хривнија Кристал Кристал Мултиред Спирала Ал

DEN 63.00 63.36
FYSARA Класичен Бренд за Накит Turnable Линк Нараквици и Синџири за Жени Мажите Сакаат Нараквици CZ Кристал Алки У Тока Нараквици Свеж Со попуст
LNRRABC 1PC Мода Етничка Деликатна Јаже, Верига Легура Монистра Жени Мажи Љубовникот Нараквици Трендовски Jewery Црвено Црн Свеж Со попуст
Минути го убива ! НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ BUTIFULLL ДЕЦА Кристал Shamballa Хривнија fasion Божиќ Подарок ! Свеж Со попуст
Минути го убива ! НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ BUTIFULLL ДЕЦА Кристал Shamballa Хривнија fasion Божиќ Подарок !

Кога се меша цел е повеќе од 149DHL ,Fedex,EMS слободен!!Attation : Ова е нашата shamballa монистра.Сите shamballa jewelly се напра

DEN 149.00 186.72
Collare Голема Хривнија За Жени Африкански Алки Злато/Сребрена Боја Етиопската Цвет Ткаенината Нараквици Свадба Свадба Накит Свеж Со попуст
LIVVY Висок квалитет на модата неограничен нараквица, мода жените и мажите хривнија накит, рачно ткаени најлон јаже хривнија Свеж Со попуст