Yibuy Црна Гитара Делови Мост Пикап W/Завртка Пролет

Yibuy Црна Гитара Делови Мост Пикап W/Завртка Пролет

DEN 358.08

Свеж

Во магацинот


100% Сосема нов,не се користи
Објектот е боја може да бидат различни од сликата, поради аберација.
Економски мост пикап,Керамички,Црна bobbin
Мост страна позиција
N-Пол Врвот површина
Станот врвот пол парчиња
Пластични bobbin
Керамички Магнет
Отпор : 6 K
Пол парчиња Проред(m/m) : 55.0
Доведе жица 200 м/м должина
Бренд име : Yibuy

Пакет Се Вклучени :
1 x мост пикап

Бренд Име: Yibuy
Тип: пикап

Додатоци на производи

Брод Влез Излез Џек Плоча Приклучок за Фендер Strat Гитара Замена на Делови Свеж Со попуст
Брод Влез Излез Џек Плоча Приклучок за Фендер Strat Гитара Замена на Делови

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Овој текст излез брод стил џек е одговара за електрична гитара, т

DEN 63.00 79.20
SOACH 10pcs/Многу 1.0 mm гитара зема highquality мулти модел на гитара рака гитара делови plectrum ukulele гитара додатоци Свеж Со попуст
SOACH 10pcs/Многу 1.0 mm гитара зема highquality мулти модел на гитара рака гитара делови plectrum ukulele гитара додатоци

Почитувани купувачот, ви Благодариме за шопинг во нашата SOACH Музичката продавница, пред да го купат, ние

DEN 44.00 78.24
2 парчиња Електрична Гитара Pickguard За ЈАМАХА Pacifica 112V замена 3ply Црна Свеж Со попуст
2 парчиња Електрична Гитара Pickguard За ЈАМАХА Pacifica 112V замена 3ply Црна

Ве молиме контактирајте со нас пред да замине Неутрален или Негативен фидбек Ве молиме контактирајте м

DEN 547.00 575.52
Yibuy Гитара Пломба Налепница Fretboard Белешки DIY Маркер за Бас Жолта Крсте Свеж Со попуст
Yibuy Гитара Пломба Налепница Fretboard Белешки DIY Маркер за Бас Жолта Крсте

Yibuy Гитара Пломба Налепница Fretboard Белешки DIY Маркер за Бас Жолта Крстегитара пломба налепница секирај ма

DEN 156.00 210.24
Црна Внатрешно Гитара String Подесување Штипки Приемници Машина Главата Лево 6L Свеж Со попуст
Црна Внатрешно Гитара String Подесување Штипки Приемници Машина Главата Лево 6L

Сет од 6 квалитет на црната машина глави за челик string (електрични или акустична) гитари (6 L) Квалитетот за

DEN 256.00 290.88
Висок квалитет на Гитара Додатоци Златна Гитара Делови Брод Излез Џек Плоча Приклучок за Електрична Гитара Свеж Со попуст
SOACH 10pcs/Многу 1.0 mm дебелина гитара рака гитара делови ukulele Гитара зема String инструмент додатоци Свеж Со попуст
SOACH 10pcs/Многу 1.0 mm дебелина гитара рака гитара делови ukulele Гитара зема String инструмент додатоци

Почитувани купувачот, ви Благодариме за шопинг во нашата SOACH Музичката продавница, пред да го купат, ние

DEN 44.00 78.24
D'Addario Про-Арт Nyltech Ukulele Стрингови EJ88T EJ88S EJ88C EJ88B Daddario Свеж Со попуст
D'Addario Про-Арт Nyltech Ukulele Стрингови EJ88T EJ88S EJ88C EJ88B Daddario

Секоја низа во рамките на оваа група е направена од нашите ексклузивни Nyltech материјал и оптимизиран за с

DEN 623.52
3 КОМПЈУТЕР Гитара и Бас метал knob јачината на ѕвонење и knob гитара замена Свеж Со попуст
3 КОМПЈУТЕР Гитара и Бас метал knob јачината на ѕвонење и knob гитара замена

Спецификации100% Сосема нов и висок квалитетСовршена состојба одличен изгледОблик : ЦилиндарМатеријал :

DEN 143.52
Гитара Кука Закачалка Ѕид Стојат за Електрична Акустична Гитара Дел Додатоци Црна Свеж
Гитара Кука Закачалка Ѕид Стојат за Електрична Акустична Гитара Дел Додатоци Црна

ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас Ве молиме контактирајте ме ако сè уште не може да го добие

DEN 239.52
SOACH 10pcs/Многу 1.0 mm дебелина гитара рака гитара делови Топла Зелена Ден доведе гитара зема модел на Гитара Додатоци Свеж Со попуст
10 Компјутери/Set Гитара Рака Брави Straplocks Рака Копчиња Печурки Глави Злато Гитара Делови И Прибор Нови Свеж Со попуст
10 Компјутери/Set Гитара Рака Брави Straplocks Рака Копчиња Печурки Глави Злато Гитара Делови И Прибор Нови

Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса...

DEN 81.00 135.36
KAISH Вилкинсон Гроздобер Компензира Теле Мост Месинг Седло Поставите Saddles со Хром/Црна Завртки за Фендер Telecaster Свеж Со попуст
KAISH Вилкинсон Гроздобер Компензира Теле Мост Месинг Седло Поставите Saddles со Хром/Црна Завртки за Фендер Telecaster

Штом ќе се потврди и со нашата превозникот, ние ќе добиете замена на пат кон вас Штом ќе се потврди со наш

DEN 587.00 652.32
Аудио Тон Switch A500K Сплит Вратило Садови Potentiometer Гитара JUL03_17 Свеж Со попуст
Аудио Тон Switch A500K Сплит Вратило Садови Potentiometer Гитара JUL03_17

Аудио Тон Switch A500 K Сплит Вратило Садови PotentiometerГитара JUL03_17Опис : Професионални и квалитетни A500 K Potentiometer,

DEN 34.00 47.52
60pcs Алис Гитара Зема Puas Мулти Мат ABS Обичај Guitarra Слики Plectrum Додатоци Гитарист Музички Инструмент Guitarpicks Свеж Со попуст
60pcs Алис Гитара Зема Puas Мулти Мат ABS Обичај Guitarra Слики Plectrum Додатоци Гитарист Музички Инструмент Guitarpicks

Зема Функција : Материјал : Направен од одлични квалитетна ABS пластика, лесна тежина, е исклучително издр

DEN 136.00 143.52
Алис A806 Никел Хром Рана Виола виолончело String Заробени Челик Core Никел Хром Рана Никел-Обложено Топката Крај Свеж Со попуст
Алис A806 Никел Хром Рана Виола виолончело String Заробени Челик Core Никел Хром Рана Никел-Обложено Топката Крај

започнетекрајотПочитувани купувачот, ви Благодариме за шопинг во нашата Бејтс Музичката продавница, п

DEN 670.00 892.80
Нови АРОМА AEB-3 БАС EQ со 5-Бенд Бас Еквилајзер Мини Аналоген Ефект на Возилото Точно се Заобиколат Свеж
Нови АРОМА AEB-3 БАС EQ со 5-Бенд Бас Еквилајзер Мини Аналоген Ефект на Возилото Точно се Заобиколат

Ве молиме да уживаат во шопинг во нашата Any Fly Музичката продавница без да се Грижиш Нови АРОМА AEB3 БАС EQ с

DEN 2208.00
2 парчиња! Прилагодлива Должина Ukulele Рака Појас Трајни Ткаење Најлон Крпа Појас со Кука за Сите Големина Ukelele Свеж Со попуст
2 парчиња! Прилагодлива Должина Ukulele Рака Појас Трајни Ткаење Најлон Крпа Појас со Кука за Сите Големина Ukelele

Прилагодливи Прашка Трајни Ткаење Најлон Крпа Должина 4383cm Ukulele Рака со Кука За Сите Големина UkeleleГлавни

DEN 173.00 266.88
Zebrawood Гитара Глава Убава Zebrano Главата Дрво Цврсто Дрво рачно изработени Материјал Гитара Додатоци 200*90*0.55 мм Свеж Со попуст
1set [2 парчиња ]Рамо ремени за виолина случај/ виола случај/ виолончело случај/ 92cm 19 Ремени Полна Големина Виолина Додатоци Свеж Со попуст
1 Сет Епи Магнети Џез Гитара Метал магнети Обичај P90 Магнети Електрична Гитара Humbucker Магнети Хром Златна сребро. Свеж Со попуст
Ергономски Дизајн Електричен Бас Гитара Стрингови Scrubber Бришење Чистење Одржување Грижа Почиста Гитара Жичени Инструменти Свеж Со попуст
6Pcs/Set Електрична Гитара String Подесување Штипки за Заклучување Приемници Копчиња Машина Глави 3L+3Р Свеж Со попуст
6Pcs/Set Електрична Гитара String Подесување Штипки за Заклучување Приемници Копчиња Машина Глави 3L+3Р

6 Pcs / Set Електрична Гитара String Подесување Штипки за Заклучување Приемници Копчиња Машина Глави 3 L+3РОпис :

DEN 365.00 536.64