Кол. 50mm Crimped Жица Првенство Четка Монтирани Coppered Челик Жица Вежба Четка

Кол. 50mm Crimped Жица Првенство Четка Монтирани Coppered Челик Жица Вежба Четка

DEN 168.00

Свеж

Во магацинот


ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ПОСЕТАТА !
L-Паладин е професионална и познатиот снабдувач на Абразиви и Мелење алатки се наоѓа во Dongguan, Guangdong. Ние го цениме вашиот позитивен фидбек. PS : DHL или други изразат може да наплати повеќе увозни давачки за некои Европски Земји, како што се Шпанија, Германија, Франција, Обединетото Кралство, Романија, Холандија итн., што е надвор од нашата контрола, толку подобро ако изберете e-EMS, EMS или Кина Пост Воздух Парцела за пакет над 2 KG. Прилагодување на агол мелница, електрични вежба, и се користи за специјална опрема и други алат.2 мм coppered челик жица
Големина на : 50(OD)*6(месо тело)mm
Челик жица должина : 18mm
Примена : површината по antirust обработка, погоден за полирање, derusting, deburring и полирање на метал и не метална површина.
Вашето задоволство е нашиот прв приоритет.
Ние ви препорачуваме Зачувам ( Alipay ) за безбедна трансакција. Оваа услуга се осигурува дека плаќањето е објавен на продавачот само откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка. Ви благодариме !
. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Ако ви треба повеќе од ЕДЕН објект, може да се стави сите елементи во количка, а потоа ги плати сите заедно, така што можете да го користите КУПОНОТ, кој можете да го добиете во нашата продавница почетната СТРАНИЦА од пребарувачот
. Зачувам е СЛОБОДЕН обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна за сите трансакции.
Ако изберете локација за подигнување, но вашата адреса за е казни со парична казна како оддалечените области од DHL, ние треба да испрати пакет од Fedex, UPS-от, ТНТ, EMS или Кина Пост наместо тоа, без никаква дополнителна наплата или враќање на средствата. Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши ова прашање. Ние обично се изјасни за пониска вредност, со цел да се избегне или намали купувачот данок.
Во моментов , можете да платите користејќи 1) Кредитна Картичка 2) Банкарски Трансфер 3) Moneybookers 4) Western Union 5)Други Методи, поддржани од Aliexpress како што Маестро, Qiwi Паричник, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000.
Пакет над 2 KG да Русија, ве молиме да се чувствуваат слободни да изберат Продавачот за Испорака Метод, ние ќе го испрати со Посебна линија, што дефинитивно може да се следи. Ние сме ангажирани во оваа индустрија за повеќе од десет години, а нашиот производ линии се исклучително голема.
Производ Материјал : 0. Ве молиме распрашува Aliexpress услуги на клиентите за повеќе детали за плаќање !
Купувачот е Забелешки :
Сите барања за нарачка, ве молиме имајте на ум дека кога го поставите цел, или оставете порака на цел страница !
Нашата цена НЕ вклучува никаква царина или данок. Добредојдовте да се распрашува со нас за крај решение и повеќе сродни производи ! Покрај тоа, имаме специјална понуда за промет на големо !!!
КАКО ДА ПОСТАВИТЕ ЦЕЛ :
Ве молиме кликнете на "Купи Сега" копчето кога ќе го поставите некоја цел, тогаш тоа ќе доведе до крај на плаќање, а вие може да остави порака за детали кои се важни мислите. Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни и неутрални повратни информации.

is_customized: Yes
DIY Материјали: Металугрија
Бренд Име: ОВНИ BRALIN
Број На Модел На: MWW50
Тип: Жица тркала
Големина: 50*6mm

Додатоци на производи

180-100*4*1mm Тајван YFS Супер Влакна Керамички Whet камен Острило за Jade Мувла полирање Ултра-тенок Еластична Камен-180 Свеж
8 парче Кујнски Нож Апекс Про Молив острилка Острат воденичен камен Полирање острило 240-10000 Ронки Graver oilstone Свеж Со попуст
8 парче Кујнски Нож Апекс Про Молив острилка Острат воденичен камен Полирање острило 240-10000 Ронки Graver oilstone

Answer : ___________________________ Note : ова е 8 парче цена .Ако каменот од базата ,ве молиме да користите лепак да се држи

DEN 1225.00 1441.92
75-200mm Жолта Памук Lint Ткаенина за Чистење на Тркалото на Злато Сребрен Накит Огледало Полирање Тркала 4mm Внатрешна Дупка Свеж Со попуст
DIATOOL 2 парчиња 8-3/30мм CNC Vaccum Brazed Дијамант Гравирање Битови Коси Топка-крај Машина Резба Алатки Ротари Burrs Свеж Со попуст
DIATOOL 2 парчиња 8-3/30мм CNC Vaccum Brazed Дијамант Гравирање Битови Коси Топка-крај Машина Резба Алатки Ротари Burrs

Предмет : 83 / 30мм Vaccum Brazed Дијамант гравирање битови Количина : 2 парчиња Спецификација : Коси или Конус тип

DEN 489.00 596.64
8PCS ВОЛФРАМ КАРБИД РОТАРИ BURRS Поставите Врховниот Сече Главата Кол 12mm До HRC70 Свеж Со попуст
8PCS ВОЛФРАМ КАРБИД РОТАРИ BURRS Поставите Врховниот Сече Главата Кол 12mm До HRC70

Карактеристики : Висок ефикасноста на производството, обработката ефикасност е неколку пати повисока о

DEN 1368.00 1440.00
150x12mm дебелина дијамант abasive мелење тркала за острење карбид алатки,мелење тркала производство, Свеж
150x12mm дебелина дијамант abasive мелење тркала за острење карбид алатки,мелење тркала производство,

Ние ја проверите на рамност степен да се види дали тоа е до стандард.Купувачот ќе биде одговорен за такс

DEN 1416.00
Нови Пристигнување Челик Жица Тркала Четки за Dremel Додатоци За Ротари Алатки Т-облик Нерѓосувачки Челик Жица Четка Свеж Со попуст
3pc Дијамант Sharpeners Острат Брус Блок Поставен Камен Острило Кујнски Нож Coarse180 Medium260 fine360 Ронки Ножици Chisels Свеж Со попуст
3pc Дијамант Sharpeners Острат Брус Блок Поставен Камен Острило Кујнски Нож Coarse180 Medium260 fine360 Ронки Ножици Chisels

Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош Ако нема одговор во рок од 24 Часа(ра

DEN 281.00 312.00
Toolfit 10pc Абразивни Алатки Чувствува Чистење Тркала Вртливи Алатки за Полнење За Dremel Додатоци Моќ Алатка За Металугрија Свеж Со попуст
50 4 Професионални Влажни/Сува Гранит Конкретни Мермер Дијамант Полирање Влошки roloc диск dremel burs пескарење четка Диск Свеж Со попуст
Combiubiu 7pcs 22/25/32/35/44/50mm Метал ХСС Кружни пили Челик Сечилото Машини за Сечење Дискови +1 Прачка За Dremel Ротари Свеж
100 парчиња 9/225mm Кука & Јамка Абразивни Пескарење Диск Ѕид, Дрво Мелење P60 P80 P180 P240 Свеж Со попуст
100 парчиња 9/225mm Кука & Јамка Абразивни Пескарење Диск Ѕид, Дрво Мелење P60 P80 P180 P240

Ако ви треба повеќе од ЕДЕН објект, може да се стави сите елементи во количка, а потоа ги плати сите заедн

DEN 3494.00 3494.40
1/8 Месо Тело Волфрам Карбид Мелење Машина Ротари Алатка Брус Двоен Дијамант Намали Ротари Dremel Алатки Електрични Мелење Свеж Со попуст
2 парчиња/Set 4/100mm Волна Полирање Тркала Специјално направени Чистење Влошки За Метал Мермер Стакло и Керамика Абразиви Алатки Свеж Со попуст
10pcs 125mm 5 Кука Јамка Пескарење Дискови 8 Дупка Sandpaper Влошки Поставите 40Grit-3000Grit Сандер Диск Полирање Абразивни Свеж Со попуст
1 парче Чистење & Лента Кука & Јамка Пескарење Диск P80 за Deburring Облекување Боја Отстранување Свеж Со попуст
1 парче Чистење & Лента Кука & Јамка Пескарење Диск P80 за Deburring Облекување Боја Отстранување

Ако ви треба повеќе од ЕДЕН објект, може да се стави сите елементи во количка, а потоа ги плати сите заедн

DEN 230.00 230.40