Beadsnice ID27337 трговија на големо 925 фунта сребрен прстен домот, свадба прстен парична казна накит diy овална полу планината прстен прилагодувања за неа

Beadsnice ID27337 трговија на големо 925 фунта сребрен прстен домот, свадба прстен парична казна накит diy овална полу планината

11 %

DEN 501.00

DEN 562.56

Свеж

Во магацинот


овална полу планината прстен settings
Ви благодариме за се заинтересирани во нашите производи !
Опис : Име Beadsnice ID27337 трговија на големо 925 фунта сребрен прстен домот, свадба прстен парична казна накит diy овална полу планината прстен прилагодувања за нејзиниот Бренд beadsnice ID 27337 Гем одговара 6x8mm скапоцен камен Тежина 2.21 грам Материјална солидна sterling silver не позлатен Количество 1pc
ЗАБЕЛЕШКА : Повеќето од нашите производи се 100% рачно изработени и уникатни во бои и форма. Слика прикажани се застапеност на предмети што ќе ги добиете од нашата продавница. Сликите се земени од реалниот акции под бела светлина ефекти. Но, производот може да се појави поголем ИЛИ малку боја разлика на вашиот КОМПЈУТЕР екран, ве молиме обратете се до големината информации на описи. Бои може да се разликува малку различни, поради осветлување ефект и боја поставката на секој поединец да го следи.
Превозот Време : Ние ќе accorrding вашиот режим на despatch брод предмети. Ако немаат посебни барања предмети ќе бидат испратени надвор преку Хонгконг пост редовни воздухопловната во рок од 3 дена откако ќе добиеме вашата уплата.
Превозот Адреса (Многу важно)
Ние брод нарачка до вас со адресата лево на Aliexpress. За да се избегне недостасува цел ве молиме бидете сигурни дека на адреса ќе се оставени на Aliexpress е вашиот Примарен превозот адреса.
Следење На Број :
Ние се обезбеди следење на броеви, за сите наредби.
Ние исто така снабдување До превозот надомест. Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќања како што се :
ЗОШТО НАШАТА ЦЕНА Е НЕПОБЕДЛИВА?
Нема middleman помеѓу нас и нашите costumers.
ЗОШТО КУПИ ОД НАС?
1. КВАЛИТЕТ НА ПРОИЗВОДИТЕ & НЕПОБЕДЛИВА ЦЕНИ
2. ОПЦИЈА ДА БРОД ПОБРЗО
3. 45-ДЕН 100% ЗАДОВОЛИТЕЛНА ГАРАНЦИЈА
Вашиот 100% задоволство е наша гаранција. Ако примите објектот, а исто така сме задоволни со нашиот производ или услуга, ќе ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со overmost Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5, што значи многу во нашата иднина Aliexpress зафати, вашиот признавање е нашата мотивација во развојот на нашиот бизнис да ви послужи дури и подобро и да продолжи да обезбеди квалитетни производи по ниски цени. Ако сте незадоволни со предмети или услугата и план за да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ќе ве молам пишете ни веднаш на ? Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем во најкраток можен рок.
За нас
Монистра, Убав Накит е накит наоди фабрика и веледрогерија во Кина. Ние се гордееме на нашиот квалитет, ниски цени и пријателски услуги на клиентите!

Прстен Големина: 5, 6, 7, 8
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Парична казна
Сертификат Број: GD02095
Број На Модел На: 27337
Поставување Тип: Рамки Поставување
Пол: Жените
Метали Тип: Сребро.
CertificateType: ГТЦ
Бренд Име: beadsnice
Главниот Камен: Никој
Повод: Партија
Страна Камен: Никој
Метал Печат: 925,Фунта
Обликотшема: Круг
Стил: Тренди
Прстени Тип: Свадба Бендови
Веб-сајт: www.beadsnice.com
Пакет: 1pc
Единица тежина: 2.21 грам
Боја: Сребро.
Метали Тип: 925 Sterling silver
Место на Потекло: Кина (Копно)
Скапоцен камен: одговара 6x8mm овална скапоцен камен

Додатоци на производи

Вистински 925 Sterling Silver Извртени Алка хривнија прилагодливи LS277 Свеж Со попуст
Вистински 925 Sterling Silver Извртени Алка хривнија прилагодливи LS277

ако цел износ повеќе од $200, за 59days.**Зошто 925 сребрен jewellry ќе стане црно по носат долго време?`сребро и сулф

DEN 1098.00 1248.00
Година Нови Модни Вистински Природен Бисер Обетки Бисер Накит Со 925 Фунта Сребро Обетки За Жени Свеж Со попуст
Година Нови Модни Вистински Природен Бисер Обетки Бисер Накит Со 925 Фунта Сребро Обетки За Жени

Почитувани, ви Благодариме да ја прочитате оваа порака Ние сме големо, продавница, сите предмети во супе

DEN 624.00 4795.20
LAMOON парична Казна Накит Емералд Зелена Прстени За Жените 925 Фунта Сребрен Накит Свадба Бенд Ангажман Прстен Anillos Mujer Свеж Со попуст
[ЦРНА ОСИЛ] 925 Sterling Silver парична Казна Крстот Накит, Трендовски Ангажман Ѓердани за Жените Свадба Приврзоци P106 Свеж Со попуст
[ЦРНА ОСИЛ] 925 Sterling Silver парична Казна Крстот Накит, Трендовски Ангажман Ѓердани за Жените Свадба Приврзоци P106

Производи ДеталиОгледало полски : Квалификувани технологија на полски и мелење,Без конкавнаконвексни,

DEN 475.00 791.52
CLUCI Елка Кафез Pendant locket со 71pcs циркони,цврсти сребрен накит за пријатели/деца, може да се одржи 6 бисери внатре Свеж
Гем е Балет Зелена Ахат Солидна 925 Sterling Silver 4.43 кт Прекрасни парична Казна бижутерија Капка Обетки За Жените Нова Мода Свеж Со попуст
Lotus Забава Вистински 925 Sterling Silver Природни Дизајнер на рачно изработени парична Казна Накит Гроздобер Мода Капка Обетки Свеж Со попуст
Jemmin Круг 925 Фунта Сребро Обетки Наоди Со Микро Кристал Одлуки Додаток Парична Казна Квалитет Обрачот Earring Компоненти Свеж Со попуст
LicLiz 925 Sterling Silver Бисер Pendant За Жените Микро Отвори CZ Циркони DIY Ѓердан Шарм Геометриски Молња Приврзоци LP0234 Свеж Со попуст
LicLiz 925 Sterling Silver Бисер Pendant За Жените Микро Отвори CZ Циркони DIY Ѓердан Шарм Геометриски Молња Приврзоци LP0234

.Име на производ : 925 Sterling Silver Бисер Pendant За Жените Микро Отвори CZ Циркони DIY Ѓердан Шарм Геометриски Молња

DEN 309.00 411.36
Lotus Забава Вистински 925 Sterling Silver Природни рачно изработени Оригинални парична Казна Накит Симпатична Цветаат Цвет Свеж Со попуст
925 Sterling Silver женски Прстени Мода Едноставна ААА Кристал Прстени Шарм Женски Накит Свеж Со попуст
925 Sterling Silver женски Прстени Мода Едноставна ААА Кристал Прстени Шарм Женски Накит

925 Sterling Silver женски Прстени Мода Едноставна ААА Кристал Прстени Шарм Женски Накит 100% Нови 100% Sterling Silver 100% Wa

DEN 413.00 809.76
Jemmin 2017 925 Sterling Silver Високо Полиран DIY Обрачот Обетки Поплочен со ААА Австриската Кубни Циркони за Свадба Партија Свеж Со попуст
Реално. 925 Фунта Сребрен Накит Круг Мат Среќа Грав Pendant ѓердан 8ММ СИНЏИР за пријателство /член на семејството подарок GTLX724 Свеж Со попуст
Балтички Килибар Ентони и Штиклирајте Јака со Прилагодливи Кожа за на Рака за Кучиња и Мачки - Лабораторија Тестирани Свеж Со попуст