Слободен Испорака на Високо Квалитетни Антички Месинг Врежан Цвет Уметност Бања Додаток Кат Одвод на Отпадни Grate100mm*100mm YT-2111

Слободен Испорака на Високо Квалитетни Антички Месинг Врежан Цвет Уметност Бања Додаток Кат Одвод на Отпадни Grate100mm*100mm

DEN 671.52

Свеж

Во магацинот


Кат На Мозоци
Слободен Испорака На Високо Квалитетни Антички Месинг Врежан Цвет Уметност Бања Додаток Кат Одвод На Отпадни Решетки
Модел бр. : YT-2111
Големина : 100x100mm
Материјал : Месинг
1.Висок-квалитет Месинг Подот на Мозоци
2.Издржливост,Анти- ' рѓа Подот на Мозоци
3.Esy да се инсталира Подот на Мозоци
> Исплата
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ.
> Пратката & услови Обично пратката може да се организира во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање. Секој објект може да се испраќаат надвор ако исплата добиле пред 5 : 00 часот секој ден. Mail транзит време е најдобро да се процени, но не гарантира. Како транзит време варира. Купувачот е одговорен за врати пратката. > Контактирајте не на Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори ПОБРЗО. Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта, ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите. >Повратни информации ние ја опишуваат предмети, како и што можеме. Ако ние се пропушти нешто, ве молиме да ги споделите со нас. Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа. Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.

Тип: Канализација
Големина: 4 inch
Бренд Име: HOTAAN
Површински Третман: Лакирана
Број На Модел На: YT-2111
Стил: Цедилка
Примена: Кат
Материјал: Дувачкиот
Кат Мозоци Метод: Deodorization Тип
Функција: Заеднички Подот На Мозоци
Стоковните Тип: Со Други Предмети За

Додатоци на производи

FRAP нов модерен месинг бања слив тапа бања допрете Ладна и Топла Вода Миксер 360 Ротирачки Мулти Боја рака покрие f4534 Свеж Со попуст
НОВИОТ Пумпа за Вода Изгледа Стил Бања Еден Справи со Тапа Антички Црвено Бакар Чешми Бања Слив Миксер Потоне Допрете lnf045 Свеж Со попуст
Mayitr Автоматски Сензор Слив Чешми Бања Потоне Тапа Ладна Вода Тапа Допир Вода Допрете Рацете Слободни Висок Квалитет Свеж Со попуст
Дек Монтирани Слив Тапа Три Дупки Двојно Се Справува Со Широка Бања Потоне Тапа Антички Месинг Заврши Миење Слив Миксер Допрете Свеж Со попуст
BAKALA Модерен Хром или Црни или Бели Двојно се справува Bain или Кујна Миксер Допрете Една дупка Поставена славина Свеж Со попуст
BAKALA Модерен Хром или Црни или Бели Двојно се справува Bain или Кујна Миксер Допрете Една дупка Поставена славина

Хром Слив ТапаЦрна Слив ТапаБела Слив ТапаХром Кујна Тапа1.Материјал : А славина е трајност зависи од не�

DEN 1608.00 1848.00
Дома Хром Полиран Слив Потоне Тапа Проток на Вода Месинг Diverter за Бања, Кујна Вода Допрете Филтер за Вентил Spout M22 X M24 Свеж Со попуст
Црно Масло Протри Месинг Крстот се Справи со Перење Бања Ѕид Поставена Четка Вода Допрете Градина Машина за Перење Бакар Тапа Свеж Со попуст
Бања сокриени тапа ѕид монтирани миксер тапа Допрете Германија стил Ѕид Монтирани Слив Миксер Топла И Ладна Вода за Миење Тапа Свеж Со попуст
Круг Шише Стапица Цинк Легура Слив Потоне Отпад Истекува P-СТАПИЦА за Полнење Полиран Хром Свеж Со попуст
Круг Шише Стапица Цинк Легура Слив Потоне Отпад Истекува P-СТАПИЦА за Полнење Полиран Хром

Овие трошоци се купувачот ' s одговорност Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем.Ако ви треба НИ 3

DEN 995.00 1092.96
Бесплатен Превозот Месинг Бакар Машина За Перење Мали Тапа Допрете, Мали Вода Допрете,Хром Финиш Тапа, Една Ладна Вода, Трговија Свеж Со попуст
Дувачкиот Антички bibcock Издолжени допрете за машина за перење четка базен ѕид поставена славина, Едно ладно кујна/када вода Свеж Со попуст
Бања змија тапа chorme една дупка тапа слив кран слив допрете потоне допрете миксер тапа класичен стил слив миксер допрете QC988 Свеж Со попуст
Beelee Bathromm Потоне Солидна Месинг Тапа Миксер Слив Тапа Брод Допрете,СЛОБОДАНКА/Chrome/ Бранеа Никел Свеж Со попуст
Beelee Bathromm Потоне Солидна Месинг Тапа Миксер Слив Тапа Брод Допрете,СЛОБОДАНКА/Chrome/ Бранеа Никел

СпецификацијаКарактеристики : Креативен ДизајнИнсталација Тип : CentersetИнсталација Дупки : Еден ДупкаБро

DEN 1362.00 2232.96